Рунічні написи — правила складання талісманів і формул

Що таке рунічне лист? Це найпростіший рунескріпт, що представляє собою звичайну напис руннимі символами. Однак на відміну від звичайного листа, рунескріпт не завжди містить смислове навантаження. Тобто, руни можуть складатися в слова або заклинання, а можуть являти собою просто послідовну запис символів без позначення будь-якого слова або фрази.

Рунічні написи можуть містити кілька символів, зазвичай, не більше дев’яти. Кількість символів завжди непарне за деякими винятками. Розглянемо правила складання рунескріпт для початківців.

застосування написів

Для чого застосовується напис, що складається з горизонтальної послідовності символів? Зазвичай її застосовують для виготовлення талісманів. Формула повинна містити в собі кінцевий результат бажаного. Руни записуються в послідовності, яка висловлює бажання досягти певного властивості або стану.

Кількість символів в написи:

 • число три висловлює зростання і розвиток;
 • число п’ять символізує боротьбу, захист і перемогу;
 • число сім використовують в любовної магії;
 • число дев’ять має відношення до доленосних рішень.

Написи можуть містити 11 і 13 символів, але ця комбінація застосовується вкрай рідко.

Як правильно записувати руни, в якому порядку? Зазвичай їх записують зліва направо, але можна і в стовпчик. Іноді зустрічаються написи з права на ліво, але рунічні символи в них записуються в дзеркальному відображенні.

Якщо ви прагнете вирватися з несприятливої ??ситуації, не можна починати напис з руни зростання — це посилить ваше нестійке становище. При бажанні змін не можна починати рунограмму з руни Іса — це зафіксує ситуацію в колишньому положенні. Відповідно якщо ви бажаєте що-небудь зберегти, не починайте напис з руни змін (урусаз або Еваз).

любовний талісман

Для створення любовного рунічного талісмана потрібно підібрати 7 символів, які відображають ваш намір, і записати їх в ряд. Майте на увазі, що смислове навантаження в рунічних написах несе перша і остання руни. Перша виражає саме бажання, а остання — його реалізацію. Між ними розташовуються описові рунічні символи, що характеризують уточнення або деталі.

Для створення любовного талісмана можна підібрати таку комбінацію символів:

 1. Урусаз позначає бажану зміну у вашому житті.
 2. Кеназ підсилює любовну пристрасть.
 3. Наутиз позначає бажання знайти свою любов, потреба в улюбленому.
 4. Гебо символізує любов в парних стосунках.
 5. Турісаз підсилює значення Гебо.
 6. Вуньо позначає щастя, яке можна знайти за допомогою любові.
 7. Ингуз завершує напис рунами, є замикаючим символом — не дозволяє енергіями розчинитися в просторі.

В такому порядку і створюються рунічні написи для талісманів. Вивчивши значення рун і їх поєднань, можна користуватися знаннями для вирішення багатьох проблем. На перших порах можна користуватися вже готовими формулами, а згодом складати їх самостійно.

Рунологов вважають, що самостійне складання рунической формули матиме більшу силу, ніж використання кимось створеної написи. Це пояснюється тим, що при створенні рунограмми ви залучаєте потоки енергії безпосередньо в своє життя. Чужа рунічна формула не містить в собі залученої оператором сили — вона залишилася у творця формули. В результаті ви використовуєте рунограмму, позбавлену духовної сили.

Талісман для кар’єри

В цьому випадку потрібно вибрати комбінацію з п’яти рунічних символів. Наприклад, таку:

 1. Руна Дагаз означає сприятливі зміни, до яких прагне оператор.
 2. Руна Ейваз направляє на правильний шлях.
 3. Руна Феху символізує готівку в банку.
 4. Руна відлила символізує просування в заданому напрямку.
 5. Руна Йера — результат спрямованих зусиль.

Після написання символів потрібно скласти до формули обмова, в якому визначається мета. Обумовлювати потрібно кожну руну окремо, висловлюючи свій намір для чітко поставленої мети. Потім напис записується на матеріальному носії — папері, дереві або фотографії.

Порада

На перший погляд використання рунічних формул здається дуже легкою справою — підібрав правильну комбінацію символів, записав і чекай результат. Початківці рунологов можуть спокуситися простотою і створити відразу кілька формул для вирішення багатьох питань.

Однак робити цього не можна: будь-яка формула реалізує намір через особисту енергетику оператора. Це означає, що ви будете просто знесилені, і навіть можете захворіти. Тому не створюйте безліч формул відразу, а вирішуйте проблеми по черзі.

Саме тому не рекомендується фарбувати напис і власною кров’ю. Результат прискориться, але і ви будете буквально знесилені і вичерпані за цей час. Руни добре працюють і без активації власною кров’ю.

І пам’ятайте найголовніше — руни були дані людям богами для благих цілей. Тому використовувати ці символи для руйнівних цілей не можна.

Ссылка на основную публикацию