Розмір рукавиць і рукавичок для дітей — таблиця розмірів

Рукавиці є найважливішим зимовим аксесуаром, який дітки можуть починати носити вже пізньої холодної восени і навіть аж до ранньої весни. Вони гріють дитячі ручки, захищаючи їх від пронизливих вітрів, снігу, дощу і холоду. Якщо малюк надів зручні і добре зігрівають рукавиці, ніщо не сковує його рухів, дитина відчуває комфорт, може сам виконувати будь-яку необхідну дію.

Щоб аксесуар для рук виконував свої функції і прекрасно сидів, важливо вибрати правильні параметри вироби при виборі та купівлі. Таблиця розмірів рукавиць для дітей допоможе правильно вибрати цей аксесуар під конкретну долоню. Малюкові навіть не доведеться надягати рукавички для визначення розміру. Даним умінням потрібно користуватися, якщо батьки купують для своїх дітей рукавиці в режимі онлайн. Для цього дізнайтеся більше про особливості методики.

Як дізнатися обсяг руки?

До речі кажучи, безліч китайських виробників практично ніколи не вказують цей показник на свій товар. Тому так важливо купувати дані вироби у перевірених постачальників, що поширюють вітчизняну продукцію, або ж моделі популярних європейських виробників.

Як визначити розмір рукавиць? Для точного визначення параметрів руки треба просто поміряти обсяг сантиметровою стрічкою. Це згідно зі стандартами вітчизняних виробників. Міряти кисть і великий палець немає необхідності. Руку вимірюйте поперек. Стрічка ведеться від місця, в якому зустрічаються два пальця: вказівний і великий, по колу і трохи навскіс. Стрічку сильно не перетягувати, але і не ослабляйте. Між іншим, змиритися саме провідна рука (для лівші — ліва, для правші — права). Значення в сантиметрах, яке у вас вийде в підсумку, і є розміром. Його ви і хотіли дізнатися. Щоб розміри рукавиць вам не «закрутили голову», внизу є спеціальна табличка, яка допоможе розібратися з ними. З її допомогою визначати розмір дитячі рукавиць дуже просто.

Звичайно, не завжди є можливість приміряти виріб, але якщо купуєте даний аксесуар не онлайн, а в звичайному магазині, то як раз примірка допоможе визначити потрібний розмір дитячих рукавиць.

Визначення розміру рукавичок за віком дитини

Для швидкого визначення потрібного параметра рукавичок, зроблених в країнах Європи, допоможе вік малюка. Зазвичай середньостатистичному дитині, якій ще менше двох років, необхідний перший розмір; малюкові до чотирьох років — другий; до шести років — третій, до восьми — четвертий тощо. В даному випадку мова йде про стандарт, з яким варто слідувати. Нижче наведена таблиця розмірів дитячих рукавиць.

Таблиця розмір рукавиць для дітей

Вік ребенкадо 6 мес.6-12 мес.1-2 годіка3-4 годіка4-6 года7-8 лет9-10 лет11-12 років
Міжнародний розмір 0 1 2 3 4 5 6
вітчизняний розмір 10 11 12 13 14 15 16 17

Буквені позначення розмірів рукавиць

Як визначити розмір дитячих рукавичок, якщо система нумерації в кожній країні може бути своя? Це дійсно може заплутати батьків і навіть досвідчених шопоголіків. Щоб точно знати, яка річ підійде дитині, результат вищеописаного вимірювання (за допомогою стрічки) зіставляється з таблицею розмірів дитячих рукавичок і рукавиць. Наприклад, якщо обхват кисті становить 16 см, то на виробі вітчизняного виробника треба знайти цифру «5».

Розміри дитячих рукавиць, таблиця

Обхват долоні (см) Русский размерБуквенное позначення
12-12,5 1 XS
13 2 XS
13.5 2.5 XS
14 3 XS
14.5 3.5 S
15 4 S
15.5 4.5 M
16 5 M
16.5 5.5 L
17-17,5 6 L
18 6.5 XL

Вибір якісних дитячих рукавиць

Якщо правильно визначити розмір рукавиці, то аксесуар буде добре охоплювати долоню, чи не буде тиснути або злітати. Малюки до 4 років повинні носити саме рукавиці: вони краще гріють, ніж рукавички з тих же матеріалів. Крім того, надягати останні досить складно малюкові, адже дитяча дрібна моторика ще розвинена слабо. Для новонароджених продаються суцільні моделі, в яких відсутня відсік для великого пальця. Але треба проконтролювати, щоб забезпечувалося досить щільне прилягання гумки. Тоді дитячі рукавиці злітати не будуть.

Кращим матеріалом для зимової моделі вважається ангора або шерсть, які комбінуються з невеликою кількістю синтетичного матеріалу. Натуральне волокно оберігає від морозу, а синтетичне — не дозволяє речі втратити початкову красу зовнішнього вигляду. Для довгих прогулянок ідеально походять в’язані рукавиці на флісовой підкладці. Ручки вашого чада в таких точно мерзнути не будуть.

Сучасні батьки не повинні нехтувати наявністю резіночек, що утримують рукавиці і не дають їм загубитися. Це величезна зручність для зовсім маленької дитини і для тих малюків, які вже відвідують дитячий сад. Тому що серед чималого числа речей, які належать дітям з однієї групи, можна запросто заплутатися і самої виховательці, і малюкові. Тим більше, що зараз багато куртки та комбінезони робляться зі спеціальними кріпленнями якраз для таких гумок йди тесёмок.

Потрібно купувати рукавиці для доньки чи сина на будь-який випадок життя: для активного проведення часу, для недовгих прогулянок або для того, щоб морозним ранком добігти до школи або дитячого садка. І не забувайте про зовнішній вигляд рукавичок. Вони обов’язково повинні подобатися дитині і гармонійно виглядати з елементами верхнього одягу за кольором і стилю, не особливо виділяючись на тлі загального комплекту.

Ссылка на основную публикацию