Розрахувати індекс маси тіла онлайн

Індекс маси тіла (ІМТ) або індекс Кетле-це значення походить від маси (ваги) і зросту людини. ІМТ визначається як маса тіла, поділена на квадрат зростання тіла, і часто виражені в системах кг / м2, що випливають з маси в кілограмах і зростання в метрах.

Як розрахувати індекс маси тіла онлайн? ІМТ також може бути прорахований з допомогою таблиці або діаграми, яка показує індекс маси тіла як функція маси і висоти за допомогою контурних ліній або кольору для різних категорій ІМТ. І які можуть використовувати інші одиниці виміру (перетворення в метричну систему обчислення).

ІМТ-це спроба виміряти кількість маси тіла (м’язи, жир, кістки) в приватний, потім класифікувати на: недостатня вага, нормальна вага, надлишкову вагу або страждають ожирінням. Проте, існує деяка дискусія про те, де на шкалі ІМТ розділові лінії між класифікаціями повинні бути розташовані

Загальноприйняті ІМТ вид зі зниженою масою тіла: менше 18,5 кг / м2, а типовий вага: 18.5 до 25, ожиріння: від 25 до 30, надлишкова маса тіла: більше 30. Особи азіатського походження мають різні асоціації між ІМТ, відсоток жиру в організмі, і загрози для здоров’я, ніж Європейського походження, з великим ризиком цукрового діабету 2 типу та серцево-судинні захворювання при ІМТ нижче, ніж хто в точці відсікання на ожиріння, 25 кг / м2. Хоча відсічення для спостережуваного ризику відрізняється серед різних азіатських народів.

Основа ІМТ був розроблений Адольфом Кетле, бельгійський астроном, математик, статистик і соціолог, з 1830 по 1850 за цей час він розробив те, що він назвав «соціальної фізикою». Сучасний термін «Індекс Маси Тіла» (ІМТ), співвідношення маси тіла людини до квадрату висоти був створений в документі випущений в липні 1972 року в журналі хронічних захворювань автором Ансель Кейс (Ancel Keys). У цій статті, Ансель Кейс стверджував, що те, що він назвав ІМТ був «… якщо не повністю задовольняє, як мінімум, наскільки добре, як будь-який інший відносний показник ваги як показник відносного ожиріння»

Інтерес до ІМТ, який вимірює жир прийшли з ростом надмірної ваги в процвітаючих західних суспільств. ІМТ був чітко згадується як ключі, які підходить для досліджень в області народонаселення і непридатних для приватної експертизи. Проте, завдяки своїй простоті, вони насправді прийшли, щоб широко використовувати для первинної діагностики. Додаткові метрики, такі як окружність талії, може бути більш корисною.

ІМТ, як правило, виражається в кг / м2, в результаті чого з маси в кілограмах і зростання в метрах. Якщо використовується фунти і дюйми, аспект перетворення 703 (кг / м2) / (кг / см2) повинен бути використаний.

ІМТ поставляє просту чисельну процедуру щільності людини або худорлявості, що дозволяє фахівцям охорони здоров’я, щоб зробити висновок про те, що у пацієнтів є проблеми з вагою. ІМТ був створений, щоб бути використані в якості простих методів класифікації середнього неактивного (малорухливий спосіб життя) населення, з середнім складом тіла.

Для цих людей, існуючих на суму рекомендаціями є наступні: ІМТ від 18.5 приблизно 25 кг / м2 може вказувати на ідеальну вагу, ІМТ менше 18,5 говорить про особу з недостатньою вагою, числа від 25 до 30 може вказувати на людину з надмірною вагою, і число від 30 вгору рекомендує, що індивід страждає ожирінням. Деякі професійні спортсмени, такі як американські футболісти, мають високу м’язову масу співвідношення жиру і ІМТ, що оманливе щодо відсотка жирових відкладень.

Розрахувати індекс маси тіла онлайн, дивіться нижче. Невеликі пояснення: виберіть Metric (метричні одиниці), вкажіть своє зростання (Height) і свою вагу (Weight) і натисніть розрахувати (Сalculate).

BMI Calculator
Imperial
Metric
Height
1
2
3
4
5
6
7
8
ft
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
in
Weight: lbs
Height: cm
Weight: kg
Calculate
Powered by Easy BMI Calculator

масштабованість

ІМТ пропорційний масі і обернено пропорційний квадрату висоти. Отже, якщо всі розміри тіла збільшуються удвічі, а ваги масою — з кубом висоти, то ІМТ подвоюється, а не залишається незмінним. Це призводить до більш високих індивідуумам, які мають фактичний показник ІМТ, який є нехарактерно високим в порівнянні з їх реальними рівнями жирових відкладень.

Індекс маси тіла (ІМТ) калькулятор можна використовувати, щоб визначити ваш ІМТ значення і стан ваги приймаючи свій вік на фактор, який потрібно враховувати. Використовуйте вкладку «метричні одиниці» якщо у вас більш зручними з міжнародних основних метричних систем.

Ваш ІМТ-вимір маси тіла на основі вашого зростання і ваги. Хоча ваш ІМТ не в тому, «визначити» свою частку жиру, вона є корисним інструментом для наближеного здорового ваги тіла на основі вашого зростання. Завдяки простоті вимірів і оцінки, це найбільш широко використовується діагностична ознака для розпізнавання ідеальна вага людини в залежності від його висоти.

Ваш ІМТ «кількість» буде повідомляти вас, якщо ваша вага: звичайний вага, ожиріння, або надмірна вага. Проте, завдяки широкому діапазону статури, різновиди м’язової і кісткової маси, і так далі, він не підходить, щоб використовувати це як єдиний або останній показник для діагностики.

Успіхів! Гарних вихідних!

Ссылка на основную публикацию