Рунічний приворот — як руни можуть допомогти у ваших справах

Споконвіку магія виступала чудовим помічником людини у всіх практично областях його життя. Багатий досвід звернення наших предків до різних чаклунським обрядів з метою досягнення бажаного зберігся до наших днів, і вже сучасні люди часто вдаються до допомоги таємничих сил. Рунічний приворот — одна з різновидів такої магії.

Руни є одними з найсильніших магічних атрибутів. З їх допомогою ворожать, очищають простір від негативу, роблять амулети, проводять різні магічні обряди. Руни з успіхом використовуються і в любовної магії: рунічні привороти є одними з найбільш ефективних. Саме про них я і хочу в даній статті розповісти.

Поняття про рунах

Руни — потужний магічний інструмент давнини. У них міститься вся сила їх творців і всіх тих могутніх особистостей, які використовували їх в своїх цілях. В якійсь мірі, руни — це свого роду древній алфавіт, що складається з секретних слів, що володіють величезною силою. Легко припустити, що використовувалися руни людьми не в звичайному житті, вірніше, не зі звичайною метою.

Якщо ви теж вирішили звернутися до рунической магії, раджу ретельно до цього підготуватися: вивчити рунічний алфавіт, познайомитися з назвою і написанням кожного символу, постаратися зрозуміти і відчути кожну з рун, щоб вони дійсно допомогли вам досягти бажаного.

Взагалі, існує рун дуже багато. Але в магії приворотне зазвичай використовуються 24 символу, загальна їхня назва — «Футарк» (аббревітура з початкових букв рун першого ряду). Руни «Футарка» чаклуни і маги використовували століттями, тому вони несуть в собі потужний магічний потенціал. Рунічний приворот допомагає отримати ефективний результат і може використовуватися навіть початківцям магом.

Приворотні рунічні стави

Рунічний приворот на увазі використання спеціальних формул, створених з рун з певним значенням. Складаючи формулу, майстер в силах отримати практично будь-який, потрібний йому, результат. Людина, далекий від магії, може скористатися в своїй практиці вже готовими формулами. Найпопулярніші рунограмми:

 • Беркана-Ингуз — «друк Фрей», рунічний приворотний ставши орієнтований на укладання шлюбних уз.
 • Наутиз-Гебо — «кайдани любові», спрямована на виклик любовної туги.
 • Тейваз-Уруз-Гебо — впливає легко, робить замовника привороту привабливим в очах об’єкта обряду.
 • Гебо-Кеназ-Вуньо — рунний ставши на пристрасть і статевий потяг.
 • Альгиз-БЕРКАНА-Вуньо — дає жінкам удачу в сімейному житті.
 • Кеназ-Гебо-Лагуз — допомагає знайти справжню і щиру любов для шлюбу.
 • Гебо-Ингуз-Еваз — спрямована на спокійні відносини в шлюбі.
 • Перт-Кеназ-Гебо-Наутиз — потужний ставши, який пригнічує навіть людей з сильною волею.

В процесі рунічного привороту потрібна рунограмма (в залежності від кінцевої мети) наноситься на якусь річ, над нею вимовляється вису (заклинання). Такий річчю зазвичай виступають:

 • Фотографія жертви привороту;
 • Особисті речі об’єкта (одяг, посуд, з якої їсть, або п’є).
 • Продукти харчування, які в майбутньому повинен вжити саме причаровує.
 • Подарунок.

Неважливо, як ви будете наносити руни. Єдина умова — причаровує нічого не винен запідозрити про ритуал, направленому на його адресу. Часто приворотний обряд вимагає капнути на руну трохи своєї власної крові, заздалегідь тому подбайте про те, щоб у вас під рукою була стерильна голка.

Кілька цікавий формул можна побачити в цьому відео:

Рекомендації для здійснення привороту рунами

Щоб результат від рунічного привороту був ефективним і швидким, робити його треба з дотриманням конкретних вимог:

 • Проводьте ритуал на зростаючу Місяць;
 • Кращі дні для рунічного привороту — понеділка (день богині любові і пристрасті — Фрей), п’ятниця (день богині сімейного вогнища і шлюбу — Фрігге);
 • Використовуйте спеціальні замовляння — виси. Можете скористатися вже готовими вісамі, але краще за все буде, якщо придумаєте їх самостійно, в формі вірша;
 • Шанси на успішний приворот підвищує візуалізація — не забувайте включати фантазію і представляти себе разом з коханою людиною;
 • Ритуал вимагає серйозної підготовки: добре вивчіть всі руни, відпочиньте, виспіться, будьте в доброму настрої:
 • Очистіть себе перед обрядом: влаштуйте три дні посту, помийтеся в лазні (але не в громадській).

Пам’ятайте про те, що рунічний приворот відноситься до обрядам чорним, і наслідки від нього можуть бути такі ж, як від будь-якого привороту з арсеналу чорної магії. Уважно дотримуйтеся всіх зазначених вище рекомендацій.

Приклад рунного привороту

Рунний приворот по фотографії

Атрибути для привороту: фотографія обранця; три руни — Еваз, Гебо, Вуньо; стерильна голка.

Завдання привороту: змусити причаровує побачити в замовниці привороту тільки позитивні якості, вселити йому велике бажання побудувати спільне з нею майбутнє.

Візьміть фотознімок обранця і на зворотному його боці намалюйте знаки вищевказаних рун. Після цього прочитайте вису — заклинання. Воно може бути приблизно таким:

«Все змінюється в цьому світі, набридло тобі в пошуках метатися. Всі дороги сплітаються в одну, веде яка тебе лише до мене. Стежка-доріжка ця одна лише правильна тебе призведе до вірності і щастя! «

Після того, як прочитаєте вису, проколіть голкою собі палець і пару крапель своєї крові капніть на кожну з рун, нанесених на фото. Коли обряд завершений, заховайте фотографію в потаємному місці і зберігайте.

Ссылка на основную публикацию