Рунічне лист — використання рун в магічних формулах

Рунічна писемність в давнину мала сакральне значення і вважалася частиною магічного мистецтва. Однак рунічне лист використовували і для передачі інших відомостей, застосовували як смислові символи. Кожна руна має власне звучання і може вимовлятися голосом. У чому відмінність рунічного алфавіту від інших — кирилиці або латиниці? Розглянемо питання застосування рунічної писемності.

рунічне лист

Відмінністю рунічного листи від інших алфавітів є написання символів в будь-якому порядку — як справа наліво, так і навпаки. Коли руни записують звичайним чином — зліва направо — вони пишуться в прямому вигляді. Якщо потрібно записати руни в зворотному порядку, їх зображують у дзеркальному відображенні.

Також існує ще один спосіб запису — бустрофедон. Перший рядок записується символами в прямому порядку, а наступна — в дзеркальному. Цей вид писемності зустрічається у різних народів, в тому числі, і у скандинавів.

Особливістю записи рунічних знаків є відсутність пробілів між словами. Якщо потрібно відокремити одну смислове фразу від іншої, використовували рисочки або точки.

Також для рунічного листи не характерно подвоєння знаків: два однакових рунічних символу записувалися як один, навіть якщо належали різним словами або кінця і початку пропозиції. З чим це пов’язано, не відомо.

Згодом рунічну писемність замінила латиниця. Це було пов’язано зі зростаючою впливом римської католицької церкви на Північному континенті. Рунічна писемність знищувалася як елемент магічного впливу на життя людей. Однак пам’ятники з рунічними написами створювалися аж до 16 століття.

В’язані руни (біндруни)

Що таке рунічна в’язь? На відміну від рунічних написів, символи записуються не в лінію — їх накладають один на одного. Це нагадує сігіллу. При складанні в’язі враховується не тільки значення символу, а й зовнішню подібність: в’язь рунічна повинна виглядати гармонійно. Зазвичай для створення в’язі використовують п’ять рунічних символів.

Загальна вимога до естетики в’язі дозволяє зображати рунічні знаки в будь-якому порядку — в перевернутому положенні, дзеркальному відображенні і прямо. Все повинно виглядати красиво і радувати око. Чи втрачає символ властивість в перевернутому положенні? Ні, значення залишається колишнім.

Зверніть увагу! Створення рунической в’язі передбачає наявність у оператора художнього смаку.

Після складання в’язі можна знайти в отриманому символі нові руни, які утворилися в процесі створення. Ці руни ніколи не суперечать основним змістом, але можуть його доповнювати. Правильна добірка рунічних символів в в’язі наділяє її магічною силою для зміни обставин або стану.

В якому випадку рунічне лист можна замінити в’яззю? В’язь зазвичай застосовують при створенні талісманів або прикрас, коли на малій площі необхідно розмістити довгу формулу. Також в’язь, на відміну від напису, виглядає більш естетично і привабливо.

Рунічна в’язь для краси

Розглянемо, як будується в’язь для створення жіночої привабливості. Ця в’язь складається всього з двох рунічних символів:

  1. ГЕБО;
  2. і Кеназ.

Її можна малювати на свіжому манікюрі або зобразити на зап’ясті червоним маркером.

В’язь може бути використана для пошуку партнера, для створення чарівного образу на вечірці або в інших обставинах. Формула діє тимчасово, тобто, її дія закінчується після видалення з тіла.

Після нанесення в’язі на тіло потрібно обумовити руни, тобто, задати напрямок для зміни. Це можна виразити у віршованій формі, а можна просто висловити намір простим текстом. Без обмови руни працювати не будуть.

Обумовлюють кожну руну окремо, задаючи їй напрямок дії. Потім вимовляють обмова всієї формули — що саме оператор бажає отримати в результаті. Також в обмові враховують терміни дії формули і початок активації процесу.

Деякі рунологов наносять руни на тіло в вигляді подряпин. Дія формули триває до тих пір, поки не зникне подряпина з шкіри. Це екстремальний метод, але теж має поширення. Замість подряпини можна зробити татуювання, якщо вам необхідний «вічний» результат від застосування формули.

Не забувайте, що рунічну в’язь можна нанести на будь-який природний носій — дерево, папір, тканину, метал. Не обов’язково малювати руни на тілі, їх можна зобразити на власну фотографію — ефект буде той же.

Чи потрібно дотримуватися фази місяця для створення рунической в’язі? У північній традиції місяць не враховується, тому малювати руни можна в будь-який слушний для оператора день.

Як правильно активувати рунную в’язь? Для цього необхідно вдихнути в неї власну енергію — просто видихніть три рази на зображення. Якщо ви намалювали в’язь на папері або іншому носії, можна провести талісман над полум’ям свічки. Цього буде досить.

Ссылка на основную публикацию