Росбанк — інтернет-банк (вхід в Особистий кабінет)

Росбанк — універсальна фінансово-кредитна організація, яка входить до складу міжнародної банківської групи Societe Generale. На сьогодні це один з найбільших банків Російської Федерації, орієнтований на інноваційний розвиток. Він пропонує широку лінійку банківських продуктів для приватних та корпоративних клієнтів через розгалужену мережу відділень і дистанційних каналів. Інтернет-банк — невід’ємна частина співробітництва з клієнтом, спрямована на віддалене управління своїми рахунками.

Росбанк — можливості інтернет-банку

Стаціонарний комп’ютер, ноутбук, планшет або мобільний телефон з доступом до Інтернету дають можливість з будь-якого місця в світі переглядати стан рахунку і здійснювати різні фінансові операції без звернення до банку.

Інтернет-банк від Росбанка надає широкий спектр послуг:

 • переклад фінансових коштів утримувачам карт Rosbank або клієнтам інших фінансово-кредитних організацій;
 • оплата адміністративних послуг і штрафів;
 • оплата послуг ЖКГ, стільникового зв’язку, Інтернету, TV і т.д .;
 • відкриття депозиту, контроль над вкладеними коштами, поповнення;
 • міжбанківські перекази в національній та іноземній валюті;
 • конвертація фінансових активів між наявними рахунками;
 • оформлення і погашення кредиту;
 • отримання виписки по рахунках;
 • пошук найближчих відділень, банкоматів і терміналів Росбанка;
 • подача заявки на випуск додаткової картки або перевипуск наявної;
 • зміна пароля для входу і т.д.

Інтернет-банк дозволить налаштувати Автоплатеж — при вказівці реквізитів кошти будуть списуватися з рахунку щомісяця в зазначену дату (оплата стільникового, комунальні послуги і т.д.).

Важливо: інтернет-банк від Росбанка розроблений в двох варіантах: для комп’ютерів і мобільних пристроїв, де користувачі можуть отримати широкий спектр можливостей по відношенню до різних банківських послуг.

Росбанк — «Клієнт-Банк» для юридичних осіб

Система «Клієнт-Банк» для юридичних осіб дає можливість вивести співробітництво з клієнтами і партнерами на новий рівень. Електронні послуги від Росбанка дозволяють корпоративним клієнтам контролювати стан рахунків, не залишаючи робочого місця.

Основні можливості системи «Клієнт-Банк»:

 • отримання виписок по банківських рахунках;
 • здійснення платежів партнерам з Росії та іноземним контрагентам;
 • робота в системі з декількома користувачами одночасно;
 • автоматизована передача платіжних документів з власної облікової системи;
 • ведення документообігу в режимі онлайн;
 • доступ до повсякденної інформації, яка потрібна для роботи — курси валют, довідники банків системи SWIFT;
 • підготовка та оформлення зарплатних реєстрів співробітникам організації;
 • імпорт платіжної документації з бухгалтерських програм.

Росбанк — інтернет-банк для фізичних осіб

Система інтернет-банку від Росбанка спочатку була доступна тільки юридичним особам, сьогодні ж оцінити її переваги можуть і фізичні особи, які є клієнтами Росбанка. Даний сервіс дає можливість не простоювати в чергах для виконання невеликого перекладу або здійснення платежу.

Валютні операції, перегляд коштів на рахунку, оплата широкого спектру послуг, отримання дубліката платіжних доручень — це і багато іншого тепер доступна клієнтам Росбанка в дистанційному режимі. Для цього не потрібні глибокі пізнання в банківській сфері або в сфері нових технологій. Реєстрація в системі проста і доступна абсолютно кожному, а при виникненні питань можна звернутися в call-центр компанії і отримати консультацію провідного фахівця.

Для захисту даних кожного зареєстрованого користувача використовується стандартна схема кодування. Клієнт повинен ввести пароль, що складається з цифр і букв.

Порада: не дивлячись на гарантію надійності, стовідсоткового захисту від Росбанка, встановіть якісну антивірусну програму на свій комп’ютер, яка зможе блокувати перехоплення пароля.

«Росбанк Онлайн» — реєстрація в «Особистому кабінеті»

Стати учасником системи інтернет-банкінгу можна різними методами:

 1. через банкомат — для цього слід вибрати опцію «Отримання логіна для Internet-банку» (при собі потрібно мати мобільний телефон);
 2. через службу техпідтримки (підключення після авторизації за кодовим словом);
 3. в одному з відділень Росбанка — для цього необхідно пред’явити співробітнику свою карту, паспорт і мати при собі мобільний;
 4. через спеціалізовану форму на сторінці офіційного ресурсу Росбанка.

Для реєстрації за допомогою ПК потрібно перейти по посиланню і ввести 6 перших і 4 останні цифри номера платіжної картки. Після цього необхідно прописати термін дії карти і цифри / букви з картинки.

Натисніть, щоб збільшити

При введенні правильної інформації в новому вікні потрібно вказати свої особисті дані — прізвище та ім’я латиницею (як зазначено на карті). Завершальний етап — отримання СМС від Росбанка і введення отриманого набору цифр в відповідне вікно. Після вибору опції «Підтвердити» перед клієнтом відкривається сторінка, де потрібно ввести нові логін і пароль. Їх рекомендується запам’ятати і використовувати в подальшому для входу в «Особистий кабінет».

Важливо: «Особистий кабінет» дає можливість користуватися послугами інтернет-банку 24 години на добу в дистанційному режимі, проводити різні фінансові операції без звернення до офісу Росбанка.

Росбанк — інтернет-банк (вхід в «Особистий кабінет»)

Для входу в «Особистий кабінет» необхідно відвідати офіційний сайт і в правому верхньому куті вибрати «Інтернет-Банк», потім увійти як фізична особа.

Натисніть, щоб збільшити

Для авторизації слід вказати свій логін, який був придуманий користувачем при реєстрації, або останні 8 цифр банківської карти. Після цього потрібно ввести свій пароль.

Порада: якщо ви забули свій пароль або логін, на номер мобільного телефону, зареєстрованого в системі, будуть відправлені загублені дані. Для цього при вході рекомендується вибрати «Забули логін» або «Забули пароль». Також відновити дані можна, звернувшись в службу підтримки Росбанка.

Росбанк — мобільний банк

Росбанк пропонує мобільний додаток, яке дає можливість клієнту користуватися інформаційною підтримкою 24 години на добу і виконувати фінансові операції в дистанційному режимі, без відвідування представництв банку. Мобільний банк містить практично всі опції, що і інтернет-банк. Особливості його роботи і підключення вказані в керівництві.

Таке додаток Росбанка можна скачати на мобільний пристрій з офіційного магазину, ввівши в пошуковому рядку «Росбанк Онлайн». Після цього необхідно:

 1. натиснути на «Мої рахунки» і ввести реквізити банківської картки;
 2. ввести пароль, який використовується для входу в інтернет-банк;
 3. активувати мобільний додаток за допомогою набору цифр, які буде вислано в СМС-повідомленні.

Важливо: для роботи мобільного банку необхідно, щоб на мобільному пристрої була встановлена ??операційна система Андроїд версії 4.0 і вище або iOS версій 8.x і вище.

Росбанк — техпідтримка

При виникненні питань, пропозицій або скарг можна зателефонувати на гарячу лінію Росбанка:

 • 8 (800) -200-54-34 (за Росії дзвінки безкоштовні);
 • +7 (495) -789-88-77 (з будь-якої країни);
 • * 5434 (з мобільного в регіонах роботи організації дзвінок безкоштовний).

На офіційному ресурсі Росбанка можна вибрати «Зворотній зв’язок» або «Зателефонувати online» і задати питання.

Натисніть, щоб збільшити

Збережіть статтю в 2 кліка:

Росбанк надає своїм клієнтам (юридичним і фізичним особам) великі можливості дистанційних сервісів. Мобільний або інтернет-банк дозволяють не шукати найближчий офіс і не витрачати час на черги для вирішення питань або здійснення простих банківських операцій.

Ссылка на основную публикацию