Россельхозбанк — Особистий кабінет (вхід в Інтернет-Клієнт)

Россельхозбанк — один з найбільших банків в Росії, орієнтований на фінансування агропромислового комплексу країни. Дана фінансова організація займається обслуговуванням і кредитуванням корпоративних клієнтів, залученням вкладів, оформленням позик і картковим обслуговуванням приватних осіб. Як і в будь-якому престижному банку, і фізичні, і юридичні особи тут можуть зареєструватися в «Особистому кабінеті» і управляти своїм рахунком в дистанційному режимі.

Можливості «Особистого кабінету» Россельхозбанка

Інтернет-банк — це платформа, яка дозволяє оперативно в будь-якому зручному місці, де є підключення до Інтернету, керувати своїми банківськими продуктами. Зареєструвавшись в «Особистому кабінеті», кожен клієнт може:

 • переглядати свій баланс, отримувати виписки по рахунках і інформацію про відкриті вклади, оформлених кредитах, а також корисні відомості (курс валют, новини банку і т.д.);
 • оплачувати різні послуги (Інтернет, ТВ, мобільний зв’язок, комунальні платежі);
 • переводити гроші іншим контрагентам;
 • обмінювати валюту онлайн по внутрішньобанківських курсу;
 • направляти гроші на депозит;
 • закривати рахунки;
 • оформляти кредити і отримувати інформацію про графік платежів, погашати заборгованість;
 • отримувати 3D-код для покупок в магазинах, що використовують програму 3D-Secure;
 • виконувати витратні операції;
 • замовляти платіжні картки за своїм рахунком або віртуальні картки для здійснення покупок в internet-магазинах;
 • змінювати пароль для входу в інтернет-банк;
 • спілкуватися зі службою підтримки і т.д.

Важливо: підключення до системи інтернет-банку від Россельхозбанка і подальше обслуговування абсолютно безкоштовні, доступні 24 години на добу з будь-якого куточка світу, де є підключення до Інтернету. Увійти в «Особистий кабінет» можна і з комп’ютера, і з мобільного пристрою на базі операційних систем iOS і Android.

Крім роботи з фізичними особами, Россельхозбанк активно співпрацює з корпоративними клієнтами. Для власників середнього і великого бізнесу діє система «Інтернет-Клієнт». Вона являє собою спеціальне програмне забезпечення, яке допомагає розпоряджатися фінансами компанії і стежити за всіма транзакціями, співпрацювати з вітчизняними та іноземними контрагентами.

Россельхозбанк — зареєструватися онлайн в «Особистому кабінеті»

Щоб скористатися дистанційним банківським обслуговуванням, необхідно пройти просту онлайн-реєстрацію та отримати доступ для входу в «Особистий кабінет» RSHB. Зробити це можна різними способами.

Термінал або банкомат

Підключитися до інтернет-банкінгу можна з банкомату або терміналу. Для цього потрібно вставити банківську карту в пристрій, в меню знайти розділ «Інтернет-банк» і вибрати опцію «Підключення».

Після цього користувач повинен в новому вікні ввести свій номер телефону в десятизначним форматі і підтвердити дію. Через кілька секунд пристрій видасть чек з логіном заявника, а на вказаний номер прийде пароль для доступу.

представництво Россельхозбанка

Щоб зареєструватися та здійснити онлайн-вхід в «Особистий кабінет» RSHB, можна відвідати офіс банку, не забувши при цьому документ, що ідентифікує особу. Співробітник організації виконає всі операції і видасть документ, де буде вказано логін. Пароль для входу прийде на номер мобільного телефону, який потрібно вказати при реєстрації.

самостійна реєстрація

Щоб підключитися до системи інтернет-банкінгу, необхідний мобільний телефон, номер якого був вказаний при укладенні договору на обслуговування. Користувач повинен зайти на офіційний сайт організації і вибрати розділ «Інтернет-банк», який знаходиться у верхньому правому кутку.

Натисніть, щоб збільшити

Потім потрібно натиснути «Реєстрація» і ввести реквізити банківської картки Россельхозбанка, перевірити номер телефону, який система виведе на екран. Якщо цей номер не належить заявнику, слід звернутися в представництво банку для зміни даних. Якщо ж він вказаний правильно, натискаємо «Продовжити». На номер заявника приходить код, який потрібно ввести, і продовжити операцію. Заключний етап — дзвінок на гарячу лінію за номером 8 (800) -100-01-00 і завершення процедури за допомогою передачі оператору кодового слова.

Натисніть, щоб збільшити

Россельхозбанк — онлайн вхід в «Особистий кабінет»

Процес авторизації в системі інтернет-банку дуже простий. Його можна виконати і з комп’ютера, і будь-якого мобільного пристрою, підключеного до Інтернету.

Покрокові дії для авторизації в «Особистому кабінеті»:

 1. відвідування офіційного сайту компанії;
 2. вибір розділу «Інтернет-банк»;
 3. введення логіна і тимчасового пароля;
 4. введення коду, який приходить на мобільний.

Натисніть, щоб збільшити

Для збільшення безпеки первинний пароль потрібно змінити. Для цього необхідно ввести код, який був відправлений на номер телефону, в графі «Старий пароль». У наступному рядку написати новий, потім — ввести його повторно. Новий код доступу повинен бути від 8 до 20 символів, містити хоча б одну цифру і одну латинську букву.

Вхід за номером телефону обов’язковий, тому при роботі з системою переконайтеся, що мобільний знаходиться під рукою. Твір різних фінансових операцій та управління своїм рахунком в системі безкоштовні, але запропоновані і платні послуги:

 • зміна логіна в офісі Россельхозбанка — 50 рублів;
 • заміна пристрою в зв’язку з втратою — 400 рублів.

Більш детальні умови дистанційного обслуговування можна дізнатися в керівництві користувачів Россельхозбанка.

Порада: встановіть або поновіть свою антивірусну програму, так як шкідливі програми можуть запам’ятовувати реквізити і паролі рахунків, відправляючи їх зловмисникам.

Техпідтримка клієнтів банку

Головний офіс Россельхозбанка знаходиться в Москві за адресою: Гагарінський провулок, д. 3. Організація складається з розгалуженої мережі філій та представництв, розташованих по всій території Росії. Щоб дізнатися найближче відділення і час його роботи, потрібно перейти за посиланням і вибрати свій регіон.

Але щоб звернутися до служби техпідтримки, необов’язково виходити з дому і стояти в чергах. Канали зв’язку з фахівцями організації:

 • дзвінок на гарячу лінію 8 (800) -100-01-00 (всі дзвінки в РФ безкоштовні, фахівці працюють цілодобово);
 • відправка листа на електронну адресу office@rshb.ru (час очікування відповіді залежить від завантаженості спеціаліста);
 • написання питання, претензії, пропозиції через форму зворотного зв’язку (в такому випадку працівники банку зв’язуються з заявником по телефону, який потрібно вказати у формі заявки);
 • здійснення інтернет-дзвінка на сайті компанії (потрібно підключений мікрофон);
 • замовлення негайного або відкладеного дзвінка;
 • участь в онлайн-чаті з фахівцями компанії.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Дистанційне обслуговування відкриває перед фізичними та юридичними особами багато нових можливостей, економить час на здійснення операцій. Кожен учасник, який зареєстрований в інтернет-банкінгу, може самостійно розпоряджатися своїми грошима, швидко вирішувати різні фінансові питання, пов’язані з оплатою товарів або послуг.

Ссылка на основную публикацию