Розстрочка і кредит — в чому різниця

Останнім часом багато хто з нас просто не мислять своє існування без кредитів і кредитних карт. Безумовно, це все вигідно, коли мова йде про покупку якоїсь речі зі знижкою або задоволенні термінової потреби в грошах. За допомогою кредиту можна здійснити будь-які свої мрії і користуватися річчю вже зараз, а не збирати пару років і програти на підвищенні ціни через інфляцію. Повернути борг можна не відразу, а невеликими частинами. Як через термінал покласти гроші на карту або оплатити кредит в касі банку, знають всі. В цьому немає нічого складного і обтяжливого, погашай своєчасно — і ніяких проблем не буде.

Як не переплачувати за кредитом?

Сьогодні можна без проблем взяти кредит готівкою на 1000000 рублів без довідок і поручителів, однак розміри процентних ставок просто кусаються. Так чи варто переплачувати, чи є якісь варіанти, щоб отримати кредит з мінімальною переплатою? Так, такий варіант є — це розстрочка. Вона відрізняється від кредиту тим, що відсотки нараховуються за нульовою ставкою. Тобто сума кредиту розбивається на кількість місяців, на які позичаються гроші, і таким чином обчислюється платіж.

Порада: деякі клієнти, розділивши суму кредиту на кількість місяців, зазначених в кредитному договорі, отримують більший щомісячний платіж, ніж планували. В даному випадку в нього може бути включено страхування життя і здоров’я в Ощадбанку, ВТБ24 і будь-якому іншому банку. Від страховки можна відмовитися, так як це не обов’язкова умова, а просто додаткова послуга. Не варто вірити співробітникам банку, що розстрочку дають виключно зі страховкою.

Де можна взяти гроші в розстрочку без відсотків?

Як правило, розстрочка видається на короткі терміни через її низьку прибутковість. Це такий собі маркетинговий хід, щоб розширити клієнтську базу. Попутно з розстрочкою менеджери банку можуть продавати і страховку, оформляти кредитні картки. Розстрочки переважно видаються на споживчі кредити на покупку техніки, меблів безпосередньо в магазинах, де реалізуються дані товари, або у відділеннях банків.

Порада: якщо ви хочете взяти готівку в розстрочку, можна звернутися до мікрофінансовим організаціям. Вони працюють через інтернет і оформляють позики за пред’явленням тільки паспорта. Розстрочки під нуль відсотків видаються тільки новим клієнтам. Оформитися можна протягом п’ятнадцяти хвилин, не шукаючи поручителя і не віддаючи в заставу цінне майно.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Розстрочки, кредити, процентні ставки, терміни сьогодні кого завгодно можуть поставити в скрутне становище. Мало хто знає, чим відрізняється позика від позики, що можна відмовитися від страхування життя, на яких умовах можна взяти кредит без переплати, тому дуже важлива фінансова грамотність населення. Безперечно, навіть не дуже чітко уявляючи, чим відрізняється кредит від розстрочки, перевагу варто віддати останньої.

Ссылка на основную публикацию