Россельхозбанк — кредити для пенсіонерів, умови

Пенсіонерам сьогодні нереально оформити автокредит без первісного внеску на новий автомобіль. Також для них навряд чи підійдуть умови іпотеки в ВТБ24, так як перед клієнтами ставляться досить жорсткі вимоги. Щоб отримати гроші в борг, пенсіонерам доводиться довго шукати фінустанова, готове надати їм довіру. Найчастіше для кредитування вибирається Россельхозбанк, який пропонує для людей похилого віку спеціальну програму.

Спеціальний кредит Россельхозбанка для пенсіонерів

У 2017 році для пенсіонерів Россельхозбанк приготував сюрприз у вигляді спеціальної кредитної програми. Отримані по ній кошти позичальники можуть витратити на свій розсуд, так як фінансова установа не вимагає документально підтверджувати всі витрати.

Кредит в Россельхозбанке для пенсіонерів у 2017 році оформляється на наступних умовах:

 • валюта позики — російські рублі;
 • максимальний термін дії програми, по якій видається більше 200 000 рублів, — 12 місяців (включно);
 • мінімальна сума позики — 10 000 рублів;
 • максимальна сума кредиту — 500 000 рублів;
 • термін дії програми від 5 до 7 років;
 • по пенсійному займу не потрібно заставне забезпечення;
 • клієнтам надано можливість встановити пільговий період для оплати основної заборгованості і нарахованих відсотків;
 • відсутні комісійні та додаткові платежі;
 • передбачено дострокове погашення заборгованості;
 • пенсіонери можуть оплачувати кредит щомісяця аннуїтетнимі або диференційованими платежами;
 • допускається залучення позичальників.

Порада: за цією кредитною програмою кошти в повному обсязі перераховуються на карту клієнта. Отримання позики можливо протягом 45 днів з моменту отримання схвалення за заявкою, яка розглядається від 3 до 5 робочих днів.

Як оформити пенсійний кредит в Россельхозбанке?

Пенсіонерам, які в 2017 році планують оформити спеціальний кредит Россельхозбанка, необхідно пройти наступну процедуру:

 1. На офіційному сайті фінансової установи або в його офісі заповнюється заявка, в якій зазначаються особисті дані потенційного позичальника.
 2. Отримання схвалення за заявою.
 3. Надання банку пакета документів.
 4. Підписання кредитної документації.
 5. Придбання страхового поліса (життя, здоров’я) за бажанням клієнта.
 6. Отримання грошових коштів.
 7. Регулярна оплата щомісячних платежів.

Які відсоткові ставки встановлені по пенсійному кредиту?

За цією кредитною програмою встановлені відсоткові ставки в діапазонах: до 12 місяців — від 13,90% до 15,50%, від 12 до 60 місяців — від 15,90% до 17,50%, від 60 до 84 місяців — від 16 , 90% до 18,50%. У 2017 році для пенсіонерів діє спеціальна пропозиція, за яким відсоткова ставка знижена до 12,90% річних. Для її отримання слід оформити позику від 200 000 рублів строком на 12 місяців.

Якщо фізичні особи відмовляться брати участь у страхуванні, то для них процентна ставка може бути збільшена на 6,00%. Підвищується ставка і в тому випадку, коли заявку на участь в кредитуванні подають громадяни, яким вже виповнилося 65 років.

Порада: пенсіонери, які хочуть отримати більш детальну інформацію щодо процентних ставок та інших умов за цим кредитом, можуть зателефонувати за телефоном гарячої лінії Россельхозбанка.

Вимоги, що пред’являються до позичальників-пенсіонерам

Щоб отримати кредит в Россельхозбанке, пенсіонерам необхідно виконати наступні вимоги фінустанови:

 • вік позичальника не повинен перевищувати 75 років на момент звернення;
 • обов’язкова наявність російського громадянства і місцевої прописки;
 • наявність трудового стажу;
 • надання документів, що підтверджують джерело доходу (можна використовувати для підтвердження платоспроможності документи співпозичальників).

Порада: пакет документів для кредитування пенсіонерів в Россельхозбанке повинен включати: цивільний паспорт, пенсійне посвідчення, ідентифікаційний податковий номер, довідку про доходи, трудову книжку (якщо позичальник ще працює), страховий поліс.

Порядок погашення пенсійного кредиту

У 2017 році пенсіонери, які оформили в Россельхозбанке кредит, можуть сплачувати обов’язкові платежі наступними способами:

 • через касу фінансової установи;
 • шляхом безготівкового розрахунку, коли грошові кошти можуть списуватися з зарплатної картки;
 • через інші фінансові установи;
 • через банкомати та електронні платіжні системи.

Порада: якщо пенсіонер буде порушувати платіжний режим, до нього банк застосує штрафні санкції. За кожен день прострочення буде нараховуватися пеня в розмірі 0,1% від суми боргу.

Іпотека в Россельхозбанке — умови в 2017 році для пенсіонерів

У 2017 році люди похилого віку можуть взяти участь в кредитуванні, завдяки якому їм вдасться поліпшити свої житлові умови. Для них не передбачена іпотека з держпідтримкою, так як за такою програмою встановлені особливі умови і вікові обмеження. Пенсіонери можуть оформити рефінансування в Россельхозбанке, якщо за чинним займу ними виплачено більше половини боргу.

Щоб вибрати відповідний займ, пенсіонерам слід вивчити умови іпотечного кредитування в Россельхозбанке. Такі програми не призначені саме для людей похилого віку, але за деякими з них можна подати заявки. Якщо вік пенсіонера дозволяє взяти участь в іпотечному кредитуванні, то, найімовірніше, банк зажадає від клієнта заставне забезпечення або залучення позичальників.

Збережіть статтю в 2 кліка:

У 2017 році в Россельхозбанке пенсіонерам надана можливість взяти участь в кредитуванні на пільгових умовах. Щоб отримати схвалення за заявкою, російським громадянам необхідно виконати основні вимоги, що пред’являються до такої категорії позичальників.

Ссылка на основную публикацию