Росбанк — рефінансування кредитів інших банків

Кредит в банку часто стає єдиним джерелом фінансування для відкриття бізнесу, здійснення бажаної покупки або вирішення особистих проблем. Але іноді, в силу життєвих обставин, виплатити борг вчасно не виходить, за прострочення нараховують відсотки, нерідко ситуація погіршується, і сума заборгованості значно збільшується. Сучасні банки пропонують ефективний інструмент для створення оптимального графіка виплат боргу — рефінансування або перекредитування кредиту, взятого як в цьому банку, так і в іншому.

Переваги рефінансування в Росбанке

Рефінансування — це отримання нової позики на більш вигідних умовах для часткового або повного погашення попередньої заборгованості. Росбанк надає можливість швидко погасити споживчий кредит в одному або декількох банках, а в деяких випадках програма перекредитування допомагає значно зменшити щомісячні платежі в порівнянні з іншими фінансовими організаціями. Серед базових переваг співпраці з Росбанком слід зазначити наступні:

 1. Можливість рефінансування різних видів цільових і нецільових кредитів (автокредит, іпотека, позика на кредитній карті, овердрафт), але за умови динаміки сумлінного погашення.
 2. Частина кредиту після погашення попередньої заборгованості можна використовувати на особисті цілі.
 3. Великий ліміт кредитних коштів.
 4. Оформлення та обслуговування, видача рефінансованого позики не обкладається комісією.
 5. Клієнт може сам вибрати дату погашення боргу, а якщо повернути гроші достроково, додаткової комісії або обмеження по сумі немає.
 6. Зниження щомісячного платежу.
 7. Можливість об’єднання декількох кредитів в один (навіть якщо вони взяті в різних банках).

Рефінансування доступно кожному клієнтові Росбанка або організації-партнера. Серед обов’язкових вимог тільки одне — громадянство Росії і постійна реєстрація в регіоні, де розміщено підрозділ банку.

У 2017 році запущена нова програма «Рефінансування» для малого бізнесу. Завдяки цьому підприємці можуть оформити позику на суму від 2 до 100 млн. Руб. на період до 5 років під 13,34% -18,41% річних. Розмір процентної ставки встановлюють індивідуально, на це впливає сума, термін взяття позики, вид застави. В якості застави Росбанк приймає нерухомість, обладнання, транспорт.

Порада: взяти кредит з поганою кредитною історією і відкритими простроченням в Красноярську або іншому місті Росії найпростіше в МФО, хоча співпрацювати з ними менш вигідно, ніж з банками.

Як оформити рефінансування боргу в Росбанке?

Незважаючи на вигідні умови рефінансування, перед початком збору документів клієнт повинен детально вивчити умови, ризики і, можливо, підводні камені пропозиції. В рамках цієї програми він може змінити валюту, строк повернення боргу, знизити ставку. Стандартний пакет документів, який необхідно надати на момент видачі нової позики, для оформлення рефінансування споживчого кредиту включає в себе:

 • заяву-анкету;
 • паспорт позичальника;
 • довідку-рахунок заборгованості за основним кредитом;
 • для клієнтів-співробітників компаній потрібно також надати папери, що фіксують дохід — довідка за формою 2-ПДФО або рівносильний документ, наприклад, довідка про розмір пенсії, податкова декларація в разі ведення приватної практики;
 • в рамках програми для малого бізнесу «Рефінансування» у підприємця зажадають поручительство від засновників справи, особисте поручительство фактичних власників, для ІП — поручительство від чоловіка (дружини), при необхідності і третьої особи

Порада: довідку-рахунок можна замінити кредитної документацією (кредитний договір, графік платежів або повідомлення про повну вартість кредиту). Якщо необхідно рефінансувати борг на кредитній карті, клієнту потрібно підготувати довідку-рахунок заборгованості.

Також протягом місяця після видачі кредитних коштів для перекредитування клієнту потрібно надати документ, який підтвердить повне повернення позики в сторонньому банку, і заяву про закриття карти або розірвання договору кредитування, паперу, які засвідчать анулювання первинного ліміту кредитки. Але банк може зажадати надання додаткових паперів. Уточнити будь-яку інформацію можна, зателефонувавши на гарячу лінію Росбанка.

Перед оформленням потрібно самостійно все прорахувати і оцінити вигоди перекредитування, витрати на повторну підготовку паперів. Умови повторного кредитування залежать від статусу клієнта: зарплатні, співробітники компаній-партнерів. За умовами рефінансування для першої категорії банк пропонує взяти повторну позику в рублях на суму від 50 тис. До 1 млн. Терміном на 6-60 місяців під ставку 14% (якщо термін повернення — 6-12 місяців) — 17% (13-60 міс.), а для клієнтів співробітників компаній-партнерів — 14,5-15%.

Процедура оформлення рефінансування в Росбанке нескладна. Клієнтові потрібно заповнити попередню заявку на видачу позики, надати пакет документів (вони різні для кожного регіону). Щоб уточнити список, можна звернутися до відділення фінансової установи або зателефонувати до Контакт-центру (до речі, внесок в Росбанке можна відкрити онлайн, без відвідування офісу). Якщо банк прийме позитивне рішення, з клієнтом зв’яжуться і запросять для підписання кредитного договору. Іпотеку без початкового внеску в Альфа-Банку, як і в Росбанке, на даний момент оформити не можна, мінімальний платіж досягає 15%.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Що робити якщо не можеш платити кредит банку? В такому випадку є сенс грамотно оформити перекредитування. Програма рефінансування від Росбанка — вигідну пропозицію як для приватних осіб, так і підприємців. Вона дозволяє швидко погасити старий позику і створити вигідний графік платежів по новому кредиту.

Ссылка на основную публикацию