Руни за датою народження — тлумачення зодіаку

Обчислювати свої руни за датою народження немає необхідності. Все дуже просто — кожному символу відповідає певний часовий відрізок. Шукайте в нашому списку свій символ і дивіться його значення.

Рунічний гороскоп по даті народження

Відповідно до рунической наукою, кожен символ стародавнього алфавіту відповідає певному тимчасовому відрізку. Тому ви легко можете визначити, яка ваша руна за датою народження. Це допомагає знайти «свій» символ і використовувати його правильно.

Іса (23 грудня — 7 січня)

Характеристика символу і людини, якого він уособлює:

  • Відповідає водної стихії, але не буйної і змітає все на своєму шляху, а спокійною, заспокійливою
  • Уособлює спокійну людину, якого неможливо вивести з себе
  • У людей цього знака закритий характер, вони позбавлені комунікабельності, але це не заважає досягати успіху в житті

Іса — це людина-одинак, відлюдник, який щасливий в своєму власному маленькому світі і не шукає кращого життя.

Ейваз (8 — 21 січня)

Символ поновлення якогось процесу, перезавантаження. Знак людини наполегливої ??і цілеспрямованої. Він любить командувати і завжди прагне до лідерства. Майже позбавлений везіння, успіху досягає працьовитістю і високою працездатністю.

Ансуз (22 січня — 6 лютого)

Якщо людина під цим знаком не займається творчістю, він буде нещасливий. Дуже важливо, не звертаючи уваги на суспільні стереотипи, знайти своє призначення і займатися улюбленою справою. Творять добро, красу, вдосконалюють світ.

Дагаз (7-2- лютого)

Під цим знаком народжуються великі люди, здатні змінити світ. Часто знаходяться в конфлікті з оточуючими, тому що виражають себе у вічному протесті, кидають виклик громадській думці, важко сходяться з людьми.

Альгиз (21 лютого — 7 березня)

Людина-всезнайка. Йому цікаво все, він прагне пізнавати нове, вчитися чомусь, розвиватися і пізнавати себе. Важливо в гонитві за новими знаннями не розгубити себе і не забути про справжні цілі і бажання, потреби своєї душі.

Лагуз (8-21 березня)

Людина дуже характерний, незвичайний, яскравий. Він помітний в будь-якій компанії, його запам’ятовують з першого погляду. Важливо навчитися себе контролювати, щоб сила природної енергетики не стала руйнівною і змітає все на своєму шляху.

Турісаз (22 березня — 6 квітня)

Люди авторитарні, схильні до деспотизму. Якщо ці якості спрямовані на глобальні цілі — відмінно. Наприклад, людина може піти в політику і робити світ кращим. Але в побутовому плані він зовсім збожеволів, часто отруює життя близьким.

Тейваз (7-21 квітня)

Руна перемоги і величезною цілеспрямованості. Людина чітко знає, чого хоче, і прагне досягати своїх цілей будь-якими шляхами. Для нього байдуже, які кошти будуть використовуватися, важливий результат. Через це може піти на порушення закону, нехтувати інтересами і потребами близьких.

Феху (22 квітня — 7 травня)

Дуже потужний знак. Феху — це грошовий символ, тому людині, народженій під час Феху, завжди супроводжує фінансова удача. Також для нього характерні такі риси як:

  • величезна наполегливість в досягненні цілей
  • постійно прагнення до знань
  • самовпевненість
  • ненаситність — завжди прагне мати більше, ніж є зараз

Дуже важливо в гонці за матеріальним чи не забув і про духовні цінності.

Уруз (8-21 травня)

Дуже наполегливі люди. Працьовиті, люблять працювати, навіть якщо не отримують за це великі гроші. Прагнутимуть до переваги, стахановці, найчастіше домагаються виконання всіх своїх бажань.

Райдо (22 травня — 6 червня)

Цих людей приваблюють, в першу чергу, нові враження, емоції. Тому вони часто перетворюються в запеклих мандрівників, шукачів пригод. Вибирають екстремальні розваги і активний відпочинок.

Гебо (7-22 червня)

Для цих людей найвища життєва мета — гармонія і щастя. Вони всіма способами намагаються прийти до цього стану. Часто займаються духовними практиками, бажаючи жити в злагоді із Всесвітом, собою і оточуючими.

Ейваз (22 червня — 7 липня)

Прогресивні особистості, які ніколи не стоять на місці. Постійний розвиток, самопізнання і самовдосконалення — ось їхня мета. Ніколи не будуть задоволені тим, що мають зараз.

Отіла (8-23 липня)

Дуже глибокі особистості, духовний розвиток на найвищому рівні. Прагнуть підтримувати родинні зв’язки, завжди відчувають за собою величезну підтримку роду. Гармонійні і щасливі, як правило, особи.

Соул (24 липня — 8 серпня)

Символ перемоги і переможця. Знак природженого лідера, дуже енергійного і життєлюбного людини. Прагнуть зайняти лідерську позицію в компанії, на роботі, особистому житті. Чудові керівники, якщо не витрачають свою енергію на порожні речі.

Подивіться відео про рунічний гороскоп:

Ингуз (9-23 серпня)

Доля щедро обдаровує таких людей удачею і везінням. Вони успішні, щасливі, улюблені оточуючими. Але іноді періоди життєлюбства змінюються на глибокі депресії.

Йера (24 серпня — 8 вересня)

Гостинні натури, які люблять «гніздитися», міцно стояти на землі. Сім’я і рідні понад усе. Люблять приймати гостей, кращий відпочинок — наготувати смачної їжі і запросити близьких, задушевно поспілкуватися.

Беркана (9-23 вересня)

Символ жіночої творчої енергії. Людині супроводжує фінансова удача. Він перетворює і гармонізує простір навколо себе, сприятливо впливає на всіх оточуючих його людей.

Вуньо (24 вересня — 8 жовтня)

Мрійники і емоційні особистості, вічно в пошуку джерел натхнення. Естети і творчі натури. За ними завжди повинен стояти хтось більш приземлений, інакше побутові труднощі вб’ють тягу до творчості і не залишать шансів на щастя.

Манназ (9-23 жовтня)

Таку людину не можна назвати душею компанії. Він вважає за краще замкнутий і самотній спосіб життя. Але іншим людям подобається все одно — вірний, відданий, спокійний, чудовий слухач.

Хагалаз (24 жовтня — 8 листопада)

Це люди, здатні зробити неймовірне відкриття, змінити світ на краще. Але дуже важливо не витрачати при цьому свою енергію на повсякденність, тяжку рутину.

Наутиз (9-23 листопада)

Дуже дисциплінована особистість. Правила понад усе. Перфекціоніст і реаліст, мріяти не вміє і не любить. Міцно стоїть на землі.

Кано (24 листопада — 8 грудня)

Дуже життєрадісні натури, товариські, гумористичні. Їх обожнюють, у них зазвичай безліч шанувальників. Легко йдуть на контакт з людьми, але всередині можуть бути глибоко нещасними, хоч і не показують цього.

Перт (9-22 грудня) для

Загадкові натури. Їх душа завжди таємниця за сімома печатками для оточуючих. Можуть здаватися активними і товариськими, але ви ніколи не дізнаєтеся їх до кінця. Головна мета в житті — знайти взаємну щасливу любов.

Ссылка на основную публикацию