Рунічний відворот: стави і алфавіт

Основа нашого Всесвіту — енергія. Правильно нею розпоряджаючись і направляючи в потрібне русло, можна домогтися практично будь-яких цілей. На принципі руху енергії працює рунічна магія. У любовної магії руни і стави часто застосовуються для здійснення приворотних і відворотного ритуалів.

Руни в магії

Головним інструментом рунной магії є сакральні символи — руни. Маги складають рунічні формули, розміщуючи ці священні знаки в певній послідовності. Проходячи через задану формулу, енергія будь-якого ритуалу набуває саме ту форму, яка необхідна магу для досягнення потрібного результату.

Найчастіше в магії використовуються руни старшого футарка. Це особливий рунічний алфавіт, що складається з 24 знаків.

Руни та відвороти

Для проведення найпотужнішого і ефективного одвороту застосовується руна Іса — знак у вигляді вертикальної риси. Вона виступає символом охолодження і заморожування. Користуватися нею з метою одвороту можна лише один раз і дуже обережно. В іншому випадку, ви ризикуєте нашкодити коханій людині: зловживання цією руной може позначитися на мозкової діяльності відворажують людини і позбавити його сил. Неодноразове використання цього знака також може привести до невиліковної імпотенції у чоловіків, а жінок повністю позбавити здатності любити.

Нарівні з Іса, активно використовується і руна Хагалл (Хагаллаз). Вона символізує повне руйнування, зміна, припинення небажаних відносин і знищення любові, яка зумовлена ??долею. Хагалл застосовують і для усунення магічного впливу, завдяки чому ця руна може допомогти зняти любовний приворот. Формула, що складається з цих двох рун, виступає прикладом однієї з різновидів одвороту — остуди.

важливі нюанси

Для активації рунічного одвороту потрібно обмова — спеціальне заклинання, покликане запрограмувати рунную формулу в потрібному напрямку.

Хочу вас попередити, що слова для обмови потрібно підбирати вкрай ретельно і уважно, озвучити в них все те, чого хочете досягти в результаті ритуалу.

Це обумовлено тим, що руни сприймають намір мага в самому буквальному сенсі і шукають найбільш легкі шляхи вирішення заданої проблеми. Наприклад, якщо в обмові ви вкажете, що не хочете бачити людину, то дуже велика ймовірність, що ви просто почнете втрачати свій зір.

Прискорити дію рунической ланцюжка допоможе звернення до стародавніх скандинавських богам. Це питання вирішується виконавцем обряду в індивідуальному порядку. Запам’ятайте тільки одне: якщо ви зробили відворот, попросивши допомоги у певного бога, ви обов’язково повинні залишити йому дари.

Фаза Місяця для рун значення не має. Але при бажанні ви можете скористатися класичним умовою любовної магії: привороти проводяться на зростаючу Місяць, одвороти — на спадаючу.

Як зробити рунічний відворот самостійно

Приступаючи до ритуалу, неодмінно ознайомтеся з усіма рунами і вивчіть принцип роботи і значення кожної з них.

Остудити себе від людини

Якщо ви хочете позбутися від непотрібних почуттів до певного людині і покінчити з відносинами, які не приносять щастя і викликають один лише негатив, можна зробити остуду на свої почуття за допомогою рун.

Для обряду вам знадобиться ваша власна фотографія, на яку потрібно нанести рунічний ставши (можна маркером): Гебо- Турісаз — Іса. Ту ж формулу накресліть і на своєму тілі. При цьому вимовляєте обмова — його потрібно сформулювати своїми словами, але так, щоб в заклинанні було чітко сформульовано ваше намір. Обмова може звучати приблизно так:

«Нехай остуда ця охолодить моє серце до (ім’я обранця). Нехай безралічіе до нього оселиться в моїй душі. Нехай руни (назви рун) мені допоможуть відчувати себе вільною від його любові «.

Сильний спосіб з фото

Обряд застосовується, якщо потрібно відворотом від один від одного двох людей, розлучити їх. Рунічна формула наноситься на спільну фотографію жертв відворотного ритуалу і виглядає наступним чином: Іса — Альгиз — Райдо (В перевернутому вигляді) Турісаз — Хагалаз.

Руна Райдо перекриває всі життєві дороги, а в цьому обряді дозволяє закрити всі шляхи для спільного життя. Ті, хто стоїть поруч з нею Альгиз і Турісаз допомагають підсилити ефект ритуалу і закріпити його. Хагалаз і Іса надають руйнівний вплив на почуття жертв одвороту.

Як тільки рунограмма буде нанесена на фотознімок, читається обмова. Його потрібно придумати самостійно. Зразкове звучання може бути таким:

«Вам, (імена жертв обряду), дорога перекрита до спільного щастя. Знищені всі зв’язки між вами. Тільки крижаний холод Іси поселяється в ваших серцях. Нехай ваша розлука стане вічною! «

рунічна рассоркі

Мета одвороту — посварити двох людей, пов’язаних любовними почуттями. Для його проведення підготуйте окремі фотографії тих, кого потрібно посварити, 2 аркуша паперу — білий і чорний, ручку або фломастер з чорним чорнилом. Ритуал проводите опівночі.

  1. Візьміть білий аркуш і напишіть на обох його сторонах рунний ставши: Соулу — Тейваз — Райдо — Іса — Дагаз — Іса.
  2. Лист з рунограммамі вкладіть між двома фотографіями. Важливо, щоб фотографії один до одного лежали «спиною».
  3. Вимовте обмова або вису (заклинання в віршах). Заклинання може звучати приблизно так: «Між вами (імена коханців) ворожнеча починається! Бійок і сварок кінця не буде. Нехай любов ваша назавжди зникне. Нехай збудуться всі мої слова! «
  4. Композицію з фотознімків і листочка з рунами оберніть чорної папером і сховайте в потаємному місці. Рассоркі буде ефективна протягом усього періоду, поки папір з формулою буде лежати між фотографіями коханців.
Ссылка на основную публикацию