Руна Лагуз — значення і тлумачення, фото

Руна Лагуз є досить комплексною і дуже багатогранною. Вона несе відповідальність за інтуїтивні здібності ворожбитів, також покращує взаємовідносини з вашою другою половинкою, нейтралізуючи різні розбіжності в них. Руна Лагуз наповнена енергетикою планети Меркурій.

Фото руни Лагуз:

Значення руни Лагуз 

Даний рунічний символ уособлює собою рух, бурхливу гірську річку, яка підтримує людину в його власному руслі. Руна дозволяє позбутися від зайвої критичності, сумнівності і жити без будь-яких оцінок.

Завдяки руно Лагуз у вас відкривається чудова можливість насолоджуватися усіма принадами життя, задовольняти свої особисті потреби. Але домогтися позитивного ефекту ви зможете в тому випадку, якщо будете регулярно використовувати свою інтуїцію і перестанете себе критикувати.

Лагуз дозволяє пробудити в собі інтуїтивні здібності, загострити шосте чуття. Якщо поєднувати її з руной Перт, можна дізнатися, чи є у вас які-небудь магічні задатки, а також оберігає вас ангел-хранитель.

Крім цього, символ вказує на передує важливої ??події у вашому житті, каже, що ви своєчасно отримаєте важливу інформацію в складній ситуації. Важливий момент — максимально відключіть логіку і довіртеся своїй інтуїції, своїм внутрішнім «Я».

Лагуз також уособлює собою жіноче начало. Якщо ворожіння виконує дівчина або жінка, поява Лагуз в розкладі свідчить про те, що вона може з легкістю подолати будь-які труднощі й перешкоди на своєму шляху. Якщо ж ворожить — представник сильної статі, значить, Лагуз вкаже на те, що поруч з ним знаходиться дуже сильна жінка.

Руна уособлює здатність до навчання. Людина має відмінну пам’яттю і інтуїцією, а рішення завжди приймає, виходячи зі свого глибинного потенціалу.

Якщо ви зараз перебуваєте в скрутному становищі, Лагуз передбачить позитивні зміни, які відбудуться незабаром.

Коли Лагуз займає пріоритетну позицію в розкладі, це означає, що ви змогли добитися розуміння в оточуючих людей.

Більше цікавих відомостей про даний рунічному символі вам надасть наступний відео-ролик

пряма позиція

Руна Лагуз в прямій позиції радить вам завжди слідувати голосу своєї інтуїції. Це головна порада даного рунічного символу. У якій би ситуації ви не виявилися, завжди довіряйтеся своїм внутрішнім орієнтирам, тієї частини своєї сутності, яка контролюється не розумом і логікою, а Душею.

Відмовтеся від аналізування ситуації, роздуми над нею, не намагайтеся зрозуміти ситуацію логічно. Покладіться на свій власний Потік енергії, дійте в акомпанементі з власними внутрішніми ритмами, і ви легко знайдете внутрішній комфорт. Якщо будете чинити опір — обов’язково зіткнетеся з постійною напругою і внутрішньої дисгармонією.

 • Руна Лагуз має потенціал загостреного сприйняття.
 • Її ключовими символами виступають рідка сила, ритмічне протягом і практичний досвід.
 • Її використання на практиці дозволяє прояснити свої почуття і емоції, домогтися внутрішньої гармонії.
 • Виклик руни: завжди слухайте тільки власні почуття, намагайтеся винести урок з усього, що відбувається у вашому житті.

Магічне застосування руни Лагуз надасть вам таку допомогу:

 • вам стане легше пристосуватися до того, що відбувається;
 • помітно загостриться ваша чутливість;
 • ви зможете налаштуватися на приплив і відплив енергетичного течії;
 • навчитеся довіряти життя, не чинити опору і просто плисти по життєвому потоку подій;
 • загострите свої інтуїтивні здібності;
 • зможете опанувати окультними знаннями;
 • вам стануть підвладні до розуміння різні закони космосу і таємниці Всесвіту;
 • якщо говорити про особистісні взаємини, то руна Лагуз допоможе укласти шлюбний союз, завершить розлуку, владнає різні сварки і непорозуміння;
 • для вчених руна Лагуз посприяє успішному завершенню дослідження, вирішення проблеми.

Перевернута позиція Лагуз

Варто бути обережними — вказує про можливу небезпеку, означає внутрішню зупинку і зайву витрату своєї особистої енергії, яка йде через постійне нервове напруження.
Лагуз заклинає вам зробити паузу, вказує на бажання саморуйнування, яке відбувається, коли перевищуються межі ваших можливостей, і ви намагаєтеся «перестрибнути через себе».

Коли Лагуз випадає в розкладі в перевернутої позиції, вона намагається попередити вас, що відбулися збої в вашому внутрішньому навігаторі, а інтуїція стала часто вас підводити. Зараз ви легко можете піддатися на авантюрні заходи, до яких не маєте схильностей. Також вона уособлює собою бажання зробити якийсь поганий вчинок.

У тих ситуаціях, коли Лагуз оточують руни очікування, рада для вас зараз: призупинитися, уповільнити свої дії. Намагайтеся діяти обачніше, не поспішати. Завдяки цьому ви позбавите себе від можливих втрат.

Ще одне значення руни Лагуз — жінка, що негативно впливає на вас. А якщо Лагуз поєднується з руной Перт — ви зараз не в змозі правильно розпізнавати послання від вашого внутрішнього «Я», тому будьте обережні.

Якщо ви опинилися в скрутній життєвій ситуації, з яких не можете знайти самостійно вихід, зверніться за допомогою до руні Лагуз. Цей рунічний символ активізує ваше підсвідомість, з якого почнуть надходити вірні відповіді і рішення проблеми прийде само собою.

Ссылка на основную публикацию