Розклад на рік Таро: які таємниці підготувало вам майбутнє

Що рік прийдешній нам готує? Цим питанням час від часу задаються багато людей. Завжди цікаво дізнатися, як зміниться ваше життя протягом наступних 12 місяців, можливо, в ній відбудеться щось дуже важливе, а, може бути, все залишиться як і раніше. Розклад Таро на рік дасть відповіді на всі ваші запитання і допоможе скласти приблизний прогноз подій найближчого майбутнього.

Приклади річних розкладів на картах Таро

Далі ми розглянемо найцікавіші ворожіння на прийдешні дванадцять місяців, які нададуть вам максимально повну інформацію.

Ворожіння карта року

За допомогою такого підходу ви по одній карті дізнаєтеся особливості свого майбутнього на 12 місяців вперед. Зверніть увагу, карту року можна вибирати виключно з Старших Арканов, так як саме по ним в ворожінні можна дізнатися про важливі події, плюс вони володіють досить глибоким змістом.

Необхідно змішати все аркани, з з них витягти один, за яким і стануть зрозумілі загальні тенденції майбутнього, а також з’ясуються основні ключові аспекти.

Методика випадкового вилучення карти з колоди відома, як метод Хайо Банцхаф. Останній мав на думці, що ворожіння на картах Таро грунтуються на випадкових карткових розкладах, тому в ворожінні на майбутній рік рекомендував, не пробувати обчислити карту, а витягнути її з інтуїції. Велика частина таролог дотримується аналогічної думки.

Далі розглянемо значення Старших Арканов в цьому ворожінні.

0-й аркан, Шут

У новому році ви вступите в неізвествность, це період завершення одних подій, коли виникає необхідність здійснювати вибір і починається новий подієвий цикл. Ви зможете вільно рухатися вперед, але ризикуєте потрапити в дуже незручне становище.

1-й аркан, Маг

Карта передвістя успіх. Скориставшись своєю майстерністю і спритністю, разом з іншими навичками, ви зможете отримати чудовий результат і всі ваші плани втіляться в реальність.

2-й аркан, Жриця

У новому році ви постійно будете розгадувати різні таємниці і загадки. Ймовірно також виникнення проблем в особистому житті, можливо в них присутня якась недомовленість. Аркан обіцяє запам’ятовуються переживання.

3-й аркан, Імператриця

Прийдешні 12 місяців обіцяють бути дуже плідними: те, над чим ви працювали дуже довго зможе завершитися успіхом. Від вас буде потрібно відпустити ситуацію і заспокоїтися. Насолоджуйтесь тим, що маєте і розкривайте свої здібності!

4-й аркан, Імператор

Нарешті в цьому році здійсниться щось дуже важливе, чого ви чекаєте дуже довго. Вам потрібно активно діяти, щоб ваші ідеї і плани реалізувалися в житті.

5-й аркан, Жрець

Рік щастя та здійснення всіх задумів і починань. Для вас зараз важливо зайнятися переглядом своїх поглядів і знайти сенс в своїх діях. Перевірте, чи не живете ви за застарілими, неактуальним стереотипам і зрозумійте, чого ви хочете насправді.

6-й аркан, Закохані

У наступаючому році ви зіткнетеся з бурею емоцій і досить складним вибором. Зробивши його, ви або опинитеся на вищому ступені розвитку, або, навпаки, потрапите в скрутне становище. Ваша воля буде випробувана. Також дуже велика ймовірність, що у вас виникне сильне романтичне почуття.

 7-й аркан, Колісниця

Можете сміливо здійснювати будь-які починання. Зараз ви зможете впоратися з усіма своїми недоброзичливцями. Не бійтеся ризикувати і вплутуватися в авантюри — зараз Вищі Сили будуть сприяти вам у цьому.

8-й аркан, Сила

Вам доведеться пережити різні випробування. Ви будете пристрасно захоплені чимось (або кимось), а також будете боротися за своє «місце під сонцем». Коли буде настільки складно, що захочеться здатися, пам’ятайте, що все закінчиться добре і не зупиняйтеся.

9-й аркан, Відлюдник

Гряде досить серйозний рік, але при цьому відбудуться хороші відкриття. Зберіться з думками і займіться обмірковуванням правильного життєвого шляху. Відмовтеся від сьогохвилинних розваг і дріб’язкових турбот.

10-й аркан, Колесо Фортуни

Ваша доля сильно зміниться, але в кращу сторону. Колесо Фортуни тісно пов’язане з Часом, тому відразу ви, швидше за все, не зрозумієте ступінь своєї удачі.

11-й аркан, Справедливість

Вам належить перевірка на зрілість. Вищі Сили хочуть оцінити, наскільки ви виконуєте свої права і обов’язки в щоденному житті. У цьому році ви будете отримувати плоди посіяних раніше вами насіння і те, якими вони будуть — це вже залежить тільки від вас і ваших помилок або хороших дій, скоєних раніше.

12-й аркан, Повішений

Варто приготуватися до труднощів. Аркан повішеного повідає про дивні зміни, які будуть трохи незрозумілими. Чи не жертвуйте всім заради досягнення якоїсь абстрактної мети — швидше за все, жертва буде марна. Все таки є ймовірність вибратися з заплутаного лабіринту, для цього продовжуйте рухатися вперед.

13-й аркан, Смерть

Грядущий рік може стати початком серйозних змін, які змінять ваше звичне світогляд. До кінця цього року замість вас може стати абсолютно інша особистість. Зараз для вас щось важливе до цього втрачає свій сенс, поступаючись місцем чомусь новому.

14-й аркан, Помірність

Прийшла пора позитивних змін. Грядущий рік буде подібний до новому дню, принесе з собою величезні можливості і допоможе виконати ваші плани. При цьому, то, про що ви мрієте, виповниться само собою незалежно від вашої волі або впливу інших людей. А здійснюючи зусилля спеціально, ви ніяк не зможете досягти свою мрію. Тому розслабтеся і довіртеся своєму ангелу-хранителю.

 15-й аркан, Диявол

Ви будете спокушені легкою здобиччю, під виглядом якої можуть виступити можливості швидкого досягнення певних життєвих висот, для яких іншим доводиться докладати значних зусиль. Вам важливо не піддаватися спокусі підноситися над іншими, адже це дорога в нікуди. Не допускайте, щоб емоції завели вас в пекельну авантюру.

16-й аркан, Вежа

Ймовірно, в майбутньому році невдачі будуть змінювати одну інший, причому виправити нічого буде вже неможливо. Але разом з цим ви зможете і звільнитися від того, що більше не потрібно. Найвірніше рішення в такій ситуації — перечекати кризовий період і винести уроки з усіх життєвих потрясінь. Чи не поводьтеся зарозуміло, інакше ви ризикуєте зіткнутися з додатковими перешкодами. Налагоджувати відносини з навколишнім світом.

17-й аркан, Зірка

Вам буде протегувати щаслива зірка. Всі плани і мрії стануть реальністю, залишивши будь-який негатив далеко позаду. Ви йдете правильним шляхом, сміливо будуйте плани майбутнього і беріться за довгострокові справи. Зараз у вас відсутні гідні суперники і ніхто не в силах порушити ваш шлях до тріумфу.

18-й аркан, Місяць

Наступаючий рік не принесе вам спокою, навпаки, він буде дуже неспокійним, в діловій сфері «припливи» будуть чергуватися з «відливами». Ви часто будете страждати від поганих думок і душевних мук, а основна причина цього — не розуміння того, що відбувається.

19-й аркан, Сонце

Наступний рік принесе вам щастя, ваша дорога буде освітлена яскравими променями сонця і ви пізнаєте світлу сторону життя. Ви опинитеся на самому гребені хвилі, будете мати достатньо фінансів, а всі ваші бажання почнуть здійснюватися. Всі ваші позитивні вчинки, скоєні раніше, зараз повернуться вам у вигляді щастя і радості, плюс ви позбудетеся від усіх сумнівів і страхів, назавжди залишивши їх у минулому.

20-й аркан, Суд

Ви зіткнетеся зі значними змінами у своїй долі, яких ви не планували. Будьте впевнені в тому, що ви прийняли вірне рішення і дуже скоро ваше життя і життя ваших близьких зміниться на краще.

21-й аркан, Світ

В цьому році необхідно завершити всі справи, досягти поставлених цілей, щоб знайти своє місце в цьому світі. Ви зможете досягти то головне, до чого дуже давно прагнете і прикладали багато зусиль, що принесе вам справжнє щастя.

Розклад на рік по місяцях

У цьому розкладі можна користуватися, як Старшими, так і Молодшими арканами, які розкладаються по 3 на всі місяці, починаючи з січня і закінчуючи груднем в хронологічній послідовності (1-а, 2-а і 3-я розкажуть про події січня, 4 я, 5-я і 6-я — про події лютого і так далі).

Схема розкладу буде наступною:

**** 1,2,3 ****
**** 4,5,6 ****
**** 7,8,9 ****
*** 11,12,13 **
*** 14,15,16 **
*** 17,18,19 **
*** 20,21,22 **
*** 23,24,25 **
*** 26,27,28 **
*** 29, 30,31 **
*** 32,33,34 **
*** 35,36,37 **

Ворожіння на різні сфери життя. Вам необхідно зібрати карти, перемішати колоду. Можете користуватися і Старшими, і Молодшими арканами, розкладіть їх за такою схемою:

**** 1,2,3 ****************** 4,5,6 ****
**********************************
****** 7,8,9 ************ 10,11,12 *****
**************************** ******
******* 13,14,15 ****** 16,17,18 *******
**********************************
******** 19,20,21 **** 22,23,24 ********
******************** **************
********* 25,26,27 ** 28,29,30 *********
**********************************

Інтерпретувати карти необхідно так:

  • по 1-й, 2-й і 3-й — ви дізнаєтеся про те, що прийде до вас у цьому році;
  • 4-а, 5-а і 6-а — розкажуть про те, що піде;
  • 7-а, 8-а і 9-а — повідають про стан домашніх справ;
  • по 10-й, 11-й і 12-й — ви зможете дізнатися, як складеться ваше особисте життя;
  • 13-а, 14-а і 15-я карти — розкриють особливості роботи і навчання, а також стану справ в цілому;
  • 16-й, 17-й і 18-й аркани — кажуть про фінансовій сфері життя;
  • 19-я, 20-я і 21-я — розкривають духовну сферу людини і говорять про особистісне зростання;
  • 22-а, 23-а і 24-я карти — розкажуть про різні несподіваних моментах;
  • 25-я, 26-я і 27-я — повідають про можливі проблеми, які ви будете змушені вирішувати;
  • 28-я, 29-я і 30-я карти — розкажуть про приємні сюрпризи долі, отриманих вами протягом наступних 12-ти місяців.

Дізнайтеся більше цікавої інформації з наступного відео:

Marissa

Ссылка на основную публикацию