Різноманітні види масажу для корекції фігури

Всі, хто поставив собі за мету привести своє тіло в досконалу форму, повинні знати, що тільки дієтичне харчування або виснажливі тренування не дадуть бажаного ефекту. Потрібен комплексний підхід, який включає в себе:

  • дієтичне харчування і здоровий спосіб життя (відмова від занадто жирної їжі, смаженої і продукції фастфуду, солодких газованих напоїв і соків, продуктів з консервантами і великим вмістом цукру, вчасно лягати спати, не забуваючи про те, що для повноцінного відпочинку нашому організму потрібно 7- 8 годин міцного сну, бувати на свіжому повітрі і здійснювати тривалі піші прогулянки і ін.);
  • відмова від куріння і алкоголю;
  • заняття посильної фізичним навантаженням з регулярністю три рази в тиждень. Занадто інтенсивні заняття можуть привести до перевтоми організму, а тренування час від часу не дадуть ніякого ефекту, крім нездужань у вигляді крепатури;
  • масаж для корекції фігури.

Ефективна корекція фігури за допомогою масажу

Масаж відомий з давніх-давен як чудове оздоровчий засіб, а також прекрасна можливість зробити приємність, розслабити тіло, відкоригувати його. Корекція фігури за допомогою масажу може проводитися як в салоні краси досвідченим масажистом, так і вдома самостійно. Сучасні апаратні методики здатні творити чудеса! Якщо процедура виконується професіоналом своєї справи — досвідченим грамотним масажистом, то відгуки про масажі по корекції фігури завжди тільки позитивні! Звичайно, для того щоб він дав ефективні результати, потрібно мати на увазі, що є певні протипоказання для його виконання. Так, наприклад, проблеми з венами (варикозне розширення вен, судинна сіточка і ін.) Можуть стати перешкодою для виконання занадто активного масажу. Наприклад, такі активні методики масажу, як баночний і медовий потрібно робити дуже обережно при наявності вищеописаних проблем.

Досвідчений масажист вибере певну методику, яка дозволить не тільки поліпшити стан шкіри, зняти втому, але і не погіршить захворювання. При цьому результати корекції фігури за допомогою масажу банками і медом вельми відчутні і не пов’язані з хворобливими відчуттями.

Лімфодренажний антицелюлітний масаж для корекції фігури

Целюліт — це проблема багатьох жінок і справа тут навіть не в кількості зайвих кілограмів, а в порушенні обмінних процесів в жіночому організмі, при яких відбуваються структурні зміни в підшкірно-жировому шарі. Ефект апельсинової кірки майже до другої половини двадцятого століття (до 1973 року) не розглядався як косметичний дефект і вважався просто особливістю жіночого організму. Однак данину модним тенденціям привела до того, що сучасні жінки всіма силами намагаються позбутися від цієї особливості.

Целюліт нерідко виникає в період гормональних перебудов у жінки, наприклад, під час вагітності, при частій зміні ваговій категорії (занадто велика втрата ваги, а потім набір). Антицелюлітний масаж для корекції фігури часто включає лімфодренаж. Лімфодренажний масаж проводиться за декількома методиками в залежності від стану здоров’я і ступеня целюліту. Якщо ви хочете виконувати самостійно лімфодренаж, то вам варто обов’язково ознайомитися з книгою Андрія Гребенникова «Масаж для корекції фігури» .Там детально описані методики по корекції фігури за допомогою масажу і наведені найбільш ефективні рецепти обгортань.

Антицелюлітний масаж для корекції фігури: техніка виконання в домашніх умовах

Для корекції фігури масаж може проводитися самостійно або досвідченим масажистом, що набагато краще. Як правило, призначається від 10 до 15 процедур, потім можна зробити перерву. Сучасні рекомендації включають проведення процедури після завершення початкового курсу — один раз в тиждень. Це дає можливість організму швидше реагувати на процедуру, активізувати всі застійні явища. Корекція фігури масажем завжди дає позитивні результати, якщо, звичайно, пацієнт виконував всі рекомендації лікаря-дієтолога і масажиста.

Фото до і після масажу по корекції фігури

Ссылка на основную публикацию