Руна Вуньо — значення і в яких цілях вона використовується

Руна Вуньо є найбільш позитивним символом в футарк. Вона уособлює собою різні сприятливі події — реалізацію бажаного, досягнення успіху, радість, удачу і щастя. Їй відповідає зодіакальне сузір’я Лева, восьмий аркан карт Таро — Сила, двадцять шоста гексаграма з «Книги змін». Бог, що протегує руно Вуньо — Один. Пропонуємо вашій увазі фото руни Вуньо.

Опис магічних властивостей руни Вуньо

Вуньо — восьмий за рахунком символ старшого Футарка. Він асоціюється із золотистим кольором, руно відповідає стихія Землі, магічним рослиною є льон, деревом — ялина, а каменем — кварц рожевого кольору.

Щоб пояснити значення руни Вуньо, радимо вам згадати ті емоційні переживання, які ви відчуваєте, коли успішно завершуєте якусь справу. Вуньо виступає відображенням емоційної сфери та цілісності людини зі справжньою дійсністю.

Якщо рунічний символ випав в перевернутої позиції — в такій ситуації вказує на наявність у особи депресивних або тривожних станів.

Вуньо уособлює собою задоволення від того, що ви виконали якісь справи, тому в рунічних формулах і ставах її ставлять в кінці після інших рунічних символів. Таким чином, руна буде символізувати успішне завершення будь-яких справ.

Якщо ви бажаєте гармонійно вирішити неприємну ситуацію, використовуйте формулу, що складається з рун Соул, Дагаз і Вуньо.

Якщо потрібно позбутися від депресивного стану і залучити в своє життя радість, щастя і умиротворення — застосуєте комбінацію з рун Вуньо, Соул і Йера.

Але слід також пам’ятати про те, що Вуньо принесе щастя тільки тому, хто його дійсно заслуговує. І потрібно обов’язково поділитися своєю радістю і позитивними емоціями з людьми, які вас оточують.

Що означає руна Вуньо в мантиці

Якщо символ з’являється в прямій позиції, він позначає наступне:

 • чуттєву глибину;
 • радість, задоволення;
 • творчу енергію;
 • отримання задоволення від своєї роботи.

Цей рунічний символ обіцяє, що події складуться саме так, як вам необхідно. Пані-удача надійно уклала вас в свої обійми, всі ваші побажання зможуть легко реалізуватися, ви маєте вдалу перспективу по запитуваної ситуації.

Ті рунічні символи, які випали наступними за Вуньо, розкажуть про область, в якій вам пощастить:

 • якщо випала руна Райдо — поїдете в захоплюючу подорож;
 • Феху — знайдете матеріальний успіх;
 • Еваз або Гебо — обіцяє появу щасливих відносин.

Однак, якщо до Вуньо випадуть руни Райдо, Тейваз або Еваз — від вас буде потрібно додаток певних зусиль для реалізації бажаного.

Якщо питання стосується любовної тематики, то пряма Вуньо позначає щастя у відносинах, радість, взаємні почуття, а також задоволення всіх бажань.

Якщо ж тематика питання — ставлення до вас тієї або іншої особистості — символ показує, що ця людина відчуває по відношенню до вас пристрасне бажання і добре почувається поруч з вами.

Рекомендація, яку дає Вуньо: відкривайте ширше вхідні двері, щоб впустити в неї радість. Робіть добро іншим людям і собі, а в чому воно полягатиме — про це вам розповість інтуїція.

Дане відео розповість вам ще більше про сакральне значення даного рунічного знака

Перевернуте значення символу

У зворотному положенні руна Вуньо змінює своє позначення і вказує на:

 • розчарування в любовних відносинах;
 • наявність перешкод на шляху до ваших цілей;
 • поява різних неприємних ситуацій;
 • різні проблеми на роботі;
 • наявність прихованих недругів, які здатні зашкодити вашій кар’єрі;
 • зрада з боку колег;
 • труднощі з прийняттям серйозних рішень.

Також перевернута позиція руни Вуньо свідчить про смуток, розчарування і тузі. Ще не настав час для виконання ваших бажань.

Якщо мета ворожіння — дізнатися, як до нас ставиться той або інша людина — поява перевернутої Вуньо каже, що дана особа вас не хоче. Але при сусідніх позитивних рунічних знаках, позначає, що людина нудьгує за вами.

Дуже часто Вуньо в перевернутої позиції з’являється в розкладах у людей, які не впевнені у власних здібностях, страждають від самокритики і недостатньо себе поважають. У цій ситуації основна порада: навчитися спершу любити себе, а інші люди будуть ставитися до вас аналогічним чином.

Рекомендація перевернутої Вуньо: варто почекати з ухваленням важливих рішень. Женіть від себе будь-які сумніви, уникайте проявів нещирості при спілкуванні з людьми (особливо небезпечні представляє брехня). Не можна переоцінювати оточуючих і ідеалізувати їх, а також робити раптові висновки. Зрозумійте, що тимчасові труднощі теж потрібні — вони допомагають вам переосмислити те, що відбувається і вчать «бачити в темряві».

Магічне застосування руни Вуньо

У рунічних формулах і ставах, даний рунічний символ застосовується з такими цілями:

 • щоб поліпшити стан здоров’я, як фізичне, так і психологічне
 • для позбавлення від депресії, поганого настрою
 • для здобуття життєвої енергії
 • також Вуньо здатна подарувати успіх в сфері любові і кар’єри
 • добре використовувати її в подорожах
 • Вуньо гармонізує навколишній простір, створює гармонію, наповнює спокоєм
 • покращує концентрацію на справах.

Використовуйте руну Вуньо на благо собі і оточуючим, дотримуючись основні принципи роботи з рунами. Пам’ятайте про те, що рунічна магія дуже сильна, але вона має побічні ефекти при нормальній роботі. Тому необхідно уважно вивчити «правила безпеки» — керівництво по рунической магії і тільки потім братися за реалізацію бажаного в своєму житті.

Ссылка на основную публикацию