Робота — пошив постільної білизни на дому

Економічна криза в Росії останнім часом все частіше заганяє людей у ??кут у фінансовому плані. За таких обставин відсутність прагнення шукати більш вигідні способи заробітку або отримання додаткового доходу виглядає дивно. Деякі люди відкривають бізнес. І правильно роблять. Але як відкрити бізнес в маленькому місті без вкладень? Насправді відповідь на це питання досить простий. Додатковий заробіток для жінок і чоловіків, навіть якщо і забирає досить багато часу, може бути в задоволення.

Порада: додатковий заробіток (який згодом може стати основним) найкраще організовувати на основі того, що у людини виходить найкраще і приносить задоволення. Тільки при такому розкладі бізнес виявиться приємним, вигідним, надійним і матиме потенціал до розвитку.

Бізнес з пошиття постільної білизни на дому

Отримати додатковий дохід на шиття, як і заробити на в’язанні в домашніх умовах, досить просто. В першу чергу для цього потрібно бажання. Варто відзначити, що пошив постільної білизни не тільки вигідний і приємний, але і не вимагає великої кількості навичок. Потрібно мати невеликий стандартний багаж знань, який навіть можна почерпнути в інтернеті. Відзначимо також, що такий бізнес на дому, як правило, не вимагає великих вкладень.

З чого почати?

Почати бізнес з пошиття постільної білизни потрібно з придбання самих стандартних навичок шиття. Потім слід визначитися з типом постільної білизни, яке ви будете випускати. Адже комплекти будуть ексклюзивними, і їх можна виготовляти на замовлення.

Реєстрація діяльності

Реєстрація подібного бізнесу як ТОВ зажадає оренди приміщення, закупівлі обладнання і найму персоналу. Якщо ж відкривати швейну майстерню постільної білизни на дому, достатньо зареєструвати діяльність як ІП і купити необхідне обладнання. Якщо ж не планується виготовлення продукції на продаж у великих масштабах, то можна взагалі обійтися без реєстрації.

асортимент

Пошиття білизни на замовлення передбачає вибір замовником матеріалів і розмірів виробів. Стандартна ж продукція виглядає наступним чином:

 • Односпальний комплект для дорослої людини: простирадло 1,1 х 2 м, підодіяльник 1,35 х 2 м, наволочка 0,7 х 0,7 м;
 • Комплект полуторний: простирадло 1,5 х 2,2 м, підодіяльник 1,45 х 2,15 м, наволочка 0,7 х 0,7 м (2 штуки);
 • Двоспальний комплект: простирадло 1,85 х 2,2 м, підодіяльник 1,75 х 2,15 м, наволочка 0,7 х 0,7 м (2 штуки);
 • Комплект для сім’ї: простирадло 2 х 2,2 м, підодіяльник 1,5 х 2,2 м, наволочка 0,7 х 0,7 м (2 штуки);
 • Стандартний комплект Євро: простирадло 2,2 х 2,2 м, підодіяльник 2 х 2,2 м, наволочка 0,7 х 0,7 м (2 штуки);
 • Постільна білизна для дітей (стандартний комплект): простирадло 1,1 х 1,9 м, підодіяльник 1,1 х 1,8 м, наволочка 0,7 х 0,7 м (2 штуки);
 • Постільна білизна для немовлят: простирадло 1,4 х 1,1 м, підодіяльник 1,45 х 1,1 м, наволочка 0,4 х 0,6 м.

У пошитті комплектів можна використовувати як дорогу тканину (наприклад, шовк), так і бюджетну (ситець, бязь). Головне — стежити за якістю виробів, не допускаючи шлюбу.

устаткування

Відкриття бізнесу з пошиття білизни на дому не передбачає великих вкладень в покупку устаткування. Для комфортної роботи одній людині досить стандартного набору з:

 • Зручною швейної машини на будь-який смак;
 • Оверлока (машинка для обробки країв тканини);
 • Праски для прасування;
 • Прасувальної дошки.

Ринки збуту

В першу чергу постільну білизну можна виготовляти для дитячих садків, лікарень, таборів відпочинку та інших закладів. Для цього можна налагодити з ними співпрацю безпосередньо або через оголошення. По-друге, білизна можна виготовляти і на замовлення. В цьому випадку слід розмістити оголошення на спеціалізованих сайтах, дошках оголошень, в газетах. Незайвим буде створити свою групу в Однокласниках і інших соціальних мережах або навіть сайт, де можна буде викладати прайс-листи і фото продукції. Крім того, вести такий бізнес дуже зручно через інтернет. Згодом можна відкрити інтернет-магазин.

рентабельність

Навряд чи стартовий капітал при відкритті такого бізнесу на дому знадобиться більше, ніж 100-150 тисяч рублів. У цю вартість входить покупка і обладнання, і матеріалів, включаючи тканини, нитки та інше. Ціни на готову продукцію при цьому можуть бути приблизно такі:

 • Прості дешеві комплекти — від 600 рублів;
 • Комплекти з більш дорогої тканини (бязь, льон та ін.) — 800-1500 рублів;
 • Дорогі комплекти (дорога тканина, середня якість) — 1500-4500 рублів;
 • Самі дороги комплекти (дорога тканина, висока якість) — від 4500 рублів і вище.

Порада: більш дешеві комплекти, як правило, розкуповують охочіше, тому не варто робити багато продукції з дорогих тканин. Таку слід виготовляти тільки на замовлення.

Як досягти успіху в бізнесі на шиття постільної білизни?

Тим, хто хоче досягти успіху на цій ниві, слід пам’ятати, що сама ходова продукція продається за середніми цінами, а значить, зберігати готові комплекти дорогого білизни не слід. Потрібно пам’ятати, що в будь-якому бізнесі краще йти в ногу з часом і проводити будь-які акції, роздавати картки знижок флаєри, вести роботу через інтернет, уважно вислуховувати побажання клієнтів і намагатися бути постійно на виду. Крім того, звичайно ж, необхідно ретельно стежити за якістю продукції.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Бізнес з пошиття постільної білизни на дому — дуже вигідна ідея для жінок. Крім того, таким видом діяльності може зайнятися будь-яка людина, адже він не вимагає великих вкладень і особливих знань, при цьому є рентабельним і швидко окупається.

Ссылка на основную публикацию