Руна Манназ (МАННАС, Mannaz) — значення і застосування

Руна Манназ (МАННАС, Mannaz) — це двадцятий символ древнегерманского алфавіту. Знаходиться під владою стихії Повітря. Поговоримо про значення цієї руни і застосуванні в магічних ритуалах.

Руна Манназ: значення

У звичному розумінні Манназ — уособлення інтелекту, самопізнання і людського Его. Вона допомагає краще вивчити власну сутність, досягти духовного просвітлення, розібратися в суті речей через призму власного «Я». Завдяки цій руні можна знайти своє призначення і визначити, чи на своєму місці ви знаходитеся в цьому світі.

Руна Манназ — це символ глобального завдання, заради якої людина приходить в цей світ. Це творчість і самореалізація, божественна іскра, талант, який є у кожної людини. Потрібно тільки знати, яким саме талантом володієте ви, щоб реалізовувати його і приносити користь.

Також Манназ допомагає знайти застосування своєму таланту, інтелекту, розуму. А також допомагає зробити так, щоб ваше призначення було прийнято суспільством. Вона вказує, в якому напрямку потрібно рухатися по життю.

Дуже важливо, щоб людина, що знайшла своє призначення, виконував його на благо оточуючим, а не зловживав своїм талантом, що дуже небезпечно для особистості.

Значення руни Манназ в прямому положенні

Якщо руна Манназ випадає в прямому положенні, вона має таке значення:

 • Взаємодія з суспільством і навколишнім середовищем
 • Отримання важливого ради або рекомендації, які допоможуть вибрати шлях для подальшого руху по життю
 • Вказує, що не можна брати гроші в борг, кредити найближчим часом
 • У житті виникне складна ситуація, від результату якої залежатиме вся подальша життя

Під час ворожіння руна Манназ часто вказує на конкретну людину і його вплив на ворожбитів. Яким буде цей вплив можна зрозуміти, якщо придивитися до інших рун, які випали разом з Манназ.

Буває, що Манназ означає натовп, взаємодія відразу з великою кількістю людей. Можливо, в ході роботи вам доведеться прийняти величезну кількість клієнтів.

Якщо ви гадаєте на відносини, то Манназ в прямому положенні може передвіщати важливе знайомство з людиною, яка може стати супутником вашого життя.

Іноді Манназ вказує на те, що ворожить потрібно ще раз обдумати важливе для нього рішення — можливо, він рухається в невірному напрямі, потрібно придумати інший вихід із ситуації.

Також Манназ вказує на те, що, якщо ви хочете впливати на ситуацію за допомогою магії, цього робити не потрібно — користуйтеся звичайними, «людськими» методами, інакше ризикуєте накликати біду на себе і оточуючих.

Значення руни Манназ в перевернутому положенні

У перевернутому положенні руна Манназ випадає при ворожінні в наступних випадках:

 • Вороги, суперники і недоброзичливці активізуються і спробують перешкодити вам — будьте уважні і не дозволяйте їм нашкодити
 • У людини «включиться» крайня ступінь егоїзму, через що він ризикує накликати на себе неприємності
 • Задумані плани не вийде здійснити, краще на якийсь час відкласти всі справи
 • Ви опинитеся в скрутному становищі і будете чекати допомоги від близьких людей, але вони не стануть допомагати
 • У вашому житті відбудеться знайомство, яке відразу перейде до близького спілкування

Коли руна випадає в перевернутому, негативному значенні, це знак, який вказує, на які сфери життя потрібно звернути особливу увагу.

Значення руни Манназ в поєднанні з іншими символами

Іноді випадає відразу кілька рун, що впливає на значення:

 • Якщо руна Манназ випадає разом з тейваз — це знак, який вказує, що найближчим часом вам потрібно сконцентруватися і бути дуже активним, наполегливим у справах і відносинах з оточуючими вас людьми
 • Манназ разом з руной Йеро вказують на те, що найближчим часом людині знадобиться допомога кваліфікованого юриста
 • Комбінація Манназ — Лагуз — Пертро означає, що ворожить володіє добре розвиненою інтуїцією і даром передбачення, у нього є магічні здібності, які необхідно розвивати
 • Поєднання рун Манназ — Іса — Отала — Наутиз — АСУЗ вказує на те, що вам необхідно припинити активні дії. Настав час розслабитися, пізнати себе і почекати більш сприятливих обставин для вирішення поточних проблем

Дивіться відео про значення руни Манназ:

Застосування руни в магії і ворожінь

У магічних ритуалах руна Манназ допомагає домогтися наступних цілей:

 • Зрозуміти, в якому напрямку варто рухатися, щоб реалізувати амбіції і домогтися потрібних цілей
 • Налагодити ділові взаємини з колегами, начальством, партнерами по бізнесу та постійними клієнтами
 • Застосовується в медитаціях для кращого занурення вглиб себе і розуміння власного Его
 • Отримати допомогу і підтримку у важливій ситуації, з якої самостійно впоратися неможливо

Залежно від того, на що ви гадаєте, при однорунном ворожінні руна Манназ може означати наступне:

 • Ви природжений керівник, який розбирається в людській психології і володіє розвиненою інтуїцією
 • Ви дуже емоційні і амбітні, завдяки цьому удача супроводжує вам у справах — ви здатні домогтися потрібної мети всіма можливими способами
 • У вас талант керувати людьми і організовувати їх, тому варто вибирати такі професії, як директор, керівник, підприємець, ректор та інші подібні
 • Мало того, що ви володієте добре розвиненим інтелектом, ви ще й маєте вкрай нестандартне мислення. Це допомагає знаходити креативні рішення будь-яких проблем. Ще ви проникливі і здатні бачити ситуацію наскрізь — це допомагає скласти чітку і єдино вірну стратегію для вирішення будь-якої проблеми
Ссылка на основную публикацию