Росбанк — вклади фізичних осіб 2017, відсотки за вкладами

Росбанк сьогодні пропонує вигідні і безпечні умови по вкладах з різним рівнем прибутку. Широкий вибір пропозицій дозволяє відкрити вклад на різних умовах, в залежності від потреб клієнта.

У 2017 році Росбанк представив кілька вкладів для фізичних осіб з можливістю дистанційного відкриття рахунку через інтернет-банк (так само як і вклади Райффайзенбанку для фізичних осіб).

Коротко про вклади для фізичних осіб від Росбанка в 2017 році

Говорячи про вклади фізичних осіб Росбанка в загальних рисах, варто згадати про їх пряме призначення. Адже кожен депозит по-своєму особливий і має свої вигідні умови:

Назва вкладу

спрямованість вкладу

Вклад «Банкоматний» Для відкриття рахунку вручну
Вклад «Поповнювальний» Для накопичення. Відсутність можливості часткового зняття коштів
Вклад «150 років надійності» Для одержання особливо високого прибутку
Вклад «Керований» Для вільного розпорядження своїми фінансовими засобами в рамках існуючого вкладу
«Ощадний рахунок» Для отримання фіксованого доходу від вкладених вільних коштів

Важливо відзначити, що вклади «Вигідний» і «Оптимальний» нікуди не зникли. Росбанк всього лише змінив їх назви на «Поповнювальний» і «Керований». А також внесені невеликі зміни в діючі процентні ставки за цими вкладами.

«Банкоматний»

Депозит «Банкоматний» від Росбанка в 2017 році вважається найпростішим і стандартним внеском. У ньому немає безлічі умов і опцій. Відкриття рахунку можливо від 3 тисяч рублів на 3 місяці. Ставка варіюється від 6,60% до 6,64%. Більш того, тут доступна капіталізація зі збільшенням доходу. Відсоток нараховується один раз на місяць (з сумою в 3 тисячі рублів можна відкрити вклад у банку СМП.

«Поповнювальний»

Для відкриття «поповнювати» депозиту Росбанка в 2017 році фізичним особам необхідна мінімальна сума в розмірі 15 тисяч рублів. Термін вкладу — від 3 до 18 місяців. У разі самостійного відкриття рахунку через інтернет, банк пропонує надбавку до річній ставці в розмірі 0,2%. Є можливість додаткових внесків. Максимальна вигода за вкладом досягається при відкритті депозиту на 6 місяців (6,80-6,90% річних). Накопичений відсоток нараховується щомісяця з капіталізацією. До речі, поповнюються депозити в Альфа-банку для фізичних осіб теж є.

«150 років надійності»

Цей депозит вважається найприбутковішим і зручним. Тут немає можливості часткового зняття коштів або поповнення рахунку. Відкрити вклад можна з сумою від 15 тисяч рублів на термін від 3 до 36 місяців. Річна ставка тут від 7,10% до 7,80%. Виплата відсотків проводиться в кінці терміну.

Порада: термін депозиту на 6 місяців приносить найбільш високий дохід. Додаткову інформацію по вкладах можна дізнатися за телефоном гарячої лінії Росбанка.

«Керований»

Відкривається внесок у 2017 році з мінімальною сумою в 50 тисяч рублів на термін від 6 місяців до півтора років. Головний плюс цього депозиту в тому, що тут можна частково знімати і поповнювати рахунок без втрати накопичених відсотків. До речі, відсотки нараховуються щомісяця. Річна ставка — від 5,70% до 6,40%. Максимальний прибуток досягається при терміні вкладу від 6 місяців до 1 року.

«Ощадний рахунок»

Рахунок відкривається при наявності будь-якої суми і в будь-якій валюті (так само як і депозит в банку Російський Стандарт). Накопичений відсоток нараховується щомісяця. Якщо сума залишку менше 2 мільйонів рублів, то річна ставка досягає 6,5%. Але якщо більше 2 мільйонів, то 7% річних.

Внесок Росбанка для пенсіонерів у 2017 році

На жаль, на сьогоднішній день Росбанк не створив окремого вкладу для пенсіонерів, але в одному з перерахованих вище депозитів є вигідна пропозиція для даного шару населення. Якщо рахунок відкритий пенсіонером (жінки — від 55 років, а чоловіки — від 60 років), то покладена надбавка за існуючою ставкою в розмірі 0,2% річних. Причому сума вкладу не повинна перевищувати 1,5 млн. Рублів. Пропозиція діє в рамках вкладу «150 років надійності». Вклади в банку МДМ для пенсіонерів теж є.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Таким чином, Росбанк пропонує 5 видів вкладів для фізичних осіб в 2017 році. Незначні зміни на сьогоднішній день відбулися за вкладами «Вигідний» і «Оптимальний» (тепер уже «Поповнювальний» і «Керований»). Клієнтам як і раніше надається свобода вибору, а для цього Росбанк дає відносно широкий спектр депозитних рахунків фізичних осіб.

Ссылка на основную публикацию