Розшифровка снів про жінку в білій сукні в різних сонниках.

Білий колір символізує невинність, праведність, материнські турботи, добро. Дівчина в білому уособлює жіночність, недоступність. До чого сниться жінка в білому? В сонник немає однозначної відповіді.

Біле плаття уві сні

Одне з найпоширеніших тлумачень — підвищення моральності, гідність, повагу людей. Все це досягається поступово. Необхідно багато працювати, працювати над собою.

Якщо уві сні ви приміряєте біле плаття, значить, мрієте про заміжжя, боїтеся залишитися без улюбленого. Згадайте, хто в цей момент знаходився поруч з вами. Це і будуть ті люди, які не хочуть, щоб ви були щасливі.

Приміряючи уві сні на себе чужий одяг, ви забираєте всі проблеми його власника собі. Це можуть бути неприємності інтимного характеру, відсутність романтичних відносин.

Дівчина в білій сукні уві сні символізує цілеспрямованість, самолюбство, зарозумілість, але тільки для жінок, які бачать її. Якщо ж чоловікові сниться такий сон — чекайте обману не тільки з боку оточуючих, а, можливо, і від рідних.

Наречена уві сні символізує доброту, невинність, піднесені почуття. З іншого боку, все це може виявитися брехнею, міський, під якою ховається злий і егоїстичний людина.

Сон, в якому молодий чоловік бачить жінку в білому, символізує його щиросердність, душевність, щирі наміри. Можливо, незабаром він зустріне свою любов, почне нові відносини.

Мереживо на плаття говорять про те, що в самому найближчому майбутньому у вас буде свято, відбудеться довгоочікувана зустріч, побачення з коханою людиною або з тим, кого ви давно не бачили, але дуже хочете зустріти. Коротке біле плаття — чутки, плітки.

Якщо незнайомка в білому одязі дає сновидцу щось в руки, і він це бере, у вас буде прибуток. Папір, гроші — фінансове благополуччя, коштовності — любов, спокій в родині. Якщо ж це буде посудину з водою — уважніше ставитеся до своїх витрат, можете стати банкрутом.

Жінка, яка плаче в білому — попередження про майбутні невдачі, які почнуться в найближчому майбутньому. Вагітна в білій сукні — вас чекає подарунок, зможете придбати щось дуже важливе і потрібне.

Мама, донька, подруга в білій сукні

 1. Вам сниться мама в білій сукні — небезпека. Це сон — попередження: наяву у вашій матері можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям.
 2. Красива, чиста одяг уві сні — радість. Якщо тканина брудна, то на вашій репутації з’являться плями.
 3. Подруга в білому — її швидка хвороба.
 4. Маленька дівчинка приміряє сукню — захворієте ви.
 5. Якщо ви завойовує молоду людину, сон в білому вбранні для вас — провісник приємних змін. Ви досягнете успіху.
 6. Ви — мати і бачите свою дочку в білому — можете радіти. Життя дочки складеться вдало. Вона буде успішна, затребувана на роботі, зустріне прекрасного чоловіка.
 7. Якщо ви бачили білу сукню на собі і забруднили його — розрив відносин, розлука.

сонник Міллера

Згідно сонником Міллера, якщо вам приснилося біле плаття, незабаром зможете успішно закінчити справи, які до цього не йшли. Отримайте нагороду від начальника за успішну працю, заслужите повагу співробітників. Вас чекають почесті і слава.

Біле плаття уві сні — приємне повідомлення, отримання важливих новин. Навколишні будуть брати з вас приклад, хвалити. Ви отримаєте те, про що довго мріяли.

сонник Ванги

Сонник Ванги тлумачить біле плаття, як зустріч з друзями, коханими, рідними, запрошення на романтичну вечерю. Якщо ви приміряєте наряд — у вас є суперниця, яку допоможе викрити подруга або друг.

сучасний сонник

Бачення білої сукні уві сні — слава, успіх, публічний виступ. Якщо приснилося, що ви приміряєте біле плаття, означає, хочете бути самостійною, прагнете до перемоги в особистому житті. Вас очікують удача в задуманому, весілля.

Чоловікові сон про дівчину в білому не обіцяє доброго. На нього чекають зради, зради людини, якого раніше довіряв.

Якщо уві сні ви самі собі шиєте плаття — чекайте підвищення на роботі, поліпшення фінансового стану.

Сонник Зигмунда Фрейда

Відповідно до теорії Фрейда про підсвідомих прагненнях сексуального характеру, біле плаття уві сні — символ жіночого оголеного тіла. Якщо жінка бачить себе в білому, наяву вона пишається своєю фігурою, намагається її всім показати.

Акуратно складене плаття або висить в шафі — ви не задоволені, у вас немає сексуальних відносин, ви хочете зустріти партнера. Якщо уві сні ви бачите біле плаття, що висить в магазині, розглядаєте його деталі — у вас є таємні фантазії, схильність до самозадоволення.

сімейний сонник

Якщо біле плаття сниться чоловікові — йому не вистачає уваги, знаменитості, визнання. Він прагне до слави, намагаючись домогтися її не завжди чесними шляхами.

Коли біле плаття уві сні купує немолода жінка, значить, наяву вона заздрить відносинам інших, їх молодості. Вона буде намагатися нашкодити, розладнати чужі відносини.

Якщо вам дарують біле плаття, чекайте пропозицію. Незабаром ви будете нареченою на весіллі.

жіночий сонник

Біле плаття жіночий сонник трактує, як:

 • швидке заміжжя;
 • обман, якщо ви — молода дівчина;
 • лицемірство — одна людина з вашого оточення виявиться лукавим;
 • ревнощі, заздрість подругам, пристрасть до одруженого чоловіка, якщо ви приміряєте біле вбрання.

мусульманський сонник

За мусульманським сонником, якщо жінка бачить себе в білому, чоловік шанує її. Він побожний, праведний, релігійний.

Ссылка на основную публикацию