Руна Соул — значення і тлумачення символу

Руна Соул (Соул, Сол) є символом перемоги, забезпечує могутність, а також цілісність. У деяких джерелах її значення визначають як підсумкової руни і дане твердження є вірним — адже цілісність представляє собою поєднання протилежностей і завершує собою будь-які рухи. Крім цього, руна Соул продукує енергію творчості, підсилює бажання успішно домагатися своїх цілей.

Фото руни Соул:

Значення Руни Соул

  • астрологічним архетипом даної руни виступає Сонце.
  • Знаходиться під впливом зодіакального сузір’я Лев.
  • Соулу — магнетична руна, виступає також незворотною руной.

Руна Соул нарівні з руной Тейваз є руническим символом перемоги. Її випадання в ворожінні обіцяє вам успішне завершення будь-якого початку. Також Соул має величезну магічну силу, вона здатна подарувати таку владу, що ви за короткий час кардинально змініть свою звичну життя. Будь-які перешкоди легко устранятся з вашого шляху, у вас буде достатньо часу для відновлення своєї енергії.

Це рунічний символ цілісності, він дозволяє «знайти себе», наповнитися необхідної упевненістю в складних і незрозумілих життєвих ситуаціях. Посилає людині підказки, які допоможуть йому вийти на правильну життєву доріжку.

Іноді з’явилася Соул свідчить про наявність певних душевних мук. Якщо при цьому вона оточена діловими рунами — Вуньо і Райдо або матеріальними символами (Феху і Отал) — значить, ви з головою поринули в роботу і не завжди знаходите час, щоб повноцінно відпочити, що негативно позначається на вашому самопочутті. Остання комбінація вказує на різні труднощі у вашому житті, з якими ви не вмієте справлятися належним чином.

У деяких ситуаціях значення руни Соул вкаже на особистість, схильну до підвищеного егоцентризму, яка прагне взяти все в своєму житті під свій контроль, в тому числі і тих, що оточують. А якщо такій людині не вдається контролювати все і всіх — у нього виникають напади безпричинної паніки, занепокоєння, він страждає від безпорадності. Виявляється схильність до егоцентризму, бажання всіма силами отримати владу, домогтися слави. Така людина страждає через підвищену амбітності і егоїзму.

Також руна Соул відповідальна за міцне фізичне здоров’я і життєву енергію. Іноді вона говорить про те, що ворожить занадто концентрується на собі, своєму внутрішньому самопочутті. Якщо неподалік від неї розташувалися рунічні знаки Тейваз, Кано, Дагаз, Гебо або Ингуз — значить, ви маєте велику фізичну силу і легко справляєтеся з будь-якими захворюваннями.

Даний рунічний символ не має перевернутої позиції і в переважній більшості випадків свідчить про сприятливе завершення справ.

Більше цікавої інформації про древніх скандинавських символах — рунах ви зможете отримати після перегляду наступного відео

Навіщо використовується в магічній сфері

Соулу є руной сили волі. Вона втілює в собі ту духовну енергію, яка дозволяє пролити світло на справжній стан речей в нашому світі. Крім цього, вказує на досягнення глобального успіху.

Її показано застосовувати з такими цілями:

  1. Щоб забезпечити собі перемогу, досягнення успіху.
  2. Щоб зцілитися від різних захворювань.
  3. Щоб надати собі необхідної життєвої сили, наповниться упевненістю в собі, якщо вам її не вистачає.

Якщо говорити про сферу цілительства, то тут не можна застосовувати руну Соул для позбавлення від запальних захворювань, з цією метою підійде охолоджуюча енергетика інший руни — Іси.

Інші характеристики руни Соул

Соулу має потужну енергію Вищого Духа, дозволяє за допомогою ваших особистих слів, думок і дій проявити вищу волю вашої Божественної Душі.

У вашому житті настав період, коли легко вдаватимуться різні звершення, ви позбудетеся від будь-яких патологій, поліпшите багато зовнішні і внутрішні процеси свого життя. Дуже багато, про що ви раніше пристрасно мріяли, прямо зараз почне втілюватися, завдяки чому ви станете повноцінним і щасливою людиною.

Якими можливостями дає руна

Забезпечує втілення в життя будь-яких таємних мрій. Говорить про те, що зараз ви можете досягти будь-яких цілей, будь-які двері є відкритими для вас.

Якщо ви — людина духовна, значить, зараз прийшов час отримувати вищий духовний досвід. Людям, пов’язаним з бізнесом, руна Соул обіцяє престиж і реалізацію лідерських якостей. Вас будуть слухати навколишні, ваші ідеї знайдуть своє втілення в реальності.

Від чого застерігає

Ви наповнені величезною силою, дарована впевненість в собі, в своєму виборі, життєвої позиції, словах і так далі. Також ви володієте здатністю переконувати оточуючих не тільки завдяки словами, але ще і за рахунок своєї внутрішньої харизми.

При цьому можете занадто концентруватися на собі, своїх проблемах, ваші думки і вчинки будуть здаватися вам єдино правильними. Але вплив Соул не триватиме вічно — рано чи пізно воно завершиться, на вас зійде «просвітлення» і ви вважаєте, що розумієте своїх помилок. Світ почне питати з вас за вчинені вами дії в повній мірі.

Рекомендація даної руни

У процесі реалізації своїх бажань слід користуватися своєю силою і можливостями, але при цьому не забувати і про своє оточення, про його блага і завжди брати на себе відповідальність не тільки за себе, але і за інших людей.

Тепер вам відомі основні властивості даного рунічного символу, ви ознайомлені з областю його магічного застосування. Можете використовувати силу руни Соул на благо себе і навколишнього світу, але перед цим не забудьте вивчити основні правила роботи з рунами, щоб все зробити правильно і уберегти себе від негативних наслідків.

Ссылка на основную публикацию