Розмір чоловічих трусів — таблиця розмірів

Спочатку у чоловічих трусів була захисна функція (від холоду, натирання, пилу). Це був свого роду бар’єр між одягом і тілом. Але сучасні дизайнери зробили з трусів стильний елемент гардеробу, тому що творці весь час виготовляють для представників сильної статі всілякі моделі і форми. Однак навіть незважаючи на вищесказане, найважливіший критерій вибору відповідних трусів для чоловіків — це їх правильна величина і якість виробів. Розміри чоловічих трусів — дійсно важливий аспект при виборі білизни. А чому так — ви дізнаєтеся далі в статті.

Визначення розміру чоловічих плавок

У наш час практично будь-який товар можна купити, не виходячи з дому. У інтернет-магазинів — багатий асортимент, в них можна придбати і білизна на будь-який смак. Як вибрати чоловічі труси? Найчастіше труси купуються без примірок, з цієї причини важливо знати потрібний вам розмір білизни. Як визначити розмір чоловічих трусів?

Звичайно, самий елементарний спосіб дізнатися розміри чоловічої білизни — перевірити позначення на ярлику наявного вироби. Другий варіант — зняття мірок, необхідних для встановлення цього параметра.

Дізнайтеся обсяг талії і стегон. Талія вимірюється по лінії, на якій буде перебувати гумка трусів. Стегна міряють горизонтально навколо сідниць (міряється виступає їх частина).

Замір робиться за допомогою нової стрічки з поділами в сантиметрах. Людина повинна стояти прямо і повністю розслабитися, не втягуючи під час замірів живіт. За допомогою цього простого способу ви правильно підберете чоловічі труси.

Різновиди моделей сучасних трусів

чоловічі танга

Сучасне чоловіча білизна представлено в різних варіантах на будь-який смак. Багато різні за кроєм моделі створені для того, щоб створити особистий комфорт чоловіки щоденним аспектом його життя. Тому, звичайно ж, розмір цього елемента нижньої одягу дуже важливий.

Існують такі різновиди чоловічих трусів:

  • сімейні труси (білизна вільного крою);
  • труси-боксерки (модель схожа з боксерськими трусами);
  • сліпи (у задній частині моделі крій, як у боксерів, а спереду дуже відкриті ноги). Види сліпів відрізняються тільки різною глибиною вирізу біля таза і висотою-шириною бічних фрагментів (формати мікро, міді, міні);
  • танга (модель нагадує сліпи, але замість бічній частині є широка бічна гумка). Шиється дана модель з гумки і двох трикутників тканини. Танга може бути зі шнурівкою або вузькою смужкою;
  • стрінги і шорти-стрінги (задня частина чоловічої нижньої білизни звужується практично до смужки). Спереду білизна нагадує боксерки.

Незалежно від моделі, яку хоче придбати для себе чоловік, потрібно добре орієнтуватися в розмірах даного елемента гардероба.

Три головних стандарту розмірів білизни

  1. Російський.
  2. Європейський.
  3. Міжнародний.

У кожного стандарту своя методика визначення розміру. У міжнародній системі використовуються літери: XL, L, M, S і інші. У Росії і Європі застосовуються цифри від 1 до 10, а ще від 40 до 58. Російський стандарт передбачає використання цифр від 42 до 60. Але в цьому і полягають основні складності: якщо ви розбираєтеся в розмірах однієї системи, але збираєтеся придбати, наприклад , на сайті виробника, де використовується інша система, то можна запросто помилитися. Тут, як вже було сказано раніше, треба знати розмір стегон і обхват талії.

Вашій увазі надано порівняльну таблицю різних систем розмірів. З її допомогою у вас не виникне жодних труднощів при покупці білизни в онлайн-режимі. Таблиця розмірів чоловічих трусів показує, як відрізняються один від одного міжнародна, європейська та російська системи розмірів. Порівняйте розмірну сітку.

Російські, європейські та міжнародні розміри чоловічої білизни

Як правильно купувати?

Чоловічі труси не повинні бути занадто тісними і обтягують. Але й надто вільна модель — не дуже хороший варіант. Такі труси збір під штанами, що виглядає вкрай неакуратно. Тому і треба правильно підбирати розмір.

Важливо приділяти особливу увагу матеріалу. Наприклад, деякі види синтетики і бавовна практично не розтягуються, тому в деяких випадках такі труси купуються на розмір більше.

Зате моделі, в складі яких високий відсоток еластану, необхідно купувати строго за розміром.

Бавовна є якісний і не дуже. Щоб зрозуміти, що є що, трохи розтягніть виріб і подивіться на світло. «Якісний матеріал — однорідний, на ньому відсутні нерівності і просвіти». Також подивіться на обробку: шов трусів не повинен бути грубим, нерівним, масивним. Недобре, якщо з цього делікатного предмета одягу стирчать нитки.

«Вибираючи» такий виріб, враховуйте статура, фігуру, зростання майбутнього володаря білизни. Облік даних параметрів допомагає тим, хто хоче подарувати джентльменові красиві плавки або труси.

Ссылка на основную публикацию