Росгосстрах банк — онлайн-заявка на кредит готівкою

Щоб сьогодні оформити кредит готівкою в Красноярську та інших містах Російської Федерації, люди часто звертаються в Росгосстрах банк. Вибір саме цієї фінансової установи обумовлений в першу чергу широкою лінійкою кредитних продуктів, багато з яких видаються в готівковій формі. Фізичні особи, які звернулися в цей банк, можуть отримати кредит до 300000 за паспортом, якщо будуть в повній мірі відповідати критеріям, які висуваються до позичальників.

Чому Росгосстрах банк користується довірою?

Замислюючись над тим, який банк 100 відсотків дасть кредит, багато російських громадян відразу згадують про Росгосстрахе. Ця фінансова установа можна впевнено назвати універсальним комерційним банком. Воно спеціалізується на наданні широкого спектру банківських послуг як фізичним особам, так і суб’єктам підприємницької діяльності. В даний час офіси цієї фінустанови розташовані практично у всіх регіонах Росії. Росгосстрах за час свого існування зміг завоювати безмежну довіру своїх клієнтів, повагу конкурентів і увійти в десятку провідних банків Російської Федерації.

Популярність цієї фінансової установи серед населення країни обумовлена ??вигідними умовами кредитування, гнучкими процентними термінами, лояльністю і індивідуальним підходом до кожного клієнта. Сьогодні у відділеннях Росгосстрах банку обслуговується понад 1 800 000 фізичних осіб та понад 35 000 представників малого, великого та середнього бізнесу.

На яких умовах в Росгосстрах банку видаються готівкові кредити?

Готівкові кредити в Росгосстрах банку видаються фізичним особам на наступних умовах:

 1. Мінімальний кредитний ліміт 50 000 рублів.
 2. Максимальний кредитний ліміт — 1 000 000 рублів.
 3. Валюта готівкового позики — російські рублі.
 4. Термін дії кредитної програми — від 3-х місяців до 5 років.
 5. Відсоткова ставка (річна) — стартує з показника в 14,00%.
 6. Спосіб подачі звернення — онлайн-заявка на кредит в Росгосстрах банку або заповнення анкети в відділенні фінустанови.
 7. Термін дії позитивного рішення за заявкою — 45 днів.
 8. Термін розгляду кожного звернення — від 15 хвилин до 3-х робочих днів.
 9. Спосіб видачі позики — переклад на банківську карту клієнта або видача готівки в касі фінустанови.

Порада: завдяки інтернету російські громадяни можуть подати онлайн-заявку на кредит в Совкомбанк, Росгосстрах банку та інших фінансових установах. Такий спосіб звернення істотно заощаджує час, особливо для людей, сильно зайнятих на роботі.

Які вимоги пред’являються до потенційних позичальників?

Щоб оформити готівковий кредит в Росгосстрах банку, фізичним особам необхідно виконати кілька вимог фінустанови:

 • взяти участь в готівковому кредитуванні можуть тільки співробітники компаній-партнерів фінансової установи, для «людей з вулиці» в даний час немає доступних пропозицій;
 • обов’язково має бути громадянство Російської Федерації (цей факт підтверджується відповідною відміткою в паспорті клієнта);
 • потенційний позичальник, який подає онлайн-заявку на готівковий займ, повинен досягти кредитоспроможного віку — 21 роки;
 • на момент закінчення терміну дії договору клієнту Росгосстрах банку не повинно бути більше 65 років;
 • фізичні особи повинні проживати в регіоні присутності офісу фінансової установи і мати в цьому населеному пункті постійну реєстрацію;
 • до кредитування допускаються російські громадяни, які мають офіційне працевлаштування;
 • потенційний позичальник повинен мати стаж на останньому місці роботи, що перевищує 3 місяці.

Порада: якщо фізична особа має статус індивідуального підприємця і готівковий кредит в Росгосстрах банку оформляє для розвитку свого бізнесу, то йому необхідно надати повний пакет реєстраційної документації, яка підтверджує термін діяльності протягом 1 року.

Документи для оформлення кредитів в Росгосстрах банку

Щоб отримати кредит в Росгосстрах банку, фізичним особам необхідно сформувати пакет документів, до якого мають бути включені як копії, так і оригінали:

 • анкета-заява, яка може подаватися як в онлайн-режимі на офіційному сайті фінансової установи, так і в його офісі;
 • цивільний паспорт потенційного позичальника (в ньому мають бути присутні всі необхідні позначки);
 • ідентифікаційний податковий код;
 • документ, здатний підтвердити факт трудової діяльності клієнта (це може бути трудова книжка або її копія, завірена роботодавцем, або трудовий договір);
 • пенсійне посвідчення, якщо в кредитуванні планує взяти участь людина похилого віку (деякі категорії громадян достроково виходять на пенсію, тому їм також потрібно прикладати свої пенсіонку до пакетів документації);
 • документи, що підтверджують джерело доходів (це може бути довідка форми 2-ПДФО про заробітну плату за останнє півріччя, виписка з дебетової картки, квитанції про отримання грошових переказів і т.д.).

Порада: якщо кредитний відділ Росгосстрах банку засумнівається в платоспроможності і благонадійності потенційного клієнта, від останнього можуть зажадати додаткові документи. Наприклад, закордонний паспорт, посвідчення водія, військовий квиток і т.д.

Що може вплинути на зниження процентної ставки в Росгосстрах банку?

Головною особливістю Росгосстрах банку є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Це стосується і процентних ставок, які встановлюються в залежності від благонадійності позичальників. Кредитний відділ уважно вивчає історію кожного клієнта, який претендує на готівковий займ, перевіряє надані документи, що підтверджують його платоспроможність. Якщо фізична особа не має можливості документально підтвердити своє джерело доходу, йому потрібно бути готовим до того, що по його програмі будуть завищені річні відсотки. Повний пакет документів гарантує клієнтам більш гнучкі умови кредитування і максимально знижені ставки.

Ця фінансова установа пропонує потенційним позичальникам взяти участь в страхуванні життя, здоров’я і працездатності. Їх згоду на оформлення страхового поліса має прямий вплив на процес встановлення процентних ставок. Саме тому фізичним особам, які бажають заощадити на обслуговуванні готівкового позики, слід добре подумати, перш ніж відмовлятися від підписання договору на страхування.

Як подати заявку на кредит?

Щоб звернутися в Росгосстрах банк з проханням про видачу готівкового позики, фізичним особам можна скористатися інтернетом. Для цього потрібно перейти на офіційний сайт фінансової установи і внести особисті дані в нескладну анкету (вона заповнюється так само, як і заявка на кредит в Уральському банку реконструкції та розвитку).

Онлайн-заявка на кредит в Росгосстрах банку повинна містити лише правдиву інформацію про потенційного клієнта, яка буде перевірятися службою безпеки фінансової установи. Перед її відправкою потенційний позичальник повинен зробити позначку, яка свідчить про його згоду на обробку персональних даних. Також необхідно в спеціальне віконце ввести комбінацію цифр або латинських букв. Це робиться для того, щоб система не прийняла людини за робота.

На розгляд онлайн-заявки кредитному відділу Росгосстрах банку буде потрібно не більше 15 хвилин, особливо якщо фізична особа є постійним клієнтом. Якщо в кредитуванні позичальник планує взяти участь вперше, то фінустанові може знадобитися більше часу для вивчення його кредитної історії і визначення фінансової спроможності. Після прийняття рішення оформлювачеві онлайн-заявки буде відправлено смс-повідомлення (або ж співробітник банку озвучить його в телефонному режимі).

Процес оформлення готівкового кредиту в Росгосстрах банку

Щоб оформити готівковий кредит в Росгосстрах банку, фізичним особам необхідно діяти в певній послідовності:

 1. Вивчити всі доступні пропозиції фінансової установи.
 2. Вибравши відповідну кредитну програму, потенційний позичальник повинен подати на участь в ній заявку. Якщо він не має вільний час, можна заповнити анкету-заяву на офіційному сайті Росгосстрах банку. Якщо він хоче в процесі оформлення отримати консультацію кредитного менеджера, йому краще особисто відвідати найближче відділення фінустанови.
 3. Після отримання згоди кредитного відділу фізична особа повинна підготувати пакет документів (список можна отримати як у кредитного менеджера, так і на офіційному сайті банку). Зібрані довідки і документи потрібно передати співробітнику фінустанови.
 4. Фізичній особі буде запропоновано взяти участь у страхуванні. Якщо він дасть свою згоду, страховий поліс може бути оформлений прямо у відділенні банку.
 5. Потенційному позичальникові буде переданий для ознайомлення кредитний договір. Цей документ він повинен уважно прочитати і уточнити всі нюанси, які викликають у нього сумніви.
 6. Після підписання договору клієнту Росгосстрах банку буде виданий графік щомісячних платежів, який розробляється в індивідуальному порядку для кожного позичальника.
 7. На фінальній стадії оформлення готівкового позики фізичній особі будуть через касу видано кошти або зараховані на його банківську картку.

Як погашати готівковий кредит, оформлений в Росгосстрах банку?

Керівництво Росгосстрах банку у всіх питаннях йде назустріч своїм клієнтам. Позичальники, які оформили готівковий кредит, можуть самостійно вибирати способи оплати щомісячних платежів:

Переклад на карту, оформлену в Росгосстрах банку Якщо у позичальника є діюча карта, оформлена в іншому російському банку, він може з неї погашати заборгованість по готівкової кредитною програмою. За таку послугу з нього буде утримана комісія в розмірі 1,50% від суми переказу (але не менше 40 рублів)
Проведення платіжних операцій в інтернет-банкінгу Кожен клієнт Росгосстрах банку має можливість зареєструватися в інтернет-банкінгу. З його допомогою він зможе відстежувати всі рухи за своїм кредитом, а також здійснювати будь-які фінансові операції (доступна послуга автоматичних платежів)
Внесення щомісячного платежу в відділенні Росгосстрах банку Для проведення оплати позичальникові необхідно особисто прийти в найближче відділення цієї фінансової установи і через касу зробити обов’язкову оплату за своїм кредитом
Оплата кредиту через салони МТС, Евросеть, Ноу Хау, Білайн, Kari Ця послуга платна. За проведення платежів салони стягують комісію в розмірі 1,00% від суми перерахування (не менш 50 рублів, в салоні Kari мінімальна сума комісії становить 30 рублів)
Проведення платежів через різні платіжні системи: Золота Корона — Погашення кредитів, CyberPlat, QIWI Комісія за платежі в онлайн-режимі складає 1,00% від суми (не менш 50 рублів)
Оплата щомісячних платежів через каси інших російських банків Комісія встановлюється кожним фінансовою установою індивідуально
Проведення оплати через бухгалтерію свого підприємства Для цього позичальнику потрібно написати заяву на ім’я свого керівника. Після його візування в бухгалтерію передається копія кредитного договору і графіка щомісячних платежів. Співробітники бухгалтерії будуть в встановлену дату перераховувати гроші в банк

Якщо фізичні особи, які оформили готівкові кредити в Росгосстрах банку, будуть порушувати платіжну дисципліну, вони зіткнуться з неприємними наслідками:

 • за прострочення буде нараховано штраф і пеня;
 • якщо клієнт не буде йти на контакт з працівниками фінансової установи, до вирішення проблеми підключиться служба безпеки банку, а після колектори;
 • на злісного неплатника Росгосстрах банк подасть до суду, який може змусити його розрахуватися за боргами своїм особистим майном;
 • у боржника буде серйозно зіпсована кредитна історія.

Переваги готівки кредитів Росгосстрах банку

Вибравши Росгосстрах банк як кредитор, російські громадяни отримають масу переваг:

 • заявка на кредит в Росгосстрах банку може бути подана в онлайн-режимі;
 • відсутні приховані комісії;
 • готівкові позики видаються на будь-які цілі;
 • для постійних клієнтів Росгосстрах банку передбачені пільги;
 • клієнти самостійно вибирають способи оплати щомісячних платежів;
 • за готівковими кредитними програмами встановлені занижені відсоткові ставки, які можуть ще більше опуститися, якщо клієнт виконає поставлені умови;
 • для участі в готівковому кредитуванні не потрібно заставне забезпечення та залучення поручителів;
 • допускається дострокове погашення заборгованості без штрафних санкцій і пені тощо

Незважаючи на наявність переваг кредитування в Росгосстрах банку, варто відзначити один істотний недолік. Отримати готівковий кредит в цій фінансовій установі можуть тільки співробітники організацій, які є партнерами банку. Через це багато російських громадян позбавлені можливості стати клієнтами Росгосстрах банку. Можливо, незабаром ситуація зміниться, і для всіх категорій позичальників фінустанова зможе запропонувати доступні кредитні продукти.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Якщо російським громадянам, які працюють в компаніях-партнерах Росгосстрах банку, знадобилися терміново готівку, вони можуть подати заявку на участь в кредитних програмах. Їм будуть запропоновані дуже гнучкі умови і низькі процентні ставки. Головна вимога цієї фінансової установи полягає в дотриманні кредитних зобов’язань. Якщо клієнти не будуть порушувати платіжну дисципліну, то їх співпраця з Росгосстрах банком буде тривалим і продуктивним.

Ссылка на основную публикацию