Рунічні стави

Рунічні стави здатні стати відмінним помічником у вирішенні питань будь-якого змісту. Правильно складаючи рунограмми або користуючись уже готовими, перевіреними неодноразово на практиці, можна значно поліпшити своє життя і досягти практично всіх поставлених цілей. Зі свого боку можу відзначити, що практикую руни досить давно, і вони, дійсно, надають мені неоціненну допомогу.

Рунічні стави можуть допомогти в локальних робити, а можуть поміняти все життя, в один день — все і відразу.

Правила роботи з рунічними ставами

рунічний ставши —  це певна комбінація декількох рун, що має спрямовану дію. Завдання става — допомогти виконавцю ритуалу в досягненні конкретного його наміри.

Щоб рунічний ставши працював в потрібному напрямку, важливо його правильно скласти і поставити програму. Бажаєте докорінно змінити своє життя, використовуючи рунограмми? Тоді обов’язково візьміть до уваги основні правила їх складання:

 • не можна братися за складання рунних ставів без попередньої підготовки. Детально і уважно вивчіть рунічний алфавіт, значення і принцип роботи кожного з його символів;
 • рунічний ставши — це певне розташування рун. Залежно від кінцевої мети, перша руна повинна виступати уособленням вашого наміри, а остання — означати підсумковий результат, який ви хочете отримати;
 • найголовніше в рунічному ставі це послідовність символів. Одні і ті ж руни, розташовані в різному порядку, можуть дати абсолютно різні результати;
 • стави можна складати із зверненням до скандинавським богам, але ця умова не є обов’язковим і залежить від побажань виконавця;
 • в разі, якщо був заклик до богів, неодмінно потрібно залишити їм дари за допомогу;
 • фази місяця при роботі з рунограммамі ніякої ролі не грають;
 • готової формулою завжди необхідно ставити певну програму за допомогою виси (заклинання у віршованій формі) або обмови, в якому потрібно описати дію кожної з рун, що входять в ставши;
 • в обмові потрібно озвучити терміни дії формули;
 • рунічна формула завжди вимагає активації: робити це можна своїм диханням, доторком, кров’ю, шляхом спалення або чотирьох стихій;
 • рунограмму можна наносити на будь-які предмети, якими ви активно користуєтеся в повсякденному житті. У деяких випадках простіше нанести його на невелику папірець, яка згодом приклеюється на потрібний предмет. Чому — читайте нижче;
 • коли рунічний ставши допоможе вам добитися бажаного, його спалюють або закопують в землю. Проводиться це для того, щоб звільнити не використовувати до кінця енергію і відпустити її до першоджерела — Всесвіту.

Хочу також відзначити, що найбільшою ефективністю відрізняються рунние стави, складені власноруч. Якщо ж ви тільки почали займатися рунической магією, раджу почати з вже готових формул, складених майстрами і які довели свою результативність.

Рунічні стави для самостійного практичного використання

Наведу кілька прикладів готових рунограмм, не раз виручав мене в певні моменти життя. Чи готові до кращих змін і приємним подарункам долі? Тоді читайте уважно і дійте!

Грошовий рунічний ставши

Для обряду підготуйте клаптик щільної тканини, маркер (фломастер) зеленого кольору, ефірну олію пачулі (необов’язково).

 1. На клаптику тканини намалюйте фломастером рунічний ставши, що складається з 3 Феу. Феу традиційно вважається руной достатку і багатства, причому це багатство може виступати як у вигляді матеріальної власності, так і у вигляді духовних цінностей.
 2. Складіть вису або обмова, в якому попросіть формулу дати вам гроші. Можна попросити збільшити дохід, або назвати певну суму. Обов’язково вкажіть терміни, коли багатство має надійти вам в руки.
 3. Активуйте формулу зручним для себе способом.
 4. Можете, при бажанні, змастити свій грошовий талісман маслом пачулі. Обов’язкова умова: вона повинна бути куплено особисто вами, а не іншими людиною.
 5. Помістіть оберіг в свій гаманець, в місце, де зберігається заначка, або поруч з будь-яким документом, що має відношення до грошей.

Якщо все зробите правильно, незабаром можете чекати грошову надбавку.

Рунічний ставши на отримання приємних сюрпризів

Мета даного рунескріпт — наповнити життя виконавцями приємними дрібницями, подарунками та сюрпризами. Відбуватиметься це дуже легко, як ніби само собою.

Формула складається з 3 рун: Феу — Лагуз — Вуньо. Значення рун:

 • Феу — символізує матеріальний блага, подарунок, стоїть грошей;
 • Лагуз — символ удачі, яка сама приходить до вас в руки;
 • Вуньо — символ морального задоволення від подарунка, означає радість і гарний настрій.

Дія става розраховане на короткий проміжок часу — не більше 7 днів. На більший термін його залишати не можна — доля може і відвернутися. Не зловживайте!

Порядок дій:

 1. Формулу наносите на своє чисте тіло (після душу або прийняття ванни), на ліве своє передпліччя. Для нанесення можна використовувати звичайну кулькову ручку.
 2. Задайте програму ставу: обговоріть кожну з рун або скажіть вису; обов’язково відзначте, чого саме хочете домогтися (буквально).
 3. Активуйте ставши свої гарячим диханням і чекайте приємних сюрпризів протягом 7 днів.
 4. Через тиждень щиро подякуйте рунічний ставши і припиніть його дію, змив теплою водою.
Ссылка на основную публикацию