Розклад «Хрест Таро»: коли і як його слід використовувати

Карти Таро є дуже давнім романтичної інструментом, вони дозволяють трохи підняти завісу таємниці майбутнього і проливають світло на майбутні події. З часів сивої давнини люди активно використовували цю таємничу колоду, щоб знаходити відповіді по різним хвилюючим їх душу питань.

Перші згадки про карти Таро відносяться ще до Стародавнього Єгипту. Але до сьогоднішнього часу карти анітрохи не втратили своєї популярності і зараз екстрасенси і звичайні смертні, які мріють дізнатися про те, що їх чекає, застосовують різні версії колод і отримують необхідну їм допомогу. Одним з поширених карткових розкладів є «Хрест Таро», огляд якого ми наведемо далі.

Опис ворожіння «Хрест Таро»

Ворожіння «Хрест Таро» є одним з найбільш легко здійсненних і зрозумілих в трактуванні розкладів. Завдяки йому ви зможете дізнатися про ту тенденції, з якої буде розвиватися нинішня ситуація, а також отримаєте слушну пораду на майбутнє. Величезний плюс даного ворожіння — він легко застосовується до найрізноманітніших життєвих ситуацій, в чому ви легко зможете переконатися самі.

Як правило, для розкладу використовуються всього 78 арканов Таро, але якщо ви ще новачок у цій сфері, можете скористатися виключно групою Старших Арканов, представленої 22 картами Таро.

Саме ворожіння відбувається наступним чином:

 • ви ретельно перемішують колоду карт;
 • витягаєте з неї чотири аркана, які слід розкласти так, як це показано на фото нижче.

Значення позицій в даному розкладі

Тепер звернемося до значення кожної карти в описаному розкладі. Воно поділяється на кілька варіантів.

Перший варіант

 1. перший аркан — повідає про сенс даної проблеми;
 2. виходячи з другого — ви дізнаєтеся про те, як швидше за все зробите, але що робити не слід;
 3. третя карта — розповість про те, як необхідно діяти правильно;
 4. і по четвертій — ви зможете дізнатися про остаточний результат ситуації.

При цьому зверніть увагу на те, що потрібно розрізняти значення критичних позицій другої і третьої, особливо в тих випадках, коли аркани будуть володіти аналогічним значенням, адже саме в розбіжностях між ними часто полягає основний сенс всього ворожіння.

варіант другий

Ви також можете скористатися розкладом «Хрест Таро» в якості коментаря, якщо ви не змогли зрозуміти, що означає якась із карт в інших розкладах. В такому випадку вам потрібно буде задати таке питання: «Що означає такий-то з арканов в обраній позиції?». Цей метод є більш точним, ніж витягування одного аркана.

Зверніть увагу, що в другому варіанті розкладу «Хрест» значення позицій дещо зміниться:

 • перша карта — розкриє зміст проблеми;
 • друга карта — що не відноситься до сфери значення карти;
 • третя карта — що позначає ця карта;
 • четверта карта — повідає про направлення, в якому будуть розвиватися події згідно з цим аркані.

третій варіант

У разі, якщо ви зараз перебуваєте в кризовій ситуації, варто звернутися за допомогою до ворожіння «Хрест Таро». Для цього від вас буде потрібно всього лише задати колоді питання: «Що зараз має важливість для мене?». При цьому кожна з карткових позицій матиме таке значення:

 • перша карта — говорить про те, про що зараз йде мова. Описує вихідну точку, тобто ту ситуацію, в якій ви зараз перебуваєте;
 • друга карта — повідає про те, що не має ніякого значення, як мінімум в даний період часу. Відпустіть свої страхи і думки з цього приводу, залиште їх на майбутнє, адже зараз куди більш важливими будуть інші речі;
 • третя карта — завдяки їй ви дізнаєтеся про те, що зараз важливо. Також вона розповість про ті подальші дії, які будуть потрібні від вас. Потрібно поставити перед собою саме таку мету, задуматися над цим і постаратися всіма силами це усвідомити.
 • четверта карта — сюди ви зможете прийти насамперед. Ця позиція повідає про шляхи розвитку вашого вищого «Я». Вона є вашим наступним кроком. А коли ви зробите його (можливо, завтра, а можливо — через кілька місяців), потрібно буде виконати цей розклад ще раз, щоб прояснити свої подальші дії.

Виходячи з випали карт ви будете знати про тих наступні кроки, які потрібно зробити в найближчому часі.

Завдяки розкладу «Хрест Таро» ви дізнаєтеся про вірному рішенні, яке найдоцільніше прийняти в ситуації, що склалася, а ще зрозумієте, коли допустимо знову звертатися до карт з тим же питанням. Ворожіння ідеально підходить для скрутних життєвих ситуацій, посприяє збереженню душевної рівноваги, набуття опори і концентрації уваги на найважливіших аспектах.

Зверніть увагу, що четверта карта в розкладі не є остаточною метою, а виступає просто наступним етапом, який спричинить за собою інші. Досить часто трапляється, що ця позиція відрізняється сумним, трохи негативним характером. Але не поспішайте засмучуватися в такому випадку: це знак того, що ви повинні будете пережити випробування, без якого ніяк не подолає кризовий стан і не зможете взятися за наступний етап.

Які питання можна задавати картками

Правильно сформульоване питання — це гарантія максимально докладного і точного відповіді. Нижче ми наводимо ті питання, з якими допустимо звертатися до карт в даному ворожінні:

 1. Яка зараз склалася ситуація і як вона буде розвиватися надалі?
 2. Яка перспектива задуманого заходу (це можуть бути особисті відносини і інші сфери життя)?
 3. Як можна найлегшим і гармонійним чином вирішити існуючу проблему (або досягти якусь мету)?
 4. З якої причини (або внаслідок чого) відбулося таке-то подія? Яким таємним змістом воно має?
 5. Як найкраще вирішити ситуацію, що склалася? Якими повинні бути ваші дії в ній?
 6. Можна також питати карти Таро про самопізнання, самореалізації, а також задавати питання, які стосуються теми духовного самовдосконалення.

При цьому зверніть увагу на те, що картки не дадуть вам однозначно ствердно чи негативно на поставлене запитання. Вони лише допоможуть вам з прийняттям рішень, а також розкажуть про наслідки, якими чреваті ті чи інші варіанти вибору.

приклад гадання

Щоб вам було ще зрозуміліше, розглянемо тлумачення розкладу «Хрест Таро» на конкретному прикладі.

 1. Перша карта (говорить про сенс проблеми). Припустимо, що в цій позиції випав аркан Отшельника. Він вказує на те, що людина не бажає докладати фізичні зусилля, а прагне до максимального розслаблення і комфорту плюс хоче зануритися вглиб себе на певний період часу.
 2. Друга карта (відкриває дії, які не потрібно здійснювати). У нашому прикладі цією картою стала П’ятірка кубків. Вона вказує на те, що ви витрачаєте занадто багато часу даремно, расстраіваясь через дрібниці і сумуючи через них же. Ви хочете мати те, що неможливо і в результаті знову турбуєтеся.
 3. Третя карта (як потрібно діяти). Тут випала Десятка Кубків. Вона виступає досить позитивною картою, яка говорить про те, що запитувачу слід більше часу приділяти своїй сім’ї, друзям, по максимуму насолоджуючись життям. Відмовтеся від самітницького способу життя і намагайтеся кожен день проживати як останній.
 4. Четверта карта (чим все завершиться, остаточний результат). Випала карта Короля Мечів — ситуація, швидше за все, завершиться успіхом, адже королі відповідають за втілення знань з теорії на практиці. Король вказує на готовність до здійснення активних дій.

На завершення рекомендуємо вам переглянути цікавий тематичний відео-ролик про даний ворожінні:

Marissa

Ссылка на основную публикацию