Розклад 12 будинків Таро: детальний прогноз для себе або іншого

Розклад «12 будинків Таро» відомий також під назвою «Гороскопа» виступає універсальним астрологічним розкладом, за допомогою якого ви зможете отримати відповідь з будь-якого вас питання.

Але найкраще використовувати ворожіння для того, щоб розкрити особливості особистості (своєї або когось іншого). В «12 будинках» карти необхідно розкладати по колу по дванадцяти домівках, а потім по ним вивчають прояви людини в різних сферах життя.

Про що розповість даний розклад

 1. Він дозволяє краще зрозуміти себе, надає детальний психологічний портрет особистості людини.
 2. Допомагає Таролог виділити ряд головних труднощів, важливих аспектів щодо нинішнього стану запитувача в тих ситуаціях, коли йому самому складно грамотно скласти своє питання і він прийшов за «просто гаданням».
 3. Як традиційний варіанту розкладу на майбутнє працює в 2 варіаціях:
 • як прогноз на рік (або інший конкретний проміжок часу) або ж по дванадцяти областях життя;
 • як прогноз на дванадцять місяців (по карті кожного місяця).
 1. Також з його допомогою можна проаналізувати взаємини:
 • скласти об’єктивне уявлення про партнера;
 • отримати суб’єктивне опис партнера (що ця людина повинна принести в моє життя?);
 • проаналізувати взаємини, що стосуються різних сфер життя (використовуються 2 колоди).
 1. Охарактеризувати реальний шлюбний союз (його подальші перспективи), скласти «портрет» сім’ї.
 2. Крім цього, «гороскоп» може використовувати в цілому ряді інших ситуацій:
 • при зміні місця проживання;
 • придбанні нерухомості;
 • зміні місця роботи;
 • при вирішенні інших питань;
 • пошуку загублених речей;
 • при діагностиці.

особливості розкладу

Щоб повноцінно взаємодіяти з цим підходом важливо зрозуміти особливості його внутрішньої структури, а також володіти азами астрології.

Чим є будинок? Знаки Зодіаку, наприклад, ми можемо бачити на небі, а будинок є прив’язкою до конкретного місця. Коли людина народжується, якийсь із знаків Зодіаку сходить над обрієм, а якийсь заходить. Завдяки добовому обертанню Землі планета черзі виявляється у всіх зодіакальних сузір’ях. А будинок на відміну від зодіакальних сузір’їв є не відчуттям, а певною сферою життя, декорацією, в якій відбувається якась агресивна дія.

Тепер розберемося з основним розкладом «12 будинків». Для нього необхідно відокремити від колоди дванадцять арканов і розкласти їх по колу так, щоб 6 знаходилися зверху, 6 знизу аналогічно 12 будинкам гороскопу.

Кожен будинок відрізняється певним значенням, а саме:

 • 1 будинок — його зодіакальне відповідність — Овен, управитель — Марс. Характеризує безпосередньо людини з усіма його самовиявлення, особливостями фізичного тіла. Яких стереотипів він дотримується, області його лідерства.
 • 2 будинок — зодіакальне відповідність Телець, планета-управителька Венера. Повідає про заощадження, рівні життєвої сили, грошових і духовні цінності людини. Особливість його харчування, уявлення про комфортне життя, здатність заробити гроші.
 • 3 будинок — є джерелом інформації, навчання. Його зодіакальне відповідність — Близнюки, планета Меркурій. Будинок має зв’язок з комунікацією, ближніми подорожами. Крім цього, сюди можна віднести не дуже близьких друзів-приятелів, сусідів, все оточення людини. Як він отримує і генерує інформацію.
 • 4 будинок — повідає про коріння людини. Це область його виховання. Тут проявляється фігура матері. Зодіакальне відповідність — Рак, планета Місяць. 4 будинок відповідальний за емоційні прояви і реакції підсвідомості. Сюди можна віднести також комплекси з дитинства, традиції, вагітність, глибину, процеси підсвідомості. Ще він показує вміння людини стояти на ногах.
 • 5 будинок — дає характеристику творчості, задоволення і щастя. Його зодіакальний знак — Лев, планета-управитель Сонце. Відповідальний за творче самовираження, різноманітні ігри та азарт. На відміну від 2-го будинку (комфорту для тіла) 5-й будинок забезпечує комфорт душі. Саме в цьому будинку проходять діти і прояви в якості дитини — свобода творчості та емоцій. Будинок любові.
 • 6 будинок — виступає областю підпорядкування. Відповідає зодіакальним сузір’ю Діви. До цього дому відносяться не самі патології, а заходи щодо їх профілактики, різні дієти, лікування — необхідність дотримуватися якогось конкретного режиму дня. Сюди ж відносяться різні з’ясування міжособистісних взаємин.

 • 7 будинок — відповідальний за відносини з коханою людиною. Але в цьому випадку відносини організовані і виступають більше домовленостями. Наприклад, якщо в 5-му будинку відносини проявляються у вигляді любові, в 6-м — як зобов’язання, то в 7-м — це шлюбний союз, який повинен бути укладений офіційно, запротокольовано. Будинок відповідальний за партнерство в ширшому сенсі цього слова — це і бізнес-партнери, і відкриті недоброзичливці, і противники. Тут також характерна наявність суттєвої різниці між партнерами — або статевий (представники сильної і слабкої статі), або матеріальної, в бізнесі і тому подібних.
 • 8 будинок — Смерть. Є досить проблематичним і малоприємним будинком, який проявляється будь-якими катастрофами і кризовими ситуаціями. Загалом всі кризові моменти в житті людини в більшості своїй — це його бажання, які не здійснилися. Але 8-й будинок має ще більш глибинним значенням, так як він пов’язаний не просто з ударами долі, але з трансформаціями, Преображенням. Також це будинок хірургічних втручань і інтимних зв’язків. Сюди відносяться будь-які потужні емоційні переживання, то що здатне вивести людину з колії. Ще це область успадкування, отримання грошей від інших людей, але не у вигляді подарунків, а в результаті якихось трагічних подій. Зодіакальне сузір’я — Скорпіон, планета-управитель — Плутон.
 • 9 будинок. Область виходу за межі. Відповідає знаку Зодіаку Стрілець і співвідноситься з різноманітними розширеннями, експансією, подорожами закордон, контактами з представниками інших держав, вивченням чужої культури. На підставі отриманого досвіду людина може формувати свій власний світогляд, своє життєве кредо.
 • 10 будинок — виступає відображенням життєвих цілей людини. Будинок пов’язаний з сузір’ям Козерога. Характеризує також кар’єру людини, той його соціальний рівень, якого він хоче домогтися. Будинок амбіцій.
 • 11 будинок — область ідеалів, ідей, груп і людей зі схожими життєвими позиціями. В цьому будинку люди не просто спілкуються один з одним, як в 3-му будинку, а відносяться до загального егрегор, пов’язані загальними напрямками, загальними цілями. Сюди відносяться друзі, які найчастіше стають ближче родичів. Отримання підтримки від таких людей, відносини з ними.

Ще сюди відноситься те, що для людини є ідеал — це його таємні мрії і плани подальших подій.

 • 12 будинок — місце обмежень, причому в більшості своїй ці обмеження є добровільними (тобто, самопожертвою), аскези, усамітнення, медитативних практик. Сюди ж відносяться патології, в результаті яких людина виявляється прикутим до ліжка. Зазвичай вони з’являються в житті тоді, коли людині необхідно побути протягом якогось часу наодинці з собою, зайнятися переосмисленням свого життя. Знак Зодіаку, з яким пов’язаний будинок — Риби.

На завершення теми варто переглянути цікавий відео-ролик:

Marissa

Ссылка на основную публикацию