Розклад з 1 карти на відносини — значення арканов

Всього 1 карта Таро вкаже на те, які відносини між вами з обранцем. Якщо вас мучать сумніви, просто зробіть розклад, і отримаєте вичерпну прогноз.

Значення арканов Таро в любовних розкладах

Буде краще, якщо ви знайдете максимально докладні тлумачення кожного аркана. Але якщо такої можливості немає, можете скористатися нашим списком: в ньому коротка розшифровка кожної карти в розкладах на відносини.

Старші аркани:

 1. Шут. Про серйозні почуття годі й казати, але час разом ви проведете відмінне. Легка інтрижка, курортний роман, секс без зобов’язань — максимум, на що можна розраховувати.
 2. Маг — у вашому союзі саме партнер лідирує. Його рішення не обговорюються. Але і ініціатива завжди за ним, і відповідальність за всі проблеми теж, тому ваша позиція як мінімум зручна. Бути пильними варто, якщо карта випала в перевернутому положенні: тут вже мова про тиранію і маніпуляціях.
 3. Жриця — ваш чоловік щось приховує. Через це довіра може пропасти, постарайтеся вивести його на відвертість.
 4. Імператриця — прогноз для вашої пари сприятливий. Це поки не ідеальні відносини, але у вас є всі шанси досягти гармонії і отримати щастя.
 5. Імператор — символ великої і чистої любові. Це союз людей, призначених один одному долею, справжня духовна близькість і неймовірна фізична сумісність.
 6. Жрець — символ платонічних відносин. Найчастіше це нерозділене кохання або закоханість в якогось кумира, ідола, недоступного чоловіка.
 7. Закохані — відносини, наповнені романтикою, дуже щирі і щасливі, довірчі та гармонійні. Союз доленосний, люди призначені одне для одного.
 8. Колісниця — вказує на те, що партнер ставиться до вас добре, але на глибокі й сильні почуття розраховувати не доводиться. Все можна змінити в кращу сторону, але шанси невеликі.
 9. Правосуддя — кармічні стосунки. Найчастіше це хворі почуття: вам і разом погано, і один без одного неможливо. Розставання неминуче, воно настане, як тільки ви відпрацюєте кармічні борги.
 10. Відлюдник — карта самотності, вказує на несприятливий період в особистому житті. Краще не шукати партнера, а зайнятися реалізацією інших життєвих цілей.
 11. Колесо Фортуни — стабільні відносини, але це більше звичка, ніж любов. Люди добре ставляться один до одного, з часом прихильність може перерости в щось більше.
 12. Сила — відносини базуються передусім на сильному сексуальному тяжінні. Але навряд чи з цього виникне справжня духовна близькість. Як тільки настане пересичення, союз розпадеться.
 13. Повішений — любов, яка приносить тільки страждання і незадоволеність. Партнери прагнуть лідирувати, постійно роблять один одному боляче, розставання з часом неминуче.
 14. Смерть — дуже нестабільні відносини, повні конфліктів і розбіжностей. Якщо ви візьмете все в свої руки і придумаєте, як виправити ситуацію, є шанс зберегти любов.
 15. Помірність — любові в парі немає. Це може бути союз, заснований на дружбі, взаємоповазі, але пристрасть відсутній, проте відносини можуть бути довгими і серйозними.
 16. Диявол — карта жадання, символізує дуже сильний фізичний потяг до партнера. Але найчастіше взаємності немає, нерозділені почуття, від яких ви тільки постраждаєте.
 17. Вежа — ваш коханий ставиться до вас негативно. Краще припинити мріяти про нього і зайнятися пошуками більш гідного кандидата для відносин.
 18. Зірка — вказує на відносини з безініціативним чоловіком, який постійно буде чекати першого кроку від вас. Подумайте, чи готові ви з цим змиритися, або краще розлучитися.
 19. Місяць — у відносинах буде багато сліз і страждань, вони принесуть тільки розчарування. Висока ймовірність зрад, обману, зрад.
 20. Сонце — партнер дуже ініціативний. Він зробить все, щоб добитися вашого розташування, закохати в себе. Високі шанси побудувати щасливі і гармонійні відносини.
 21. Страшний Суд — повернення до колишнього, відновлення минулих відносин. У деяких випадках — перезавантаження з повним обнуленням колишніх почуттів.
 22. Світ — всі ваші бажання легко виконуються, ви зустрінете саме того чоловіка, про який мрієте. Практично ідеальні відносини, в яких обидва щасливі.

Обов’язково звертайте увагу на те, в прямому або перевернутому положенні випадає аркан у розкладі. У першому випадку прогноз сприятливий, у другому — найчастіше немає.

Подивіться відео про ворожіння на відносини за допомогою карт Таро:

Як гадати по одній карті на ставлення людини до вас?

Ворожіння дуже просте. Але, якщо ви хочете отримати достовірне передбачення, потрібно слідувати правилам класичного розкладу на картах Таро.

Рекомендації такі:

 1. Використовуйте колоду, яка належить вам. До неї не повинен торкатися ніхто інший. Тоді карти знайдуть взаємозв’язок з вашою особистою енергетикою і будуть давати правдиві прогнози.
 2. Під час ворожіння стіл повинен бути накритий білою тканиною, а в кутах розмістіть символи чотирьох стихій. Повітря — запаліть пахощі (ароматичні палички або ефірні масла в аромалампу). Вогонь — воскові свічки. Земля — ??ємність, наповнена землею. Вода-стакан з водою.
 3. Коли тасує колоду, подумки уявляйте людини, доля відносин з яким вас хвилює.
 4. Потім зосередьтеся, задайте Таро питання, який вас хвилює, і довільно дістаньте одну карту з колоди.
 5. Подивіться її значення — аркан розповість про особливості і долі ваших взаємин з обранцем.

Важливо розуміти, що навіть якщо прогноз не дуже хороше, ви завжди можете змінити ситуацію. Для цього застосовуйте поради Таро — вони допоможуть виправити проблеми в особистому житті.

Ссылка на основную публикацию