Росбанк — кредити фізичним особам, відгуки клієнтів

Ні для кого не секрет, що іноді оформлення кредиту — вимушений захід, який є єдиним рішенням тієї чи іншої проблеми. Будь-яка фізична особа має право на отримання необхідного йому кредиту на будь-яку можливу суму, а будь-яка комерційна організація має право встановлювати ті умови і ставки, які вважатиме потрібними. Важливо, щоб інтереси сторін перетиналися в компроміс і остаточні умови договору їх влаштовували. Але в інтернеті можна знайти безліч відгуків про ті чи інші компаніях — як позитивні, так і негативні. Дуже часто позичальники роблять вибір організації, спираючись тільки на них.

Кредити від Росбанка для фізичних осіб

У Росбанке сьогодні можна отримати споживчий кредит із забезпеченням і без, з особливими умовами для клієнтів-держателів зарплатних карт Росбанка і співробітників компаній-партнерів. Крім того, є рефінансування кредитів інших банків в Росбанке, що дозволяє зменшити процентну ставку і полегшити обов’язки перед банками-позикодавців.

Просто гроші без забезпечення

Суть послуги Росбанка «Просто гроші без забезпечення» полягає в тому, щоб надавати клієнтам позики на суму від 50 тисяч до 3 мільйонів рублів на термін від 6 до 60 місяців. Мінімальна процентна ставка за умовами складе 14%, максимальна — 18% річних.

Вимоги до позичальника:

  • Громадянство РФ;
  • Вік від 18 років;
  • Постійна реєстрація на території РФ в регіоні присутності банку.

документи:

  • Паспорт громадянина РФ;
  • Довідка про доходи 2-ПДФО.

Можуть знадобитися і інші документи в разі потреби. Найменша відсоткова ставка призначається клієнтам-власникам зарплатних рахунків в Росбанке, а також на них не поширюється необхідність надавати документи, що підтверджують доходи.

Просто гроші з забезпеченням

Вигідні вклади Росбанка для фізичних осіб надають компанії можливість пропонувати і вигідні кредити для населення. Різниця кредиту з забезпеченням від пропозиції без забезпечення полягає в тому, що при оформленні необхідно надати в заставу транспортний засіб або привести поручителів — фізичних осіб. Але при таких вимогах банк зменшує і процентну ставку, і в цьому випадку вона складе 13-16% річних. Крім того, для оформлення будуть потрібні не тільки паспорт і довідка про доходи, а й документи за наданим застави або аналогічний пакет документів поручителя.

Рефінансування кредитів в Росбанке

Оформити кредит в Росбанке дещо складніше, ніж подати онлайн-заявку на кредит в банку Уралсиб. Зате для зарплатних клієнтів і співробітників компаній-партнерів Росбанка доступна послуга рефінансування. Вона передбачає суму від 50 тисяч до 1 мільйона рублів на 6-60 місяців під 14-17% в рік. Таким чином, рефінансувати можна нецільові кредити фізичних осіб, іпотеку, кредитні карти, овердрафти. До стандартного пакету документів будуть потрібні також документи по погашати борги.

Порада: Росбанк може зажадати додаткові документи для оформлення, це залежить від сфери трудової зайнятості. Щоб уточнити це питання, необхідно зателефонувати на телефон безкоштовної гарячої лінії Росбанка.

Росбанк — відгуки клієнтів про кредити

Тетяна:
Є клієнтом Росбанка вже майже 3 роки. За цей час практично всі необхідні операції (аж до поповнення рахунку мобільного телефону) виробляла тут. Може бути, це якось вплинуло і на швидке оформлення кредиту для мене, і на процентну ставку по ньому. Зарплатних клієнтом я не є, але у мене є кредитна карта Росбанка, яка не раз мене виручала. Але в ситуації, в якій мені терміново знадобилася велика сума грошей, карта б не допомогла. В офіс прийшла без будь-яких попередніх заявок, просто відсиділа чергу, як і всі. Мені схвалили 300 тисяч рублів під 16% річних тільки за паспортом і довідкою про заробітну плату. Плачу кредит справно вже другий рік, і за цей час не відбулося ніяких конфузів і проблем. А сам Росбанк, по суті, мене виручив у важкій життєвій ситуації.

Володимир:
Брати кредити готівкою на п’ятому десятку мені доводилося всього два рази в житті, і обидва рази я ледве зводив кінці з кінцями, поки їх виплачував, через гігантські відсотків. Тоді я ще мав мало досвіду, та й кредити видавали з великими труднощами і з величезним пакетом документів. Мені потрібно було купити нові меблі, але збирати гроші на це ніяк не виходило. Все ретельно обдумавши, я зважився все-таки оформити кредит, вже передчуваючи великі проблеми з його оплатою і оформленням. Вибір припав на Росбанк, оскільки привернув обсяг необхідних документів (мені треба було всього два — паспорт та довідка про доходи). На моє здивування, схвалили кредит для мене в день звернення, а процентна ставка виявилася всього 17%, що ні в яке порівняння не входить з тими кредитами, які я брав раніше. Пішов третій місяць, і я спокійно виплачую борг невеликими сумами.

Валентина:
У мене було цілих три кредиту в різних банках. За допомогою одного я купувала техніку, другий допоміг зробити ремонт на дачі, а третій я використовувала для лікування та ліки. Півроку тому я працювала на основній роботі і мала можливість підробити на півставки на інший. Але здоров’я зажадало від мене більше відпочивати, і від другого заробітку довелося відмовитися, тому три кредиту стали для мене практично непідйомною ношею. Тоді дочка запропонувала зробити рефінансування кредиту в Росбанке, оскільки вона сама так робила. До цього я переплачувала більше 30%, в Росбанке мені призначили всього 17%, а термін збільшили. Таким чином, невеликими сумами я погашаю борг, поправляю здоров’я і купую собі все необхідне без особливих зусиль. Як тільки закрию цей борг, буду брати в кредит автомобіль.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Росбанк — комерційна організація, що надає цілий спектр фінансових послуг і продуктів. Переклади на карту Росбанка, вклади, рахунки і кредити користуються великою популярністю через свою вигідності і зручності використання. Варто відзначити, що споживчі кредити готівкою, які пропонує Росбанк, припускають можливість отримати досить великі суми з низькими процентними ставками. До того ж пакет документів потрібно маленький, а для деяких категорій клієнтів вимоги скорочуються до мінімуму. А сам банк за безкоштовним номером гарячої лінії готовий надавати підтримку своїм клієнтам в будь-який час.

Ссылка на основную публикацию