Росбанк — гаряча лінія, телефон безкоштовно

Росбанк — великий комерційний банк, який працює на території Російської Федерації досить тривалий час. Банк працює як з приватними особами, так і з цілими компаніями, надаючи практично всі види фінансових послуг, починаючи з дебетових карт і банківських переказів і закінчуючи бізнес-кредитами і великими вкладами.

Банк охоплює 71 регіон країни, має по всій Росії близько 400 відділень і 2600 банкоматів. Девіз Росбанка «Разом ми сильніші!»

Послуги, що надаються банком

Росбанк сьогодні надає послуги і співпрацює з приватними особами, бізнесменами і фінансовими інститутами. Вся інформація по ним представлена ??на сайті Росбанка.

приватним особам

При бажанні в Росбанке сьогодні можна оформити будь-яку дебетову або кредитну карту з різними опціями і пакетами додаткових послуг, зробити вигідні вклади, взяти кредит і навіть запросити реструктуризацію боргу по кредиту. Крім того, бажаючі можуть захистити своє життя, майно і здоров’я, вигідно застрахувавши їх.

бізнесменам

В спектр бізнес-послуг Росбанка входять кредити, лізинг, розрахунково-касові послуги, зарплатні проекти, оренда сейфів, депозити, банківські картки, дистанційне обслуговування (як додаткова опція) і навіть бізнес-адвокат. У банку є практично все для повноцінного співробітництва з підприємцями.

фінансовим інститутам

Ті, хто знають, як взяти в борг на Ківі-гаманець, напевно стикалися з мікрофінансовими організаціями. З ними і іншими комерційними компаніями співпрацює Росбанк. Він надає інвестиційні послуги, розрахункове обслуговування, пропонує спонсорські і депозитарні послуги, співпрацює зі страховими компаніями.

Гаряча лінія Росбанка

Номер телефону гарячої лінії Росбанка, як і номер гарячої лінії Бінбанку, є у вільному доступі в інтернеті. На сьогоднішній день працюють два номери:

  • 8- (800) -200-54-34 (функціонує безкоштовно в регіонах дії банку);
  • 8- (495) -789-88-77 (функціонує для дзвінків з будь-якої точки світу).

За номерами можна зв’язатися безпосередньо з оператором для з’ясування проблеми та вирішення завдань, а можна скористатися режимом самообслуговування натисканням клавіш телефону:

  1. Блокування картки.
  2. Обслуговування діючих клієнтів Росбанка.
  3. Отримання консультації по продуктам банку.
  4. Коментар з приводу якості обслуговування.
  5. Англомовний оператор.

Порада: перш ніж звертатися в контактний центр Росбанка, варто переконатися, що відповідь на ваше запитання можна швидко знайти на сайті банку. Дуже часто буває, що в дзвінках немає необхідності. Для швидкого виклику банку в екстрених ситуаціях слід записувати його контакти в телефонну книжку мобільного телефону.

Інші способи отримання інформації

Велику частину інформації про продукти банку можна з легкістю знайти на офіційному сайті Росбанка. Якщо з’являється необхідність і терміновість, можна зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію. Але крім цих способів отримання потрібної інформації є й інші.

Інтернет-банк

Для своїх клієнтів Росбанк розробив спеціальну систему — інтернет-банк. Сьогодні вона дозволяє не тільки отримувати актуальну інформацію за продуктами та послугами банку, але і здійснювати деякі операції самостійно. Інтернет-банк є сучасною системою фінансового самообслуговування.

Онлайн консультант

На головній сторінці банку в розділі меню «контакти» можна побачити пункт «Поставити питання» і «Залишити коментар». З їх допомогою можна підтримувати зв’язок з банком по будь-якому питанню, не відриваючись від робочого місця і повсякденних занять.

«База знань»

В одному з пунктів меню офіційного сайту Росбанка можна знайти так звану «Базу знань», в якій детально і популярно описані всі види послуг банку, а також поради щодо вибору продуктів і розпорядження засобами. Розділ унікальний тим, що містить в собі універсальну інформацію для всіх, хто проводить фінансові операції, отримує доходи, робить покупки та інше. Тут же можна задати будь-яке питання онлайн на тему фінансів і ринку фінансових послуг.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Як будь-яка поважаюча себе велика комерційна організація, Росбанк має і гарячу лінію, номер телефону якої легко можна знайти в інтернеті у вільному доступі, і спеціалізовані сервіси, здатні допомагати клієнтам і відповідати на їхні запитання. На сьогоднішній день отримати актуальну інформацію про послуги та продукти банку можна або за допомогою дзвінка на гарячу лінію банку, або скориставшись пошуком потрібних розділів на сайті, або за допомогою онлайн-консультацій. Кожен спосіб по-своєму гарний і зручний. Питання тільки в тому, який краще вибрати в тій чи іншій ситуації. Для отримання повної інформації можна скористатися сайтом, для коротких запитань — онлайн-консультацією, для термінових — гарячою лінією Росбанка.

Ссылка на основную публикацию