Руни захисту від негативної енергії і злих умів

Рунічна магія дуже давня і потужна, до неї зверталися ще стародавні скандинави, але вона змогла зберегти свою популярність до наших днів. Руни — це магічні знаки, кожен з яких має свою дію і допомагає у вирішенні певних завдань. Багатьох цікавлять захисні властивості рун, якщо ви також зацікавлені в тому, щоб уберегти себе від негативного впливу ззовні — вам буде цікава ця стаття, адже в ній ми розглянемо основні руни захисту і їх дію.

Захисні руни Футарка

Будь-яка руна старшого Футарка в тій чи іншій мірі забезпечує захист людини. Все руни можуть бути розділені на дві категорії:

  • перша — представлена ??загальнозахисну рунами, які можна використовувати самостійно, а можна поєднувати з рунами другої категорії;
  • друга — рунічні символи, які стоять на захисті конкретних об’єктів або процесів.

Але не забувайте, що руни будуть працювати тільки в тих випадках, коли ви виконуєте всі правила рунической магії, тому спочатку необхідно прочитати багато наукової літератури по рунологов і тільки потім допустимо освоювати теорію на практиці.

Далі ми розглянемо руни, що відносяться до першої категорії.

загальнозахисну руни

Здебільшого загальнозахисну руни пишуться по три рази кожен символ.

У свою чергу існує поділ загальнозахисну рун на такі підкатегорії:

  • Руни активного захисту;
  • Руни пасивного захисту;
  • Руни захисту випромінювання;
  • Руни захисту магії.

Приступимо до опису кожної підкатегорії.

  1. Руни активного захисту — ця група представлена ??рунами, які пов’язані з символікою зброї Асов (божества у древніх скандинавів).

Турісаз. Забезпечує захист зовнішніх кордонів, а також здатна концентрувати силу, яка знаходиться всередині простору, що захищається і використовувати її для протистояння злим силам. Робота Турісаз схожа з увігнутим дзеркалом — сила зовнішнього удару концентрується і відправляється назад до першоджерела. Ще одну дію руни — вона змусить людей, які бажають зробити вам щось погане, проявити свої погані задуми в самий невідповідний час. Працюючи з руной, ви і самі повинні дотримуватися кришталеву чесність, інакше вона буде реагувати на ваші негативні якості як на джерело злої енергії.

Альгиз. Коли зло наближається до вас, Альгиз розсіює його. Також руна сприяє розвитку інтуїтивних здібностей, посилює сприйняття небезпеки. Це допоможе вам вчасно помітити недобре і правильно зреагувати. Альгиз подарує захист від Вищих сил, але натомість вимагатиме істинну віру в них. Якщо згадати християнство, то руна Альгиз подібна Ангелу-хранителю.

Тейваз. Руна чинить активний нищівну силу на джерело зла. Використовуючи її, ви зможете відстояти свою життєву позицію, вона захистить вашу думку і вашу точку зору. Натомість вам потрібно буде проявляти справедливість і завжди говорити тільки правду.

  1. Руни пасивного захисту — категорія складається з рун, що встановлюють рунічну захист зону при мiсцi проживання, який необхідно захистити.

Вуньо — руна захисту, відповідає за гармонію і стабільність, вона вбирає в себе негатив і перетворює його в енергію, резонуючі з енергією захисного об’єкту. Особливо показано застосовувати Вуньо, коли у людини з’являються різні психологічні проблеми в сім’ї або на роботі. За допомогу вам потрібно буде уникати провокування конфліктних ситуацій.

Іса — символ дозволяє зупинити будь-який процес, заморозити зло. Вона утворює навколо об’єкта мертву бездіяльну оболонку, всередині якої збережеться життєва енергія (дуже схоже на кокон з льоду, який утримує енергію всередині себе). Застосовується тільки на короткий термін, адже рано чи пізно все ж станеться викид енергії назовні. При роботі з нею важливо зберігати стриманість.

Беркана — відповідає за материнство і цілительство. У захисних цілях створить невидиму зону, яка направить всю негативну енергію всередину землі для її поглинання і руйнування. Разом з руной Альгиз застосовується для захисту дитини, а також для усунення проблем, завданих псуванням. За свою допомогу потребують звертати увагу на інших людей і надавати їм посильну допомогу (прояв батьківського початку).

У наступному відео розповідається, як правильно користуватися рунами і як захистити своє фінансове благополуччя

  1. Руни захисту випромінювання — рунічні знаки, які сприяють відторгненню зла.

соулу — вона утворює сильне випромінювання сонячної енергії, що спалює будь-яке зло дотла. Її застосування допоможе захистити становище в суспільстві, впевненість у своїх можливостях, а також гарний настрій. Вам потрібно буде за це проявляти великодушність і не нервувати.

Одал — руна створює випромінювання величезного потенціалу, в ньому негативна енергія перестає діяти. Підійде для захисту об’єктів своєї власності (наприклад, свого будинку, земельної ділянки) або соціального простору (робочого місця, посади). Ви повинні відчути себе господарем на захищається ділянці.

Ингуз — утворює сильну енергію родючості, яка трансформує будь-енергетичний потік з користю для себе. Підійде людям, які займають активну життєву позицію.

  1. Руни захисту магії — рунічні знаки з цієї категорії мають найпотужнішу магічну силу, закликають Вищі сили на боротьбу зі злом.

Хагалаз — звертається за допомогою до духів природи, які створюють близько захисного об’єкту область Хаосу, що розриває на шматки будь-які псування, пристріту, прокляття і інші негативні дії. При цьому захищається людина може здійснювати невластиві йому вчинки, діє спонтанно. А якщо він буде чинити опір, духи, які прийшли на допомогу, подбають про те, щоб його життя стало дуже «веселою» — будуть регулярно з’являтися різні сюрпризи і несподіванки (наприклад, можете зіткнутися з полтергейстом).

Натомість за свою допомогу Хагалаз зажадає забезпечити готовність до непередбачуваного повороту подій в житті.

Наутиз — покличе на допомогу силу Нор (є Дівами Долі) і допоможе вийти на правильну життєву доріжку, на якій злі сили не зможуть вам перешкодити. Людина під впливом руни усвідомлює свою життєву позицію, легко викриває брехню. Натомість вам потрібно вірити в себе і йти своїм шляхом.

Ейваз — тут на допомогу приходить сила Божественного Світу і Світу Мертвих, яка забирає з собою все, що не відноситься до людської природи. Нерідко при цьому вмирає та людина, яка намагалася зробити зло іншим. Ейваз висуває досить складні вимоги: людина стикається з життєвими уроками, на перший погляд нагадують неприємності. І тільки впоравшись з ними, ви можете виробити в собі нові якості і збільшити свою особисту силу.

Правильно використовуючи захисні руни можна захистити себе від будь-яких негативних зовнішніх впливів, що зробить вас невразливими перед своїми ворогами і людьми, свідомо чи несвідомо охочими вам зла.

Ссылка на основную публикацию