Розвиваємо в собі спокій

Ви коли-небудь спостерігали за успішними людьми, за тими, хто чимось зайнятий по життю і досягає успіхів у своїй справі? Цих людей від всіх інших відрізняє одна якість — спокій. Це багатьох може здивувати: невже саме спокій приносить успіх людині? Не можна сказати, що тільки душевне заспокоєння дозволяє людині стає успішним, однак цей фактор є одним зі складових. Тому якщо ви хочете бути успішними в будь-якій справі, розвивайте в собі спокій.

Як розвинути в собі спокій? Насправді це досить складно зробити, оскільки навколишній світ спрямований на те, щоб викликати у людини знервований стан. Саме відсутність спокою в душі призводить до того, що ви не можете досягти успіхів в тих справах, якими займаєтеся.

Розвиваємо в собі спокій:

1 — Гальмуєте свої рухи.

Дивно, але почніть з того, щоб уповільнити темп своїх рухів. Ви швидко рухаєтеся, щось робите, постійно кудись біжите (і, можливо, навіть пишаєтеся тим, що є такими швидкими). Це перший чинник, який забирає у вас спокій. Умиротворений людина діє повільно, спокійно. Він не біжить, а йде; не поспішає, а вдумливо вчиняє дії. Подивіться на успішних людей: вони не метушаться і не бігають, а спокійно пересуваються, впевнено і з задоволенням.

2 — Оточіть себе успішними людьми.

У кращому випадку оточіть себе тими людьми, на яких ви хочете бути схожими, які вже чогось досягли у своєму житті, які викликають у вас захоплення. Якщо у вас немає такої можливості, тоді частіше уявляйте собі таких людей або себе бачте в тому образі, який вам подобається. Справа в тому, що ви повинні бути постійно в тому колі людей, які вам імпонують. Якщо ж ви оточіть себе людьми, на яких ви не хочете бути схожими, тоді самі незабаром станете такими ж, як і вони. Оточення вас визначає. Тому нехай вашим суспільством стануть лише ті люди, які випромінюють спокій, впевненість в собі, успішність і т.д.

3 — Ваші інтереси і захоплення повинні вміщувати спокій.

Слухайте спокійну музику. Займайтеся спокійними справами (тобто тими, які вас заспокоюють, дають душевну рівновагу). При цьому бажано, щоб ваше заняття не просто вас заспокоювало, а й приносило якесь моральне і навіть матеріальне задоволення. Це буде давати вам відчуття впевненості в собі, що також впливає на душевний спокій.

4 — Одягайтеся зручно і красиво.

Людина, яка не володіє внутрішнім спокоєм, відрізняється тим, що зазвичай «заковує» себе в одяг, яка незручна і некрасиво виглядає на ньому. Затискають, сильно обтягуючі, маленькі чи великі розміри, не по фігурі, не по кольору, незручні, що не гріють — все це говорить про те, що людина «затискає» себе в рамки, в які «затискає» його життя. Одягайтеся вільно, красиво, зручно, тепло, комфортно. Якщо життя вас в чомусь обмежує, навіщо ви ще самі додаєте незручності? Спокій приходить до тих, хто любить себе і одягається так, щоб було зручно, красиво, тепло, чисто і комфортно.

5 — Нехай все, що навколо вас, буде радувати і заспокоювати.

Справжнє спокій — стабільне і земне почуття. Ви не літаєте в хмарах, а відчуваєте якусь стабільність, приземленість в душі, коли спокійні. Тому робіть своє життя таким, щоб вона вас радувала, але радість ваша була земної, а не ілюзорної, повітряної, захмарною. Нехай ваш спокій буде виходити зсередини. Тільки так ви станете успішними і щасливими. Оскільки спокій приносить людині терпіння і тверезе, адекватне сприйняття світу.

Ссылка на основную публикацию