Росмікрокредіт — онлайн-заявка

В даний жодного разу в житті не брав кредитів тільки ледачий — так популярна і важлива сьогодні дана фінансова послуга. Поряд з цим компаній, які займаються їх наданням, з кожним днем ??стає все більше. По суті, вони від цього отримують значну вигоду в прямій залежності від потоків клієнтів. А оскільки потік зростає, доводиться вчитися з ним справлятися. І тут на допомогу приходять сервіси віддаленого обслуговування і автоматизовані системи. Як це працює? Раніше отримувати кредити, мікропозики, здійснювати платежі і проводити безліч інших операцій можна було тільки безпосередньо в офісах компаній. Сьогодні ж це може бути доступно в спеціалізованих сервісах самообслуговування. Інший раз для отримання послуг досить мати тільки доступ в інтернет під рукою і кілька хвилин вільного часу. Які б відгуки про компанію Гроші відразу, МФО Капуста і багатьох інших фінансових організацій не зустрічалися на просторах інтернету, вони в першу чергу покликані допомагати людям у важких фінансових ситуаціях.

Порада: сучасні комерційні організації надають клієнтам спеціально розроблені програми для управління своїми рахунками і послугами. Дуже часто вони прості і зручні у використанні, а головне, здатні істотно економити гроші, енергію і час.

Росмікрокредіт — послуги компанії

Росмікрокредіт є мікрофінансову організацію, готову надавати позики практично всім категоріям громадян Росії. Компанія пропонує своїх клієнтів можливість брати мікрокредити не виходячи з дому і отримувати по телефону гарячої лінії технічну підтримку з 8 ранку до 22 вечора за московським часом (так само як і за телефоном гарячої лінії Кредіто24).

Умови надання позик

Мікрокредит від комерційної організації Росмікрокредіт можуть отримати тільки особи, які досягли 18-річного віку і мають відкритий профіль в «Вконтакте» або «Facebook». Кредит оформляється на термін від 7 днів до 6 місяців на суму від 3 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як погасити позику?

Погасити мікрокредит від мікрофінансової організації Росмікрокредіт можна безліччю способів. Необхідно вибрати найбільш зручний з них:

  1. Через «Особистий кабінет» на сайті організації за допомогою банківської карти.
  2. Банківським перекладів з рахунку будь-якого банку.
  3. Через термінали Qiwi.
  4. Готівкою в салонах Евросеть і МТС.

Найзручніший, швидкий і надійний спосіб — оплата через особистий кабінет.

Порада: мікрофінансових організація Росмікрокредіт, як і багато інших компаній, що працюють на території Російської Федерації, готова надавати своїм клієнтам можливість продовжувати терміни позик в разі фінансових труднощів в особистому кабінеті. Це дозволить уникнути прострочень і штрафів.

Як оформити заявку на отримання мікрокредиту?

Оформлення заявки на отримання кредиту в МФО Росмікрокредіт не займе більше 15 хвилин. Воно проводиться онлайн і ніяких спеціальних документів (крім паспорта) і навичок не вимагає.

На головній сторінці сайту необхідно вказати бажану суму кредиту і термін, далі перейти до заповнення анкети. У ній потрібно вказати паспортні дані і активний профіль в «Вконтакте» або «Facebook».

Заявка на отримання позики розглядається моментально, і рішення по ній приходить в СМС-повідомленні. У разі схвалення клієнт отримує доступ до особистого кабінету, в якому він може керувати своїми коштами і погашати позику, а також гроші на банківську карту без затримок.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Який банк 100 відсотків дасть кредит? Питання досі актуальний і досить складний. Але якщо мова йде про мікрофінансових організаціях, слід розраховувати на те, що відсоток ймовірності схвалення заявок на їх послуги значно вище, ніж в звичайних банках. Послуги МФО Росмікрокредіт мобільні і зручні у використанні. Завдяки сервісам компанії через інтернет можна не тільки дізнатися про можливості збільшення кредитного ліміту по карті Тінькофф, а й навіть самостійно оформити кредит не виходячи з дому. Додаткова зручність становить і той факт, що зробити це можна швидко і без будь-якої паперової тяганини. Документів, застави, поручителів і навіть підтвердження доходу компанія Росмікрокредіт не вимагає. Все, що їм потрібно від клієнта, — це лише досягнення 18-річного віку і сторінка в соціальних мережах.

Ссылка на основную публикацию