Розмір колготок для дітей — таблиця розмірів, розмірна сітка

У вашій родині підростає малюк? Напевно вас вже торкнулася проблема наповнення базового гардероба. Дитина зараз не здатний мислити категоріями практичності. Для нього в пріоритеті краса, яскравість і, як не дивно, мода. Так що батькам доводиться туго, коли питання стосуються вибору одягу. Тут потрібно не тільки знати дитячі розміри, але і співвідносити речі за кольором і стилю. Добре, що років до 5-ти база дитячого гардеробу не сильно залежить від статі. Зокрема, дитячі колготки прижилися в гардеробі всіх малюків без виключення. Вони зручні, теплі і практичні. У загальному і цілому — предмет незамінний, якщо тільки він відповідає вимогам якості, довговічності і стильності.

знімаємо мірки

До певного віку батькам доводиться поєднувати в одній особі цілий калейдоскоп професій, починаючи від доктора і закінчуючи кравцем. Дійсно, якщо ваш малюк соромиться сторонніх людей, категорично відмовляється від примірок і вередує, то простіше зняти мірки будинку і потім вже визначити актуальну розмірність.

Розміри дитячих колготок визначити не так вже й складно, достатньо знати зростання малюка в сантиметрах. Якщо дитині ще немає року, то зростання краще міряти в горизонтальному положенні. Відповідно, однорічний карапуз може вже стояти під час зняття мірок. Про всяк випадок потрібно нагадати, що зростання вимірюється, починаючи від верхівки і закінчуючи підошвами. Тому потрібно роззутися і розправити плечі, щоб дані були точними.

Чому важлива точність?

Ваш малюк знаходиться у віці пізнавання навколишнього світу і, швидше за все, він вже облазив весь будинок, квартири бабусь і свій дитячий сад. Більшу частину цих дій він здійснює в колготках і маєчках. Ця комбінація одягу відрізняється зручністю і універсальністю; ніби й пристойно виглядає і не сильно жарко. Але якщо колготки малі, то вони сповзають, викликають дискомфорт. Якщо ж розмір колготок для дітей дав збій в бік збільшення, то вони будуть сповзати, висіти мішком на малюка. Такий варіант теж особливо не приваблює, а тому дитина буде намагатися зняти колготки. В результаті він може застудитися. Та й з точки зору естетики це непривабливе видовище.

Є така таблиця …

Таблиця розмірів дитячих колготок — дуже зручна річ, яка стане в нагоді не тільки молодим батькам, а й бабусям, яким залишили на деньок онуків. Адже дитячі колготи — річ універсальна. Їх і влітку можна приміряти, коли дівчинку наряджають в сукні. А взимку дуже тепло підчіплювати колготи під штани. Головне, щоб розмірний ряд відповідав параметрам дитини, а вони не жало і не сповзала, не складалися гармошкою і п’ята не переверталася на середину стопи.

Розміри колготок — таблиця для дітей

Розмір дитячих колготокДліна стопи в смВозраст
50-56 7 0-1,5 міс.
56-62 8 0-3 міс.
62-68 9 1,5-6 міс.
68-74 9-10 3-9 міс.
74-80 11-12 6-12 міс.
80-86 12-13 9-18 міс.
86-92 13-14 1-2 роки
92-98 14-15 2-3 роки
98-104 15-16 3-4 роки
104-110 16-17 4-5 років
110-116 17-18 5-6 років
116-122 18-19 6-7 років

Вже було сказано, що основною завмер, необхідний для того, щоб підібрати розміри дитячих колгот, — це зростання дитини в сантиметрах. При цьому кожен виріб підходить для зростання в деякому діапазоні, наприклад, від 86-ти до 92-ти см. До речі, якщо малюк повненький, то йому не підійде стандартний екземпляр колготок.

Отже, до справи!

Розмірна сітка в таблиці охоплює всіх потенційних носіїв дитячих колготок — малюків від трьох місяців і до 12-ти років. Але так як діти всі різні, то і зростання і розмір вказані в діапазоні.

  • Наприклад, у віці від трьох до шести місяців зростання дитини може варіюватися від 62-х до 68-ми см. Відповідно і розмір колготок. Таблиця для дітей визначає його як «62-68».
  • В діапазоні 6-12 місяців зростання знаходиться в рамках 68-74 см. Розмір обмежується тими ж параметрами.
  • Від року до півтора малюк додає у зрості ще близько 6-ти см і його розміри «74-80».
  • За наступні півроку ще приблизно 6 см в плюсі ??і вже розмір дитячих колготок за віком досягає «80-86».

До трьох років дитина додає в середньому по 6 см в рості кожні півроку. Відповідно змінюються і розміри. А ось, починаючи з трьох років і до дванадцяти, зростання сповільнюється і малюк додає по 6 см в рік.

У гардеробі маляти має бути кілька пар колготок, щоб було зручно носити їх в садок, в гості або на прогулянку, в залежності від температури на вулиці і колірних комбінацій в одязі. У будь-якому випадку в колготах не повинно бути переваги синтетики, інакше вони будуть обтягують і малюк з ними не впорається. Але і колготи з чистої бавовни не ідеальні, тому що вони скоро втратять форму і будуть сповзати. Так що вибір колготок — справа клопітка, але потрібне. Якщо вибір буде хорошим, то комфорт малюка буде забезпечений.

Ссылка на основную публикацию