Розшифровка карт Таро при ворожінні

Сьогодні все більше число людей починають цікавитися ворожінням на картах Таро. І це не випадково, адже з їх допомогою можна розгадати складні і часом нерозв’язні загадки, які ставить перед нами доля, знайти вихід зі складних ситуацій. Карти можуть дати нам незамінні поради і показати можливий розвиток подій в майбутньому. Але для того, щоб приступити до ворожіння, нам потрібно ознайомитися з розшифровкою карт Таро, яка вважається загальноприйнятою серед таролог. Це питання ми і розглянемо докладно в цій статті.

Будова колоди карт Таро

Колода Таро включає 78 карт, які називаються арканами. Аркан діляться на Старших і Молодших. Новачкам радять використовувати 22 карти Старших арканів адже освоїти повну колоду куди складніше. Ці 22 карти вважаються найбільш важливими і інформативними, адже саме вони можуть показати основні події та відповісти на головні питання. Молодші аркани включають 56 карт, які діляться на 4 масті. 14 карт кожної масті можуть показати нам всі додаткові характеристики основних подій.

Давайте розглянемо, як же розшифрувати основних 22 карт Таро.

Карта 0. Шут або Дурень. Це карта, яка символізує починання і інтуїтивне сприйняття. Нуль означає початок і кінець, все і нічого, вільний вибір. Ця карта показує, що людина стоїть перед складним вибором, коли йому необхідно вирішити: залишатися на колишніх позиціях або сміливо крокувати назустріч невідомому новому. Може також вказувати на перешкоди на шляху до мети.

Якщо карта перевернута, людина не знає, чого він насправді хоче і не може спрогнозувати ситуацію. Може вказувати на недалекоглядність запитувача, його страх.

Карта 1. Чарівник або Маг. Перша карта колоди, яка вказує на досягнення успіху, перемогу. Людина однозначно приймає правильне рішення, він сповнений сміливих ідей, які віщують удачу і прогрес.

У разі перевернутої карти, людина перебуває в пригніченому стані, не впевнений в своїх силах. Якщо в чоловічому розкладі ця карта випадає з картою Верховної Жриці, цей чоловік подивляться владної і найвпливовішою жінкою.

Карта 2. Верховна Жриця. Для людини, який задає питання, це карта-керівник у вирішенні питання. Чи означає прийняття вірного, ретельно обдуманого і зваженого рішення.

Якщо карта перевернута, це говорить про неправильному виборі, заснованому на зайвої емоційності, а не про розумне вчинок мудрого і зрілої людини.

Карта 3.Імператріца. Це карта материнської енергії землі, гармонізує і творчою. Людині віщує матеріальний достаток, успіх в любові і задоволеність у всіх сферах життя. Може означати появу потомства, вступ в шлюб.

У перевернутому положенні означає незадоволеність життям, депресію.

Карта 4. Імператор. Ця карта говорить про вплив на людину сильного, впевненого в собі чоловіка. Можливо також, що лідерські якості проявляє людина, що задає питання. Якщо це розклад жінки, то поруч з нею перебувати значимий і впливовий чоловік: батько, кохана людина або деспотичний начальник, в залежності від випали поруч карт.

У перевернутому положенні говорить про низький соціальний статус чоловіка, залежному становищі і нестачі власних сил.

Карта 5. Іерофант або Верховний Жрець. Одна з найсильніших і таємних карт. Обіцяє глобальні зміни, кардинальні зміни в долі. Може говорити про появу духовного наставника або, навпаки, про вимушене самоті. Можливі серйозні випробування з метою придбати духовний досвід.

Перевернута карта означає завершення певного етапу в житті і необхідності початку нового.

Карта 6. Возлюблені. При розкладі на ситуацію говорить про необхідність вибору. Може означати вступ в шлюб, близькі стосунки.

Перевернута карта попереджає про невірне рішення, розлуку з коханою. Можливо навіть смерть близької, або розставання назавжди.

Карта 7. Колісниця. Віщує несподіваний успіх, швидкий кар’єрний зліт, перемога завдяки власним силам.

Якщо карта перевернута, вам може загрожувати негатив з боку оточуючих, надання на вас сильного морального тиску. Можливі невдачі і несприятливий збіг обставин.

Карта 8. Сила. Чи означає, що доля на стороні цієї людини. На нього чекає успіх і подолання будь-яких перешкод. Хоча для цього потрібно позитивний настрій і боротьба зі своїми недоліками. Також можливо одужання від тяжкої хвороби.

Перевернута Сила говорить про перемогу над вами негативних якостей і слабких сторін особистості. У розкладі у чоловіка може говорити про негативний вплив сильної жінки.

Карта 9. Пустельник. Говорить про необхідність занурення в себе для пошуку правильного рішення, пошуку духовних цінностей. Може говорити про навчання і зв’язку з мудрими наставниками.

Перевернута застерігає від необдуманих рішень, небезпеки неправильного способу життя, небажання прислухатися до мудрих порад.

Карта 10. Колесо Фортуни означає удачу. Це карта, повна оптимізму і вдалого збігу обставин. Головне — не упустити свій шанс, адже колесо фортуни може повернути і в зворотний бік …

Перевернута карта означає наступ «чорної» смуги в житті людини, застерігає від необдуманих рішень і ризику.

Карта 11. Справедливість або Правосуддя. Може означати успіх в справах, підвищення по службі. Говорить про те, що людина повинна бути неупередженим в судженнях.

У разі перевернутої карти, можливий розлучення, розбіжності, судову тяганину з несприятливим результатом.

Карта 12. Повішений. Говорить про те, що людина перебувати в стані невизначеності і про необхідність пошуку рішення з ситуації, що склалася. Можливо, потрібно самопожертву заради блага інших.

Перевернутий Повішений означає егоїстичність і небажання прийняти ситуацію такою, яка вона є.

Карта 13. Смерть. Чи означає остаточний розрив з минулим, необхідність змін. Далеко не завжди означає смерть в прямому сенсі слова. Найчастіше — час змін. При ворожінні на відносини, однозначно, говорить про майбутній розрив.

У перевернутому положенні говорить про страх і небажання змін.

Карта 14. Утримання. Це відновлення внутрішнього потенціалу, прийняття ситуації, гармонія, витриманість і безмежне терпіння.

Перевернуте положення означає нестриманість.

Карта 15. Диявол говорить про безвихідь ситуації, що склалася. Людина заплутався в павутині і не може вибратися з неї. Часто тут можуть бути проблеми з алкоголем, наркоманія або потрапляння в релігійну секту.

Перевернутий Він розповідає про те, що вам не можна ризикувати ні в якому разі.

Карта 16. Вежа руйнування означає крах в справах, відносинах або дуже серйозне випробування почуттів, після якого ви можете змінити думку про оточуючих.

У разі перевернутої карти, вам залишається лише прийняти ситуацію, що склалася, тому що своїми силами ви тут нічого змінити не зможете.

Карта 17. Зірка. Це карта успіху, відкритті нових можливостей і заступництва вищих сил. В особистому житті говорить про виникнення глибоких почуттів, які ведуть до довгострокових відносин. Комбінація з Магом показує точку часу, в якій відбудуться зміни.

Перевернуте положення говорить про катастрофу надій і починань, розчарування в любові.

Карта 18. Місяць. Це таємнича і загадкова карта, яка веде в глибини підсвідомості. Через наше інтуїтивне сприйняття світу говорить про наші мрії, прагнення, снах, страхах і тривогах.

У випадки перевернутої позиції вказує на приховані загрози чатують на небезпеку. У поєднанні з картою Справедливість говорить про те, що людину обманюють, чогось не договорюють. Також показує нестабільність у відносинах і невпевненість у своєму виборі, зраді.

Карта 19. Сонце. Це символ настання світлої смуги життя, успіху в починаннях, народження нового життя або прориву в творчості. Сонце спонукає людину тягнутися до світла і добра, дає можливість жити в повній мірі і відчувати себе щасливим.

Перевернуте положення говорить про наявність факторів, які не дають здійснитися вашим бажанням. Вам необхідно подолати безліч перешкод на шляху до цільових.

Карта 20. Суд. Її значення у відкритті у людини нових можливостей і талантів, скиданні з себе старих пут, які заважають розвитку. Вам потрібно буде докласти багато праці на шляху до мрії, але він буде не даремним. У любові вас чекають нові відносини або зміцнення старих, якщо ви не були самотні.

Перевернута карта про вашу нерішучості, небажанні рухатися далі, страху перед змінами.

Карта 21. Мир. Це карта гармонії зі світом і повноти життя. Енергія б’є з вас ключем, а мрії збуваються. Символізує успіх, матеріальне благополуччя, перемогу над попередніми негараздами і невдачами.

Перевернута позиція вказує на неможливість досягнення успіху, необхідність піти на поступки, жертві. Якщо стоїть поруч з картою Смерть, значить ви ставите перед собою нездійсненні завдання, вам необхідно задуматися і переосмислити все заново.

Таким чином, ми розглянули основне значення найважливіших в колоді Таро карт. Більш детальну інформацію ви можете отримати, подивившись відео.

Ссылка на основную публикацию