Розмір чоловічого ременя — таблиця розмірів, поради щодо підбору, відео

Для чоловіків створено не так багато аксесуарів, які можуть прикрасити або урізноманітнити, розбавити образ. Через це потрібно більше сил і уваги для того, щоб вибрати правильну річ. Для чоловіків мода створена більш консервативна, не така як у жінок. Змін мало, а як наслідок — не часто зміна гардероба. Який же елемент одягу потребує обговорення і радах з вибору? Багатьох цікавить питання, як правильно підібрати розмір ременя чоловічого — таблиця замірів вам в цьому допоможе.

Отже, довжина чоловічого ременя і все, що з ним пов’язано — про це і поговоримо більш детально.

Хіба пояс — це аксесуар?

Те, що зазвичай носять чоловіки на талії — пояс, служить свого роду прикрасою. Він може бути тканинним або шкіряним, широким або тонким, з великою пряжкою або з маленькою. Але, це приналежність залишається декоративною прикрасою, і носити штани без нього просто неприпустимо. Зрозуміло і так, що без ременя джинси або шорти не сповзуть і не загубляться, а ось з ним створюється зовсім інший образ і стиль сильної половини людства. Придивіться — як виглядає чоловік з поясом і без нього. Зовнішність відразу змінюється. З’являється якась незавершеність в образі. Звідси висновок: чоловічий ремінь підкреслює індивідуальність у всіх стилях одягу.

Скільки видів ременів існує

Давайте згадаємо про стилях чоловічого одягу. Їх всього два:

 • класичний;
 • неформальний.

Пояси також мають свої види. Головне, не помилитися і навчитися відрізняти один від іншого. Приступимо.

 1. Класика стилю. Сувора форма. Колір темний (зазвичай чорний або коричневий). Немає великої кількості яскравих деталей, все помірно. Що стосується матеріалу, то в більшості випадків це шкіра або шкірозамінник. Головною прикрасою і надбанням такого пояса стає пряжка. Без надмірностей, прямокутної форми, а розмір обов’язково невеликою. Трохи відходить від параметрів і вже набуває вигляду не зовсім класичний. Більше стандартний і менш офіційний.
 2. Неформальний стиль. Тут свобода в усьому: в розмірі, кольорі, формах, пряжках, по довжині. Кому що більше подобається і підходить. Варіантів багато.

Навіщо потрібно знати розмір ременя?

Одним з дорогих і приємних подарунків в сучасному світі вважається пояс. Але, як зробити правильний вибір? Припустимо, визначилися з видом, а розмір і довжина залишаються. Нижче пропонуються рекомендації, які прийдуть на допомогу при такому важливому виборі.

 1. За умови, що ви знаєте розмір штанів, можна сміливо йти в магазин. Для покупки необхідно додати ще два розміри.
 2. Не відходячи від продавця, вимірюйте все, щоб не потрапити в халепу.
 3. Візьмемо до уваги хвіст при застібанні. Він не повинен бути більше першої шлевки. Це говорить про невихованість і байдужості до свого зовнішнього вигляду.
 4. Пояс не повинен відкопилюватися — в іншому випадку він буде не тільки заважати під час ходьби, але виставить свого господаря на посміховисько.
 5. Враховувати можливість йому про тільки на третю, в крайньому випадку, на другу дірку. Ні більше, ні менше. Все інше — поганий тон.

Напевно, це і все, що слід знати про довжину пояса.

Якщо ремінь призначений не для себе

Якщо вибирається подарунок для свого коханого, то проблем з покупкою особливих не буде. Але, виникає дилема, коли належить робити подарунок босові. Не можна підійти і запитати розмір ременя або обсяг талії у зовсім, по суті, сторонньої людини. Як же надходити в таких випадках? На допомогу прийде таблиця з усіма необхідними стандартами. Адже, досить складно вгадати, чиє виробництво буде запропоновано і як по ньому розбиратися. За статурі людини вже можна зробити висновок і судити про розміри.

Обхват талії, см Довжина ременя, см Міжнародний розмір Російський розмір одягу
72 86-92 ХXS 42
76 90-96 XS 44
80 94-100 S 46
84 98-104 M 48
88 102-108 L 50
92 106-112 XL 52
96 110-116 XXL 54
100 114-120 XXXL 56

В даній таблиці представлені всі можливі розміри чоловічих ременів. Є невраховані — для чоловіків великих розмірів, тобто ті, у кого пояс більше 161 см. Для такого типу людей існують спеціальні магазини або індивідуальний пошив.

Ремінь для хлопчика

Не можна забувати і про самих маленьких особах чоловічої статі. Привчаючи з дитинства носити ремінець, ви допоможете в майбутньому своєму синові або племіннику, онуку бути більш впевненим у собі. Для них зберігається вид і стиль, тільки зроблено це в мініатюрній формі. Слід пам’ятати, що дитина повинна відчувати себе комфортно, а для цього:

 • стежте за тим, щоб пояс був м’яким і не важким;
 • кінці ретельно оброблені і були не гострими;
 • поясок повинен бути повністю прошитий — так він не буде обтрепиваются, адже дитина не завжди може добре застібати або розстібати його;
 • пряжка середніх розмірів, але вільна — так хлопчик не буде довго мучитися при переодяганні на фізкультуру або, повернувшись, додому;
 • скажіть «ні» відразу всім заклепкам і липучкам — це вже не ремінь і навіть не замінник його, а просто тканину, яка є на поясі.

Для маленьких чоловіків не існує певної сітки розмірів поясів. Уже з підліткового віку можна сміливо купувати і користуватися вище зазначеної таблицею. Як для дорослих чоловіків, так і для юних ремінь — це показник стилю і особливого смаку.

Як підібрати чоловічий ремінь: відео

Ссылка на основную публикацию