Розклад на майбутнє на Таро — розшифровки і поради щодо застосування

Розклад на майбутнє на Таро — простий спосіб дізнатися, що чекає вас найближчим часом. Карти розкажуть про найважливіше, допоможуть проаналізувати власне життя і зрозуміти, в якому напрямку рухатися далі. Ділимося способами простих ворожінь.

Розклад на три карти на майбутнє з чоловіком

Цей простий спосіб ворожіння допоможе дізнатися, чого варто очікувати в майбутньому від відносин з коханим чоловіком.

Що ви повинні зробити:

 1. Приготуйтеся до ворожіння, сядьте за стіл і візьміть в руки свою особисту колоду Таро. Краще використовувати класичний варіант, тому що він є найбільш універсальним
 2. Перетасуйте колоду. Під час перетасовки подумки представляйте свого чоловіка, згадайте час, проведений разом, якісь щасливі моменти ваших взаємин
 3. Зверніться до Таро з питанням — чого мені чекати від цього союзу?
 4. Довільно дістаньте три карти і викладіть їх на стіл

Потім можна приступати до розшифровки:

 1. Перша карта — це ваше минуле. Аркан розповість про те, на чому грунтуються ваші відносини, чому ви разом. Які вчинки і дії призвели до нинішньої ситуації в парі.
 2. Друга карта — справжнє. Які почуття до вас відчуває чоловік, наскільки йому комфортно поруч з вами, які плани він будує і серйозно чи відноситься.
 3. Остання, третя карта — прогноз на майбутнє. Що чекає вашу пару: розставання з безліччю негативних наслідків, або довгий і щасливий союз, шлюб, народження спільних дітей.

В кінці ворожіння ви можете дістати з колоди ще один аркан. Карта дасть раду про те, як вам краще себе вести, щоб ваші почуття завжди були сильними, а відносини — міцними.

Розклад «Безтурботні дні»

Це гідний дає докладний аналіз вашому житті через характеристику енергій, що впливають на вашу долю. Ви отримаєте декілька порад про те, як діяти, що залишити в минулому, щоб майбутнє стало для вас легким і безхмарним.

Розкладіть карти відповідно до схеми, показаної на малюнку.

Розшифровка розкладу:

 • 1 — коротка характеристика вашому житті. Як йдуть справи в поточний момент часу. Ваша основна енергія, яка впливає на все, що відбувається особливо сильно. Також аналіз того, як минулі вчинки і думки впливають на сьогодення.
 • 2 — що необхідно залишити в минулому. Це можуть бути люди, почуття, думки, речі, робота або щось ще. Всі фактори, які уповільнюють розвиток і змушують вас топтатися на місці, знищуючи шанси на успіх.
 • 3 — негативні події з недавнього минулого, які дали вам безцінний досвід. Необхідно звільнитися від негативу і зрозуміти, що все, що відбувається було важливим уроком, який ви повинні засвоїти для розвитку.
 • 4 — позитивні фактори, які необхідно захопити з собою, щоб майбутнє було безхмарним. Що сприятливо впливає на вас, сприяє розвитку і самореалізації.
 • 5 — можливість, яку доля пошле вам найближчим часом. Запам’ятайте це передбачення, щоб не упустити удачу — вона багаторазово примножить ваші шанси на успіх і виконання заповітних бажань.
 • 6 — найважчі обставини, з якими доведеться зіткнутися в майбутньому. Попереджений значить озброєний. Приготуйтеся вирішувати проблеми, щоб звільнити своє життя від негативу.
 • 7 — повідомлення Таро, яке наведе вас на роздуми на весь рік, що залишився. Це дуже важливе послання, не ігноруйте його.

За допомогою цього ворожіння ви не отримаєте точне передбачення про те, що очікує вас в найближчому і віддаленому майбутньому. Зате ви зможете проаналізувати все, що відбувається навколо вас, зрозуміти, що важливо, а що — не дуже. Все це допоможе поставити правильні цілі і слідувати до них короткими шляхами, без зайвих розтрат енергетичного потенціалу вашої особистості.

Ворожіння «День народження»

Гадати цим способом можна або в день свого народження, або протягом декількох днів після його настання. За допомогою простого розкладу ви зрозумієте, в яке русло краще направити свою енергію, на вирішенні яких проблем потрібно сконцентруватися. Повна і детальна характеристика вашої особистості.

Схема розкладу:

розшифровка:

 • 1 — то, ким ви є в даний момент. Ваше становище в суспільстві і життя. Ключові риси характеру, які найбільше впливають на майбутнє. Сильні і слабкі сторони, які проявляються найбільш яскраво.
 • 2 — ваші знання і досвід, накопичені в минулому році. Важливі уроки, які ви повинні були отримати від значущих ситуацій. Фактори, найбільш сильно впливають на ваше життя в даний момент.
 • 3 — що з минулого залишиться з вами в майбутньому році. Люди, події, досягнення і все інше з навколишнього вас простору. Позитивне і не дуже. Завдяки тлумачення цієї карти ви поймётё, що допомагає вам розвиватися, а що тягне вниз.
 • 4 — можливості, які відкриються перед вами в наступному році. Які шанси стане посилати Доля для досягнення успіху і щастя. Запам’ятайте це передбачення — воно допоможе не упустити нічого важливого.
 • 5 — важливі завдання, які потребують вирішення до наступного дня народження. Їм варто приділяти особливу увагу і поставити на першу чергу в списку справ і цілей.
 • 6 — рада Таро на прийдешній рік для вас. Як слід поводитися, щоб все складалося благополучно, і майбутнє не розчарувало.
 • 7 — особливо значуща мета або заповітне бажання, які ви будете виконувати весь наступний за днем ??народження рік.

Передбачення Таро допоможе відкинути все зайве і зосередитися на по-справжньому важливих і значимих для вас цілях.

Це універсальні розклади, які дають найбільш вичерпні відповіді на питання про майбутнє. Але пам’ятайте, що ви самі творите свою долю, тому будь-яке, навіть найбільш негативний прогноз, завжди можете змінити. Прислухайтеся до порад Таро і сигналам власної душі.

Ссылка на основную публикацию