Руна Перт (Перт) — значення і застосування символу

Руна Перт (Перт, Perth) — чотирнадцятий символ древнегерманского алфавіту. Знаходиться у владі стихії Води. Є символом відродження. Уособлює розкриття таємниць, нові можливості, прибуток, початок нових відносин. Поговоримо про значення даного рунічного символу докладно.

Фото руни Перт:

Значення руни Перт в прямому положенні

Якщо руна випадає в прямому значенні, вона найчастіше має сприятливе значення:

 • Гадающему вдасться повернути річ, яка була давно втрачено або викрадено, навіть якщо він про неї давно забув
 • Вас чекає величезний прибуток — приготуйтеся розбагатіти
 • Ви нарешті виявите в собі давно дрімає талант і зможете розкрити його
 • Таємниця, яка давно хвилює вас, розкриється — ви отримаєте відгадку і нарешті перестанете думати про це

Також руна Перт в прямому положенні часто випадає до кардинальних змін: як в нашому житті, так і у внутрішньому світі людини. Ви зможете подолати свій егоїзм, який часто створював перешкоди, складності і проблеми.

Перт уособлює усвідомлення власного «Я», глибоке розуміння себе та самопізнання. Ви нарешті зрозумієте, в чому полягає ваша людська сутність, розкриєте секрети і таємниці власної душі, про які раніше й гадки не мали.

Іноді Перт вказує на те, що людина володіє неабиякими здібностями до екстрасенсорики, які необхідно розвивати. У вас потужний потенціал, який ви можете і повинні використовувати на благо.

У ворожінні на відносини Перт вказує, що з нинішнім партнерам у вас ідеальна сексуальна сумісність. Що стосується сумісності духовної — можете зрозуміти тільки ви самі.

Рада при випаданні руни Перт в прямому положенні: У вашому житті настав час змін. Вам варто об’єктивно ставитися до всього того, що відбувається і адекватно реагувати на будь-які події. Абстрагуйтеся від минулих помилок, прислухайтеся до інтуїції. Приготуйте прийняти зміни і не дивуйтеся ім.

Руна Перт в перевернутому положенні

Якщо рунічний символ випадає в перевернутому положенні, його значення найчастіше негативний. Перт в даному випадку віщує:

 • У вашому житті трапиться нещасний випадок, який сильно засмутить і завдасть непоправної шкоди
 • Є якась таємниця, яку ви не здатні розгадати. Вона заважає жити і навіть представляє якусь загрозу
 • Настають серйозні конфлікти з коханою людиною, ваші відносини переживуть сильна криза. Чим все закінчиться — примиренням і гармонією, або розставанням і припиненням відносин, залежить тільки від вас
 • Чекайте серйозних неприємностей, які змінять ваше життя в гіршу сторону

Іноді руна Перт випадає в перевернутому положенні, щоб вказати — ви володієте таємними знаннями і можете використовувати їх на шкоду комусь. Але робити це не варто — зло, вчинене щодо іншої людини, повернеться до вас багато разів.

Також Перт може вказувати на те, що ваші магічні експерименти закінчаться повним провалом через серйозну помилки, яку ви допустите. Це відбудеться тому, що ви використовували магію неправильно, не на благо, а в своїх корисливих цілях. Ви ризикуєте втратити те, що вже маєте — зупиніться!

Можливо, ви перебуваєте під тиском громадських забобонів і стереотипів. Це загрожує тим, що ваша душа виявиться буквально похована під гнітом загального презирства. Постарайтеся бути стійким і не відступайте від власної думки, захищайте його, незважаючи ні на що.

Рада при випаданні руни Перт в перевернутому положенні: Зараз не час заглядати в майбутнє, живіть одним днем. Не треба й намагатися проаналізувати минуле — це нічого вам не дасть. Розслабтеся і займіться самопізнанням, стаєте кращою версією себе. Тоді і навколишній світ зміниться на краще, а Доля надасть всі шанси для цього.

Руна Перт в формулах з іншими символами

Значення рунічного символу завжди трохи змінюється, якщо він випадає в поєднанні з іншими рунами:

 • Комбінації Перт — Гебо, Перт — Халагаз, Перт — Турісаз вказують на те, що найближчим часом ви отримаєте велику фінансову прибуток
 • Сполучення Перт — Кеназ, Перт — Вуньо, Перт — Лагуз, Перт — БЕРКАНА, Перт — Уруз, Перт — Гебо вказують на те, що у вас ідеальна сексуальна сумісність з нинішнім партнером, а відносини сповнені гармонії
 • Комбінація перевернутої руни Перт і рун Уруз, Іса, Кеназ або тейваз говорить про те, що у вашій парі проблеми — один з партнерів перестав відчувати колишні чуства. Краще розлучитися або спробувати повернути у відносини колишню пристрасть

магічне застосування

Руни часто використовують в магічних ритуалах, а також для виготовлення амулетів, талісманів, оберегів. Перт в даних цілях застосовується для:

 • Гармонізації душевного стану людини, усунення меланхолії, депресії, емоційних переживань
 • Для того, щоб знайти мудрість предків і перейняти досвід попередніх поколінь
 • Щоб стати більш усвідомленим людиною, вивести свідомість на новий рівень розвитку, почати контролювати несвідоме
 • Припинити обтяжують зв’язку з минулого, закрити гештальт. З цією метою руну потрібно застосовувати максимально обережно — невмілі дії тільки нашкодять

Дивіться відео про значення руни Перт:

При однорунном ворожінні значення руни Перт може бути таким:

 • У найближчому майбутньому вам доведеться оцінювати власні дії та займатися самоаналізом. Постарайтеся максимально критично поставитися до цього
 • Вам рекомендується стати оптимістом, набратися позитиву і транслювати позитивні емоції в навколишній світ
 • Виникнуть якісь проблеми, до вирішення яких потрібно підійти нестандартно. Якщо вийде, вас чекає колосальний успіх
Ссылка на основную публикацию