Робота в інтернеті — перегляд реклами за гроші

Інтернет сьогодні надає користувачам величезні можливості для заробітку. Налічується тисячі способів заробити гроші в мережі — заробіток на капчі, заробіток за допомогою соціальних мереж, ігри, де можна отримувати реальні гроші, торгівля на фондовій біржі і бінарними опціонами і т.д.

Оплата за роботу сильно варіюється і залежить від обраного варіанту. Наприклад, заробіток за допомогою бінарних опціонів відрізняється високим ризиком втрати вкладених коштів. Однак також висока ймовірність за короткий термін в рази збільшити суму депозиту у брокера.

Заробіток за допомогою перегляду реклами передбачає невеликий, але щоденний стабільний дохід. Даний варіант дозволяє користувачам заробляти гроші за перегляд реклами — текстової, графічної, у вигляді відеороликів і т.д. Рекламодавець платить гроші за те, щоб його продукт або послугу побачили якомога більше людей, тому не скупиться на оплату переглядів своєї реклами. Оплачувана реклама, на думку експертів, набагато ефективніше інших видів просування своєї продукції, так як в інтернеті реклама показується безпосередньо цільової аудиторії.

Для здійснення заробітку за допомогою перегляду реклами необхідно вибрати один із сайтів-посередників між рекламодавцем і користувачем. За допомогою цих сайтів здійснюються всі платежі — рекламодавець поповнює в системі свій баланс, а користувач отримує оплату за свою роботу. Такий підхід дозволяє уникнути фінансових втрат кожної зі сторін і робить заробіток на рекламі надійним джерелом доходу.

Сайти, які платять за перегляд реклами

На сьогоднішній день в мережі можна зустріти тисячі сайтів, які позиціонують себе як платформи для заробітку за допомогою серфінгу, читання листів і т.д. Але лише малу частину з них можна назвати чесними сплачують сервісами.

Нижче ми наведемо приклади популярних сайтів, які пропонують користувачам заробити в інтернеті на перегляді реклами:

  1. SEO sprint — найпопулярніший і надійний сайт по заробітку. Тут користувач може заробляти на перегляді рекламних посилань, читанні листів. Також на сайті платять за участь в опитуваннях і виконання нескладних завдань від рекламодавців. Оплата за виконані завдання на SEO sprint залежить від статусу користувача, який присвоюється за виконання певного обсягу завдань. Так, на сайті є статус «Перехожий», «Робочий», «Бригадир» і т.д.
  2. VIP promotion — сайт-близнюк попереднього проекту, тому структура і основний функціонал сайтів багато в чому схожі. Виплата зароблених коштів відбувається автоматично і миттєво на доларовий гаманець WebMoney.
  3. Wmmail — стабільно працюючий проект, який заслужив довіру тисяч користувачів. Wmmail дозволяє заробляти на перегляді реклами, читанні листів, участі в опитуваннях рекламодавців. Також на сайті постійно оновлюється стрічка замовлень, тому у користувача є можливість заробляти 24 години 7 днів на тиждень. Виплати в проекті здійснюються вручну і приходять на наступний день після подачі заявки.
  4. Uhru — популярний сайт по заробітку не тільки на перегляді реклами і читанні листів, але і на час написання нескладних статей. Виведення коштів з проекту здійснюється на рублевий гаманець WebMoney. Мінімальна сума виводу — 200 рублів.
  5. Profitcentr — проект працює вже більше 7 років і налічує понад 1,2 млн. Користувачів. На сайті можна заробляти за допомогою перегляду реклами, читання листів і т.д. Дворівнева реферальна система дозволяє отримувати додатковий дохід за рахунок залучення на сайт нових користувачів.

Ми перерахували найпопулярніші сайти по заробітку на перегляді реклами, які давно здійснюють свою діяльність і гарантовано виплачують користувачам зароблені гроші.

Порада: розширте цей список до 15-20 перевірених проектів, де буде одночасно вестиметься робота по перегляду реклами і виконання завдань. Це дозволить у рази збільшити ваш заробіток.

Скільки можна заробити на перегляді реклами?

Вартість виконаної роботи на наведених вище сайтах залежить від способу заробітку. Перерахуємо їх і постараємося визначити найбільш високооплачувані з них.

  1. Перегляд рекламних посилань — на платформі по заробітку постійно з’являються завдання по перегляду реклами. Від користувача потрібно зайти за вказаним в завданні посиланням, дочекатися закінчення лічильника, що вказує на час перебування на сторінці, і закрити рекламний сайт. За перегляд однієї такої сторінки користувачеві на рахунок нараховується від 0,08 руб. і вище.
  2. Читання листів — від рекламодавця на електронну адресу користувача надходять листи, які необхідно прочитати і відповісти на перевірки питання в кінці листа. Оплата за перегляд листів вище — від 0.15 руб. до 4 рублів.
  3. Участь в опитуваннях — рекламодавець пропонує користувачеві опитування, де треба було б на 3-5 питань, при цьому правильні відповіді потрібно шукати по посиланнях, представленим в опитуванні. За правильно виконаний тест користувачеві нараховується від 0,25 руб. і вище.
  4. Виконання завдань — від користувача потрібно виконати нескладні завдання, наприклад, зайти на певний сайт, зареєструватися там і надіслати рекламодавцю свій нік або написати на форумі, посилання на який дав рекламодавець, кілька повідомлень і т.д. Вартість виконаних завдань сильно варіюється — від 4 до 450 рублів.

Як видно, розцінки за роботу по перегляду реклами невеликі, але при доповненні її іншими видами заробітку можна отримувати 10-15 тис. Рублів на місяць.

Порада: так як важливу роль в заробітку в мережі відіграють соціальні мережі, намагайтеся розкрутити свій аккаунт в соц.сетях, дізнатися, наприклад, як заробити і розкрутити сторінку в Інстаграме і т.д. Чим популярніший буде ваша сторінка, тим вище оплата.

Заробіток на перегляді реклами — перша сходинка на шляху до стабільного заробітку в інтернеті. Перегляд рекламних сайтів дозволяє користувачам отримати стартовий капітал для більш серйозних проектів. Наприклад, дізнавшись найбільш ходовий товар в інтернет-магазинах і отримавши скрипт телефонної розмови менеджера з продажу, можна відкрити власний інтернет-магазин.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Варіантів розвитку в мережі безліч, але якщо відсутня стартовий капітал, то заробіток на перегляді реклами дозволяє створити його за лічені тижні.

Ссылка на основную публикацию