Руна квеорт — вогненне очищення енергетики та приміщення

Квеорт не належить рунному алфавітом старшого футарка і не вважається скандинавських рунічних символом. Це нортумбрийский руна, яка є доповненням до основного рунічного ряду. У магії руна квеорт використовується для очищення. Розглянемо, чим відрізняється нортумбрийский ряд від основного футарка, і як можна застосувати квеорт для очищення житла і людини.

Нортумбрийский рунічний ряд

Цей ряд складається з 33 символів — до основних аттам старшого футакрка були додані ще 9 символів. Вважається, що нортумбрійські руни — кельтського походження, так як пов’язані з рослинним світом. Написання рун перших трьох аттов повністю відповідає загальноприйнятій класичного, відмінність полягає в озвучуванні символів. Назва додаткового четвертого Атта відноситься до богині пекла Хеллі.

Так як Хеллі завідує світом мертвих, руна квеорт символічно відноситься до похоронному вогнищі очищення. Накреслення руни нагадує паличку для добування вогню. У класичному футарк вогонь символізує руна Кеназ, однак, значення вогню у неї відрізняється від квеорта. Вогонь Кеназ — це полум’я істини, в той час як вогонь квеорта пожирає живе тіло. Руна квеорт символізує руйнівну силу вогненної стихії в відміну від вогню правди і світла.

Якщо в діагностиці випадає руна квеорт, значить, настав час повного очищення від негативу — внутрішнього і зовнішнього. Потрібно спалити все, що заважає впевненому просуванню вперед і тягне в минуле. Однак очищення квеортом не завжди приємно: вам доведеться перенести «опіки», тобто, болісний стан переродження. Частина вашої минулого життя повинна бути покладена на похоронне багаття, тільки після цього можливо повне очищення і оновлення.

Очищення будинку квеортамі

Як почистити приміщення від енергетичного бруду? Для цього необхідно взяти будь-яку свічку, але не церковну. Церковна символіка не сполучається з кельтським символом і буде викликати інформаційні перешкоди.

На свічці потрібно нашкрябати голкою (намалювати маркером) 4 квеорта — від гніту до основи свічки. Хатем потрібно написати на неліновані аркуші паперу імена проживають в будинку, включаючи домашніх вихованців — імена слід записувати, починаючи з самого старшого, в кінці записуються домашні тварини. Зверху на списку намалюйте руни ейвас і соулу — вони захищатимуть від вогняного вихору чистки.

Потім потрібно висловити вголос намір, тобто, вказівка ??свічці, що їй потрібно зробити.

Запаліть свічку від сірника (запальничкою в магії не користуються) і обійдіть всі приміщення по ходу сонця. Свічку потрібно проносити не тільки по периметру будинку, а й висвітлювати нею всі кути, вікна, внутрішність шаф і тумбочок. Не забудьте, що ванна кімната і комора теж є частиною будинку — відкрийте двері і освятите внутрішність зазначених приміщень. Особливу увагу приділіть дзеркалам — затримайтеся біля них на якийсь час.

Коли закінчите обхід будинку по колу, поставте свічку в свічнику в тому місці, де почали рух — бажано починати з вхідних дверей. Нехай свічка повністю згорить, залишки викидайте в унітаз або відразу викиньте в вуличний сміттєвий бак — в будинку їх залишати не можна.

Важливе зауваження. У вогні буде згоряти негативна енергія, яку вбирає в себе віск або парафін свічки. Тому стежте, щоб жодна крапля парафіну не впала на підлогу. Бажано носити свічку, закріплену на блюдце або невеликому підносі.

Чистка людини руной квеорт

Щоб очистити власну енергетику від негативу, теж використовують квеорт, але в зв’язці з іншими рунами. Формула виглядає так:

наутіс — квеорт — наутіс

Руни наутіс обмежують агресивна дія квеорта, яке може сильно обпекти тонкі тіла. В’язь наносять на руку або на фотографію. Можна намалювати схематичний образ людини і нанести на нього в’язь. Зверху або знизу пишуть ім’я того, хто очищається.

Скільки триває чистка квеортом? Досить двох годин, максимум три. Довше тримати не можна.

Обмова для чищення:

Куди нанести рунічну в’язь і чим? Можна намалювати на своїй руці маркером, рослинним маслом. Важливо, щоб в’язь потім можна було змити або стерти. Можна нанести в’язь на аркуш паперу і тримати на своєму тілі, а потім спалити. Сучасним варіантом є написання формули на медичному пластирі — наклеїти на тіло, потім зняти і спалити.

Важливо! Чистку потрібно проводити тільки після очищення будинку, так як енергетична грязь з приміщення може знову осісти на тонкі тіла.

Якщо вам після чистки стане погано, застосуєте цілячи руни для відновлення енергетики або скористайтеся іншими доступними методами.

Коли необхідна чистка

Очищення рунами проводять в наступних випадках:

  • а то й допомагають ліки і хвороба триває;
  • якщо смуга невезіння не закінчується;
  • якщо ви вирішили кардинально змінити своє життя;
  • якщо у вас з’явився серйозний ворог;
  • якщо вам прийшла в голову ідея почистити.

Пам’ятайте, що після чистки не можна віддавати щось з дому і брати будь-які речі / гроші від кого-небудь протягом трьох днів. Чистка знімає магічний негатив, і відправник негативу буде намагатися захиститися. В цьому випадку до вас може з’явитися «найкраща» подруга і попросити що-небудь у борг або віддати. Проявляйте пильність.

Ссылка на основную публикацию