Розмір шапки для дітей — таблиця розмірів, як визначити розмір

Панами, кепки, шапки, бандани, капелюхи — всі ці дитячі головні убори в наш час продаються на будь-який смак. Навіть самий буденний наряд можна урізноманітнити завдяки вищепереліченим аксесуарам. Вони здатні зробити наряд яскравим і оригінальним, підняти настрій вашому малюкові і всім оточуючим теж. Але це можливо лише тоді, коли шапочка підходить дитині, і він відчуває себе в ній комфортно і зручно. А як потрібно вибирати головні убори? Розмір шапки таблиця для дітей чекає вас далі в цій статті.

Визначення розміру дитячої шапочки

Як визначити розмір дитячого головного убору? Розміри дитячих шапок є довжиною окружності голови, яка вимірюється в сантиметрах. Мірку знімають так: стрічку, яку не треба сильно натягувати, простягають над бровами, вухами і уздовж самого опуклого місця на потилиці. Отримане число і є тим значенням, яке має бути зазначено на бирці головного убору.

Нерідко в магазині продаються дані аксесуари, на яких вказано тільки вік малюка. Але варто врахувати і те, що дитяче розвиток відбувається з різним темпом, тому і параметри різних дітей можуть бути абсолютно різними. І все ж вашій увазі надана таблиця розмірів дитячих шапок. Користуючись нею, ви не заплутаєтеся з розмірами головних уборів. Таблиця для шапок показує обхват голови у дітей, містить значення зростання, віку дитини та сам розмір шапки. Тут ви можете бачити широку розмірну сітку.

Розмірна сітка — шапки для дитини

ВозрастДетскій розмір шапочкіОбхват голови (обсяг), смРост, см
до 3 міс. 35 35 50-54
3 міс. 40 40 56-62
6 міс. 44 44 62-68
9 міс. 46 46 68-74
12 міс. 47 47 74-80
1,5 року 48 48 80-86
2 роки 49 49 86-92
3 роки 50 50 92-98
4 роки 51 51 98-104
5 років 52 52 104-110
6 років 53 53 110-116
7 років 54 54 116-122
8 років 55 55 122-128
9-10 років 56 56 128-140
11-12 років 56-58 57-58 140-152

Різні системи нумерації розмірів

Шестимісячним діткам найчастіше підходять шапки 44 розміру. Однак якщо зіставити результат до цього зростанням вашого чада, то можна коригувати потрібний розмір в меншу або більшу сторону.

Багато виробників користуються системою нумерації, яка складається з парних чисел з інтервалом в дві одиниці. Є також і інший варіант: можна використовувати подвійних дитячих розмірів: 46-48, 48-50 тощо.

Якщо довжина окружності голови знаходиться між двома значеннями, то перед покупкою головного убору на літо беріть ту модель, яка менше. Адже тканину для подібних виробів добре розтягується. Зимові або демісезонні шапки, наприклад, на синтепоні, необхідно брати великих розмірів, тому що під них дитині надягають чепчик (для новонародженого) або Легенький шапочку.

Як підібрати шапку дитині?

Для точного визначення необхідного обсягу головного убору треба запам’ятати, що протягом перших трьох місяців життя окружність голови дитинку збільшується приблизно на 2 см. З трьох місяців до року — на півсантиметра-сантиметр кожен місяць. До двох років голова виростає ще на 2,5 см, а з 2 до 10 років окружність голови щороку змінюється на півсантиметра.

Дитячі шапочки треба вибирати дуже уважно. Якщо, наприклад, придбати великий чепчик, це може бути небезпечно для життя малюка. Тому що коли він буде повертати голову, головний убір може закрити йому обличчя і дихання. Зимові головні убори менших розмірів будуть тиснути, створювати відчуття дискомфорту. А якщо розмір шапки буде більше, то виріб зможе прилягати до тіла нещільно. Через це малюкові може продути вуха.

Ось чому примірку вважають найкращим способом дізнатися і вибрати правильні параметри шапок для дитини. Але якщо з якоїсь причини приміряти аксесуар ваш малюк не може (наприклад, при шопінг онлайн), то завдяки вищенаведеної таблиці ви легко розберетеся з тим, який треба купувати розмір, і не допустите помилок.

Поради «на всякий пожежний випадок»

Якщо ви перебуваєте в магазині і вже пригледіли бажаний аксесуар: бере, шапку або інший головний убір, то, звичайно, перед покупкою треба приміряти цей виріб. Але що робити, якщо ви на шопінг не взяли з собою своє чадо? Не хочеться пригадати, неправильно вибравши розмір шапки для дітей шапок.

В такому разі скористайтеся одним з двох методів обчислення розміру шапки:

1) потрібно скласти шапочку плоско, зімкнути її краю і поміряти за допомогою лінійки. Отримане значення множиться на два, до результату додається ще сантиметр. Загальна кількість сантиметрів є передбачуваним обсягом голови дитини;

2) шукайте на головному уборі вказівку размерного значення шапки. Цю інформацію зазвичай залишають на етикетці зовні або всередині вироби. Буває, що зазначена точна обсяг в сантиметрах, а буває — просте позначення. Наприклад, «2М» означає два місяці.

Якщо ви в’яжете шапчонку для своєї дитини або збираєтеся купити йому вже готове якісний виріб, то дуже важливо знати параметри і обсяг голови вашого чада. Сподіваємося, що поради та табличка з цієї статті допоможуть вам правильно обчислити параметри дитячого головного убору.

Ссылка на основную публикацию