Руна Гебо — значення, фото і тлумачення при ворожінні

Руна Гебо виступає об’єднанням протилежностей, вказує на партнерство і дари — сюди відносяться і божественні подарунки. Дарунки можуть мати різну природу — бути духовними або матеріальними, але в будь-якому випадку вони дарують людині щастя і радість. У даного рунічного символу немає перевернутої позиції. З тієї причини, що Гебо властива виключно позитивна трактування, погіршити її значення в мантиці можуть тільки розташувалися поруч руни, які мають негативний зміст.

Наступне фото руни Гебо демонструє зовнішній вигляд даного символу.

Значення руни Гебо

 • дією символу є об’єднання.
 • її покровителька — богиня Фрейя.
 • Астрологічний відповідність — планета Венера.
 • Є магнетичної і незворотною руной.
 • Руна Гебо уособлює собою систему зв’язків з оточуючими. Без зв’язків ми стаємо в цьому світі ніким, так як тільки в тісній взаємодії можемо домогтися успіху.

З ходом часу відбувається ослаблення застарілих зв’язків, також в життя приходять нові люди, які допомагають вам краще усвідомити певні речі.

З якою метою використовується в магії

Гебо символізує собою різні дари долі. Вона надасть допомогу в таких ситуаціях:

 • У виборі партнера, причому, як в любовному союзі, так і в кар’єрі, сприяє встановленню з ним міцного зв’язку;
 • Коли людині потрібно знайти правильне рішення ситуації, в якій пропонуються різні варіанти;
 • Є покровителькою всіх областей життя, якими керує Венера;
 • Ще одним аспектом використання Гебо стане Дар, дуже часто — від Вищих сил, наприклад, особиста магічна сила, мудрість і удача в справах.

Наступне відео розповість вам більше про сакральне значення описуваного символу

Як трактується значення руни в мантиці

 • У позитивному контексті: знак, що вам потрібно ділитися з навколишнім світом, дотримуватися рівноправності, свободи. Також вказує на любовні відносини, дружбу.
 • У негативному аспекті: людина залежна від оточуючих, відрізняється несамостійність, как-будто перебуває в рабстві.

Магічний вплив даного рунічного символу завжди діє вище сфери свідомості людини. Адже ми рідко коли можемо насправді зрозуміти, який сенс в нашому житті приносить то або інше партнерство. Навіть приділяючи багато уваги тому детальному аналізу, дійсність все одно буде більш глибокою і змістовною.

Коли в ворожінні на поставлене запитання випадає руна Гебо, значить, вам необхідно усвідомити справжню глибину зв’язку з конкретною людиною. Ці відносини дуже важливі для вас, вони прийшли у ваше життя не випадково, є осмисленими. Гебо направляє нас на зустріч до свого партнера. Вона розповість про те, що важливо позбуватися від будь-яких упереджень, які стосуються даної особи.

Якщо ви, наприклад, питаєте про відносини зі своїм коханим, рунічний символ в більшості своїй має позитивне тлумачення. Якщо говорити буквально — це «халява», дарунок долі.

Гебо принесе у ваше життя полегшення та згоду. Її дія відбувається зверху вашого ставлення до людини. Коли в ворожінні випадає руна Гебо — значить, події будуть розвиватися більш гармонійно.

Нерідко символ віщує поява в нашому житті нових знайомств, які нам необхідні на даному проміжку часу. Вони можуть грати роль, як наших соратників, так і супротивників. Але хоч би характеру не були створювані відносини — ми практично не в силах вибирати їх або надавати на них певний вплив.

Головне, не забувайте правило, дане нам Ральфом Блюмом по заданій темі: «Нехай між вами завжди гуляє зоряний вітер!».

На яку ситуацію вказує Гебо

Позначає взаємовигідні відносини «я даю щось тобі, а ти — мені», засновані на законах справедливості. Причому відносини можуть стосуватися абсолютно будь-якій області життя: любові, бізнесу, спільної трудової діяльності і так далі.

Якщо говорити про любовній сфері, то це ідеальні коханці, які не мають взаємні зобов’язання і претензії по відношенню один до одного. За своєю глибинною суттю рунічний символ Гебо дає можливість для двох абсолютно незалежних і повноцінних особистостей до зближення і отримання користі від цієї співпраці, без надання примусових впливів.

Можливості, які відкриває: зможете підписати і укласти різні переговори, укладання шлюбних союзів, усунення конфліктних ситуацій. Допомога, яка приходить понад за допомогою принесених дарів (благодійних пожертвувань, свічок в церкві). Також це підтримка інших людей в складний для них час життя.

Від чого застерігає руна

Гебо завзято контролює дотримання свободи волі, рівноправності і взаємовигідної зв’язку партнерів. Якщо один з партнерів намагається показувати свою владу на інший, пригнічує другого партнера — відбудеться неминучий розрив таких відносин.

Рекомендація руни Гебо

На подарунок обов’язково відповідати подарунком, причому пріподнесенним щиро, від усього серця. Не потрібно тиснути на свого партнера, дозвольте йому самостійно контролювати свій життєвий простір і приймати рішення.

Але не забувайте і про свої особисті інтереси — не потрібно повністю віддаватися оточуючим і віддавати більше, ніж ви маєте. По-перше, такими діями ви будете зобов’язувати людини здійснювати відповідні подарунки, які можуть бути йому не по кишені. А по-друге, чи зумієте ви прийняти у відповідь дар, (особливо це стосуватиметься дарів від Вищих сил).

Правильно використовуючи силу руни Гебо, ви зможете налагодити в своєму житті продуктивні і гармонійні зв’язку з оточуючими людьми, що стосуються особистого та ділового сфер життя. Дотримуйтесь правил застосування рун, щоб убезпечити себе від можливого відкоту, дотримуйтесь знаменитому правилом: «Рун не повинен різати той, хто в них нічого не розуміє».

Ссылка на основную публикацию