Руна Беркана (Berkana) — фото, значення, застосування

Руна Беркана (Berkana) — вісімнадцятий символ древнегерманского алфавіту. Знаходиться у владі стихії Землі. Це дуже жіночна, м’яка руна. Часто символізує матір, джерело народження всього живого. Уособлення нового, особистісного та кар’єрного зростання. Допомагає розібратися в особистих відносинах. Символ зачаття, відродження, зростання. Поговоримо про значення цього рунного символу докладно.

Фото руни Беркана:

Беркана руна: значення в прямому положенні

Якщо рунний символ випадає в прямому положенні, значення зазвичай сприятливе. Беркана може означати:

 • Гадающему буде супроводжувати удача у всіх справах і життєвих ситуаціях. Сприятливий час для початку чогось нового і вирішення старих проблем
 • У родині трапиться подія, яка викличе масу позитивних емоцій у всіх
 • Настає такий період в житті, коли потрібно бути дуже обережним і уважним

Беркана в ворожіннях часто є чином дорослої заміжньої жінки, матері. Якщо у ворожінні цей рунний символ випадає юної незаміжньої дівчини, варто чекати пропозиції руки і серця. А якщо молодий і заміжньої — ймовірно настання вагітності. Чоловікам Беркана обіцяє зустріч і знайомство з дівчиною, яка стане супутницею життя, коханої, дружиною і матір’ю його дітей. Це саме «та сама» жінка, про яку можна тільки мріяти.

Якщо Беркана випадає в розкладі на відносини, у ворожбитів настав найсприятливіший час, щоб завести сім’ю і дітей. Настав момент, коли потрібно «вити гніздо», «садити дерево» і «будувати будинок».

У будь-якому випадку Беркана — це щастя і благополуччя в особистому житті, а також кар’єрний і особистісний ріст. По крайней мере, можливостей для цього буде маса, не пропустіть.

Рада гадающему: якщо випала Беркана в прямому положенні, вам потрібно з усією відповідальністю підходити до будь-якої справи. Або ви повинні виконати його найкращим чином, на межі можливостей, або не беріться зовсім. Терпіння і наполегливість — ось якості, які потрібно проявляти найближчим часом.

Якщо поставили собі велику, практично глобальну мету, розбийте її на кілька дрібних, щоб результат став реальним. Чи не розслабляйтеся і вірте в себе якомога сильніше. Тоді зростання і розвиток — не за горами.

Значення руни Беркана в перевернутому положенні

При випаданні руни в перевернутому положенні значення найчастіше негативний, але не завжди:

 • Ворожбитів очікують неприємні для нього новини, які викличуть масу негативних емоцій
 • У сім’ї почнеться період кризи: конфліктів, сварок і непорозумінь не уникнути
 • Будь-яка справа, яке ви почнете, буде закінчуватися невдачею. Краще захистити себе від справ і побути наодинці собою, дочекатися більш сприятливого моменту для активних дій

Так як в ворожінні Беркана найчастіше символізує жінку, то в перевернутому положенні це буде жінка погана. Вона здатна ускладнити життя ворожбитів, встати на його шляху до досягнення цілей.

Якщо гадаєте на відносини, то Беркана може означати, що людина, з якою ви близькі, не підходить вам — з ним не вийде створити сім’ї, побудувати любов, завести дітей.

Іноді Беркана (якщо ворожбитів — жінка) вказує на те, що є проблеми з жіночим здоров’ям — варто обстежитися і пройти курс лікування у гінеколога.

Часто Беркана вказує на те, що бізнес або задуману справу будуть розвиватися за несприятливим для ворожбитів сценарієм.

Рада при випаданні руни Беркана в перевернутому положенні: У вашому житті зараз чорна смуга, але не сумуйте і не шукайте причини всіх проблем в оточуючих. Розберіться в собі і в своєму внутрішньому стані, викорінити негативні якості і проблеми, тоді і зовнішній світ почне змінюватися на краще. Будьте розсудливі і стримані. «Сім разів відміряй, один раз відріж» — ваш девіз на найближчий час.

Застосування в магічних ритуалах: популярні рунние формули

У магічних цілях дану руну використовують:

 • Щоб «народити» щось нове: можливості для особистого зростання, ідеї для роботи, навіть дитини
 • Щоб забезпечити родючий грунт для особистісного розвитку, кар’єрного росту, гармонізації особистих взаємин
 • Щоб отримати допомогу у вихованні дітей, які «відбилися від рук» або неслухняні
 • Для лікування безпліддя, допомоги в виношування і народження дитини
 • Щоб очистити людини від скупчився негативу, «поганий» енергії, буквально «перезавантажити» свідомість
 • Щоб налагодити контакт з потойбічним світом — це властивість використовується «серйозними» магами в їх ритуалах

Дивіться відео про значення руни Беркана:

Дуже часто Берканом застосовують, щоб позбавити жінку від гінекологічних проблем, вилікувати безпліддя і фригідність, зробити її більш привабливою для протилежної статі.

Використовується руна також для створення сім’ї і гармонії в особистих стосунках. Застосовується для створення захисних дитячих амулетів, які носять маленькі дівчинки.

Потужні стави і формули

У комбінації з іншими рунами допомагає домогтися наступних цілей:

 • Уруз — Наутиз — БЕРКАНА. Допомагає досягти кар’єрного росту навіть в складних умовах, коли людина піддається серйозному психологічному тиску
 • Уруз — Ингуз — БЕРКАНА — відновлює сили при сильному психічному та емоційному виснаженні
 • Лагуз — БЕРКАНА — Гебо — Совіло — застосовується для виготовлення жіночих амулетів, які роблять свою володарку більш привабливою, сприятливо впливають на жіноче здоров’я, залучають в життя гідних чоловіків
 • Феху — Отала — БЕРКАНА — Совіло — залучає гроші і удачу. Допомагає збільшити постійний дохід, вийти з фінансової кризи
 • БЕРКАНА — Пертро — Наутиз. Комбінація використовується жінками, які хочуть приворожити чоловіка, викликати у нього фізичний потяг і створити ілюзію любові
 • Гебо — БЕРКАНА — Отало. Жіноча формула, яка допомагає залучити гармонію і любов в сімейне життя, вирішити проблеми і труднощі, конфлікти і непорозуміння
Ссылка на основную публикацию