Розрахувати стать дитини: за датою зачаття, крові, віком батьків

Як тільки стає відомо, що в родині очікується поповнення, виникає величезна кількість питань. Якщо малюк перший, частіше за все не має значення, хто з’явиться на світ, синочок або донечка. Коли підростають кілька дітей однієї статі, хочеться знати, як визначити стать майбутньої дитини. Їх цікавить, які чинники впливають на цей процес, чи можливо спрогнозувати ймовірність народження сина чи дочки до настання вагітності.

Давайте розберемося, як відбувається цей процес. З 46 наявних хромосом дві є статевими — X і Y. У жінки присутній набір XX, у чоловіків — XY. Немовляті дістається по одній материнській і батьківській хромосомі. Від батька він може успадкувати або X, або Y хромосому. При розвитку першого варіанту можна очікувати появи доньки, другого — сина. Можна використовувати будь-якої тест на визначення статі дитини.

Звичайно, найбільш точну відповідь можливо отримати за допомогою УЗД. Майбутнім батькам цікаво, на якому тижні можна дізнатися стать дитини за допомогою УЗД? Тільки на початку другого триместру досвідчений лікар при наявності сучасного обладнання зможе відповісти на це питання, але ймовірність помилкового прогнозу велика.

За датою зачаття

Досить точний метод запропонував польський лікар, його дослідження підтвердили французькі гінекологи. Перед тим як розрахувати стать дитини запропонованим шляхом, розберемося, в чому різниця між хромосомами X і Y. Перші з них відрізняються високою життєздатністю, але вони малорухливі. Можуть зберігати життєздатність в статевих шляхах жінки до трьох діб, іноді і більше. Хромосоми Y відрізняються рухливістю, стрімкістю, короткою тривалістю життя. Якщо зробити статевий акт в період, коли дозріла яйцеклітина знаходиться в статевих шляхах, вона буде запліднена хромосомами Y. Вони швидше до неї доберуться і запліднять. Якщо яйцеклітина ще не дозріла, через 20-24 години ці хромосоми загинуть. Якщо ви плануєте розрахувати стать дитини з метою зачати сина, необхідно мати сексуальний контакт в день овуляції. Якщо ваша мета — поява дівчинки, сплануйте свої дії таким чином:

  • необхідно здійснити статеву близькість до появи яйцеклітини;
  • через 22-25 годин Y-хромосоми втратять життєздатність;
  • яйцеклітину зустрінуть X-хромосоми, відбудеться запліднення, виникне ембріон жіночої статі.

Перш ніж визначити стать дитини за датою зачаття доведеться точно обчислити момент виходу готової яйцеклітини — овуляції.

Стать дитини по днях овуляції

Враховуємо вік батьків

За віком майбутньої мами

Частенько намагаються дізнатися стать дитини по таблиці, її кілька століть назад знайшли в храмі неподалік від Пекіна. Для китайських сімей відсутність спадкоємця чоловічої статі було трагедією. З цієї причини учені в давнину багато часу приділяли проблемі, як розрахувати статеву приналежність дитини заздалегідь. Методика розрахунку грунтується на думці, що тільки від матері залежить, син народиться в сім’ї або дочка. Користуючись цією таблицею, відбувається визначення статі дитини за віком матері, враховується і місяць зачаття. Знайдіть рядок, в якій означає за вік мами, графу з місяцем зачаття. У місці перетину ви виявите результат. У Китаї впевнені, що таблиця статі дитини за віком матері достовірна приблизно на 70%, науковими дослідженнями вона ніяк не підтверджена.

Таблиця визначення статі за віком матері

За віком батька

Найчастіше розрахувати стать дитини намагаються, грунтуючись на даних, пов’язаних з матір’ю. Але можна скористатися методикою, яка дозволяє дізнатися стать дитини за віком батька. З медичної точки зору стать дитини визначає батько, велике значення має якість сперми, життєздатність і рухливість сперматозоїдів. На перший погляд метод виглядає досить-таки дивно. Існує формула, завдяки якій можна отримати відповідь на питання, що цікавить. Вона виглядає наступним чином:

49-Х + Y + 4

Х — вік батька, повних років;

Y — місяць зачаття.

Якщо в результаті вийшло парне число, очікуйте народження хлопчика. Якщо число непарне — у вас буде дочка. Метод оригінальний, але досить достовірний. Вважається, що відсоток правдивих результатів доходить до 97.

японський метод

Стать дитини по місяцю народження батьків

сучасні методи

Майбутні батьки дуже цікавляться, на якому терміні визначають стать дитини? Найбільш точно на це питання зможе відповісти УЗД. Раніше 12-13 тижні не варто і намагатися, жоден лікар не буде ручатися за точність. Найбільш правдиву відповідь ви отримаєте в середині вагітності, після 20 тижня. До цього часу малюк має досить чіткі статеві органи, активно рухається. Якщо малюк під час обстеження не спить, розібратися з його статевою приналежністю не складе труднощів. УЗД, проведене в кінці вагітності, може виявитися менш інформативним. Малюк виріс, займає практично весь простір в матці, він лежить вниз голівкою, притиснувши до себе ручки і ніжки, сховавши свої статеві органи.

Вивчаємо серцебиття крихти

Розрахувати стать дитини батьки намагаються відразу після радісної звістки, застосовуючи різні методики. Багато хто намагається визначити стать дитини по серцебиття. Чи можна це зробити?

Визначення ритму серцебиття крихти

Важливо враховувати особливості серцебиття, властиві малюкам жіночої та чоловічої статі:

  1. Необхідно враховувати частоту серцевих скорочень, у хлопчиків вона приблизно дорівнює 120-140 ударів в хвилину. Сердечко дівчинки б’ється більш прискорено, цей параметр може доходити до 160 скорочень. Деякі гінекологи впевнені, що користуватися цим методом можна лише до середини вагітності. Інші доводить, що він дає достовірний результат на будь-якому терміні.
  2. Варто звернути увагу на ритм серця. У немовляти чоловічої статі серце б’ється рівніше, ритмічніше. У дівчаток частіше спостерігається нерівномірне серцебиття, серце стукає тихіше.
  3. До народними спостереженнями можна відвезти твердження, що якщо серце прослуховується з правого боку живота, потрібно чекати появи на світ дівчинки, і навпаки.
  4. Стук серця хлопчика синхронізований з биттям серця матері. У випадки вагітності дівчинкою такого зв’язку не виявлено.

Ручатися за достовірність цього способу не можна, у деяких пар він підтвердився, у деяких — ні.

Методика подружжя Будянський

Цей спосіб визначення статі дитини по місяцю зачаття заснований на тому, що статева приналежність визначається виключно матір’ю, особливостями її здоров’я, регулярністю статевого місячного циклу. Жінка повинна визначити тип, до якого воно відноситься — парний або непарний. Їй необхідно враховувати календарний час свого зачаття. При наявності парного циклу в парний же період великий шанс зачаття доньки, в непарний — сина. Якщо у жінки є непарний цикл, все відбувається навпаки. Подружжя розробили таблицю, що складається з трьох колонок. З боків таблиці розташовуються парні і непарні роки, а в центрі — менструальні цикли. Щоб визначитися зі своїм типом, з дати свого народження відніміть сорок тижнів. Якщо ви визначили, що зачаття мало місце в парний рік, необхідно користуватися правою колонкою, якщо в непарний — лівої. Знайдіть перетин рядка місяці і шпальти року, це і буде ваш результат.

При використанні цього методу виникають помилки, пов’язані з неможливістю визначити точний термін зачаття мами, можливо, вона народилася недоношеною або переношеної. Робить свій вплив нерегулярність менструацій, зростає можливість появи помилки, якщо зачаття відбулося на рубежі менструальних циклів. Але в цілому цей метод користується попитом, ймовірність позитивних результатів досить велика.

Широкою популярністю користується японська методика, що дозволяє розрахувати стать дитини за датою народження батьків. Враховуються місяць появи на світло батьків, момент зачаття. В інтернеті можна знайти відповідні таблиці, скористатися ними. Деякі батьки хочуть дівчинку, інші хлопчика, але і ті й інші намагаються вплинути на ситуацію, спланувати появу дитини бажаної статі. На даний момент найточніший спосіб — це УЗД. І хоча це питання починає цікавити з моменту виявлення двох смужок на тесті, доведеться потерпіти. Головне, зробити все від вас залежне, щоб дитина народилася міцним і здоровим.

Ссылка на основную публикацию