Рука Фатіми — значення талісмана

Талісман, що носить назву «Рука Фатіми» користується величезною популярністю у жителів Індії, Ізраїлю та інших мусульманських держав. У цій статті ми детально висвітлимо значення талісмана Рука Фатіми, а також поговоримо про його правильному застосуванні.

Трохи історичних відомостей

Нерідко оберіг рука Фатіми привозиться в якості оригінального сувеніру туристами, які відвідали Туреччину, Єгипет або Ізраїль. Але це далеко не весь список країн, жителі яких свято вірять в силу амулета. Для іноземців також буде цікавою інформація про магічні властивості даного талісмана.

Рука Фатіми (також відома під іншими назвами — Рука Мирьям, Хамса, Пальма Хамеш). Основне свою назву (рука Фатіми) талісман отримав на честь дочки Пророка. Існує також легенда, яка пояснює, чому талісман називається саме так.

Так в переказах розповідається про те, що одного разу дочка пророка займалася приготуванням їжі, в той час як її чоловік Алі привів в будинок нову дружину. Жінка, приголомшений такою новиною, впустила ложку і продовжила заважати їжу рукою, не звертаючи ніякої уваги на опіки і фізичного болю. З тих пір вважається, що амулет Рука Фатіми є символом віри і терпіння, а також здатний подарувати описані якості кожному, хто буде його носити.

Оберіг має вигляд людської руки з п’ятьма пальцями. Кожен з них уособлює собою одного з учасників цієї легенди, а саме:

  • великий — символізує пророка Мухаммеда;
  • вказівний — уособлює його дочка Фатіму;
  • середній — невірного чоловіка Алі;
  • а мізинець з безіменним — синів пари Хусейна і Хасана.

Нерідко центральна частина талісмана представлена ??зіркою Давида, рибкою або каменем блакитного відтінку. Досить часто весь талісман виконується в одному із зазначених тонів (мусульмани надають їм захисних властивостей). Також долоню Фатіми прикрашена іудейськими молитвами або словами з них.

що означає амулет

З самого початку Рука Фатіми виступала символом віри і терпіння, але на сьогоднішній день вона уособлює собою захист від негативного впливу (псування або пристріту). Це головна причина того, що на поверхню виробу часто завдають зображення очей (саме вони і символізують дане негативний вплив).

  1. У Східних державах Долоня Фатіми часто використовують в якості популярного сюжету для створення ювелірних прикрас.
  2. Жителі Єгипту впевнені в тому, що амулет зможете не тільки захистити від пристріту і чорного чаклунства, а й наповнить свого власника силою, владою, благословенням згори.
  3. У Туреччині даний талісман можуть носити тільки представниці прекрасної статі. Вважається, що він надає допомогу виключно жіночому населенню, залучаючи благополуччя, удачу, а також наділяючи терпінням.
  4. Індуси вважають, що Рука Фатіми віджене від свого власника невдачі.

Крім цього, Пальма Фатіми є релігійний символ у сповідують іслам і іудеїв. Також вона виступає символом подібності між усіма світовими релігіями і їхніми спільними витоками. Дуже часто обереги у вигляді рук використовувалися багатьма народностями, позначаючи влада і силу, а також долю і правильний вибір життєвого шляху. Вважається, що купивши цей амулет, ви зможете вийти на правильну стежку лінії життя.

Як активувати талісман

Куплений в магазині оберіг буде залишатися просто красивою дрібницею, яка не має магічних властивостей. А щоб перетворити прикраса в талісман, потрібно його активувати, зарядивши своєю особистою енергією. Тільки при такому розкладі ви зможете бути впевнені в його допомоги.

Активація можлива за допомогою читання особливої ??молитви, яка застосовується з давніх часів жителями сходу. Молитва зарядить оберіг енергією Хамса.

Вам потрібно буде взяти амулет в руки і вголос вимовити такі слова:

«Рука Фатіми, закрий доступ до смуток

Захисти мене від труднощів долі

Відвели все чвари

Наповни моє життя радістю, миром і благословенням. »

Важливо при цьому візуалізувати, як позитивна енергія починає активно діяти, залучаючи до вас успіх і удачу.

Правильне носіння амулета

У країнах, де головною релігією є іслам чи іудаїзм, поширене використання символу Хамса у вигляді ювелірних прикрас. Часто робляться парні прикраси для обох подружжя, які покликані вберегти шлюбний союз від будь-якого негативного впливу (від заздрісників, суперників і так далі).

Також застосовують символ і для захисту автомобілів, офісів і будинків. Можна вішати оберіг над вхідними дверима, але краще — навпроти неї. Нерідко подібні дрібниці можна виявити біля робочих місць на підприємствах і це пояснюється досить легко — хороша кар’єра завжди викликає обговорення з боку заздрісників.

Навіть в Російській Федерації нерідко можна виявити даний символ, хоча східна культура прийшла сюди не так давно. Правда тут він часто виступає не просто потужним оберегом, а більше виконує роль запам’ятовується декоративного елемента. Також стає дуже популярним нанесення символу на дитячі коляски, так як саме малюки найбільше вразливі від пристріту.

Вірити чи в силу даного амулета чи ні — це тільки ваша особиста справа. Але, слід зазначити, що магія здатна творити справжні чудеса у людей, регулярно її практикують.

Ссылка на основную публикацию