Руна Наутиз (Nauthis) — значення і фото символу

Руна Наутиз (Nauthis) найчастіше асоціюється зі злиднями, обмеженнями і скутістю. Одна з найскладніших рун старшого футарка, тому що людина не завжди здатна сприймати перешкоди і обмеження, як шлях до розвитку і смирення. Поговоримо про значення цього магічного символу докладніше.

Фото руни Наутиз виглядає наступним чином:

Наутиз руна: значення

Це потужна енергетична руна, дія якої спрямована на опір. Але опір, корисне для людини. Наутиз посилає в життя перешкоди і труднощі, які загартовують характер і дозволяють багато досягти.

Особлива важлива ця руна для чоловіків, тому що саме на них життєві труднощі впливають сприятливо. Якщо чоловік живе в тепличних умовах, він не розвивається — немає стимулу для цього. «М’яз мужності» починає працювати саме тоді, коли доводиться напружуватися. Коли в спокійному і розміреному світі починає відбуватися невеликий хаос — ось в такій обстановці чоловік росте, а Наутиз дозволяє цю обстановку створити.

У магічних ритуалах для жінок руну використовувати небажано, тому що вона розвиває переважно чоловічі якості особистості, може перешкодити виконати жіноче призначення, позбавити жіночності і навіть можливості продовжувати рід.

Таким чином, Наутиз — це:

 • Несприятливі на перший погляд явища. Але вони не шкодять людині, а допомагають стати сильніше. Спочатку слабку особистість зруйнують, а при наявності потенціалу дадуть потужний поштовх до розвитку
 • Протидія та напруга, що приходять ззовні

Дуже часто Наутиз, як і інші руни, застосовується в магічних ритуалах.

Застосування руни Наутиз в магічних цілях

У магічних ритуалах руна Наутиз застосовується в наступних цілях:

 • Допомагає людині набратися сил, щоб успішно подолати виниклі в житті труднощі і перешкоди
 • Забезпечує надійний захист від усього негативного, що може прийти в життя. У тому числі від злих думок, поганих людей і поганий енергетиці
 • Використовується для захисту будинку від злих магічних впливів
 • Застосовується для освячення їжі, води або якихось речей
 • Руна підтримки в важке для людини час
 • Допомагає залишатися стриманим емоційно, коли це потрібно
 • Використовується для виготовлення амулетів, талісманів, оберегів

Значення руни Наутиз в ворожіннях

Руна при її використанні в ворожінні може вказувати на ситуацію, допомагати визначити можливості, надані долею, застерігає від вчинення будь-яких дій.

ситуація

Якщо у ворожінні на будь-яку ситуацію випала руна Наутиз, значить, ворожить знаходиться в складному становищі. Він поки ще не здатний адекватно і правильно оцінити те, що відбувається, придумати адекватне рішення для проблем, що виникли. Зовнішні сили поки ще сильніше внутрішнього стану.

Положення ворожбитів можна порівняти з ситуацією, коли людина блудить в лабіринті і не може знайти вихід. А вихід тільки один і знайти його необхідно. В такий момент дуже важливо перестати аналізувати, припинити контроль і повністю довіритися Долі — вона вкаже вірний напрям і надасть всі можливості.

Зараз не найкращий час для активних дій — розслабтеся і дозвольте подіям розвиватися так, як завгодно Долі. Опір тільки погіршить ситуацію.

можливості

Якщо у ворожінні випадає руна Наутиз, вона може допомогти вибрати правильний напрям в житті, визначити, де шукати можливості для реалізації поставлених цілей. При цьому напружуватися людині не доведеться — руна дарує стільки енергії, що її вистачить на довгий час.

застереження

Якщо у ворожінні випала руна Наутиз, остерігайтеся:

 • Жорстокого і несправедливого ставлення. Будьте доброзичливі, добрі і приймайте справедливі рішення, інакше ваш негатив повернеться до вас багато разів
 • Опору зовнішнім обставинам — активні спроби щось змінити ускладнять ситуацію дуже сильно. краще розслабтеся

Рада руни: Ви повинні наповнитися радістю і проявити смирення на поточному життєвому етапі, яким би складним він не був. Віддайте Долю у владу Вищих сил, і не залишитеся розчарованим.

Які проблеми обіцяє руна

Наутиз найчастіше має негативне значення. Але для людини це скоріше добре — можна вчасно звернути увагу на ті сфери життя, які в даний час знаходяться під загрозою, і вчасно вжити заходів.

Що може означати Наутиз:

 1. В даний час ви перебуваєте в підлеглому положенні, живете і дієте під сильним примусом. Через це ваша особистість, власне «Я» практично не проявляється, знаходиться в тіні. Це погано, тому що немає розвитку
 2. Ви перебуваєте в центрі подій, живете в постійній напрузі. Чи відчуваєте себе загнаної конем, але не можете зупинитися — є відчуття, що варто вам розслабитися, і світ навколо звалиться. Насправді розслабитися необхідно, інакше ви повністю вичерпаєте духовні сили і розгубите всю енергію
 3. У вас дуже багато комплексів, страхів, фобій. Все це пригнічує ваш душевний стан і заважає розвиватися. Ви часто відчуваєте негативні емоції, які вихлюпуються на оточуючих. Потрібно терміново позбавлятися від вантажу застарілих комплексом і ставати вільним, щасливим людиною
 4. На вас навалилося безліч неприємностей, але не потрібно опускати руки. Випробування послані, щоб загартувати вас і зробити краще. Тому змиріться з ними

Дивіться відео, в якому автор розповідає про сучасне значення руни Наутиз:

Дуже часто Наутиз немов говорить: зупиніть всі активні дії. Потрібно розслабитися, пізнати себе, навчитися працювати з підсвідомістю. Вам бракує сили характеру і волі — зміцнюйте ці якості і життя кардинально зміниться в кращу сторону.

Ссылка на основную публикацию