Різні секрети і нюанси давньокитайського вчення фен шуй

Наш Всесвіт є гігантським енергетичним простором, в якому відбувається безперервна циркуляція і взаємодії між потоками енергії, через що в нашому світі виникають різні зміни. Життя людини відміряється поняттями простору і часу.

Людина щодня рухається в просторі і в часі і дуже хоче досягти стану радості, насолоди, благополуччя, здоров’я і успіху. Відповідно до думки древніх східних мудреців запорукою успіху є виконання розумних діянь в просторі, які відбуваються в потрібний час, а також узгоджуються з енергетичними потоками, що утворюють нашу реальність.

А фен-шуй виступає древнекитайским вченням про вплив енергетичних потоків на життя людини, її здоров’я, успіх і багатство. Детальніше про нього ми розповімо вам далі.

Що таке фен шуй насправді

Основу науки фен-шуй становить знання про божественну енергію Ци, яка дарує життя всьому на нашій землі. Енергія Ци зустрічається під різними позначеннями: під поняттям «духу», «дихання», «життєздатності» і «енергії життя». А відповідно виходить, що Ци є життєвою силою, що проходить крізь усі живі речі і дарує їм енергію і рух.

Якщо перекладати дослівно слово фен-шуй на російську мову, воно буде позначатися як «вітер-вода».

Народна китайська медицина стверджує, що енергія Ци протікає крізь всі меридіани (або Наді) людського організму. Меридіани розносять життєву силу по всіх внутрішніх органів і частин тіла. А про те, наскільки людина здорова можна судити по його енергетичного стану.

При цьому всі складові організму, представлені у вигляді крові, лімфи, нервових клітин, а також мускулатури і кісток скелета вторинні щодо енергії Ци і працюють виключно завдяки їй.

Подібно до того, як енергія Ци тече по організму, вона розподілена і по всій земній кулі. Меридіани енергії землі звуться «драконових жив». У місцях близького розташування енергії Ци до земної поверхні, спостерігається висока родючість грунту, вона рясніє рослинами і дуже багата, точно так же відбувається і навпаки — в областях, де відчувається нестача енергії Ци земля занадто суха, на ній нічого не росте.

Фен-шуй в якості мистецтва або вчення являє собою методику культивації енергію Ци, а також поліпшення її якості (дозволяє гармонізувати, посилити, усунути негативні аспекти).

Енергія Ци поширена абсолютно з усіх предметів і явищ і надає на них дуже потужний вплив. Ця енергія впливає як на конкретних особистостей, так і на всю планету в цілому. Наука фен-шуй покликана навчити людей, як гармонійно наповнювати своє життя енергією Ци, приводячи тим самим своє життя і навколишню дійсність в повний порядок.

Потрібно відразу помітити, що справжній фен-шуй — це зовсім не різні рецепти, прикмети і забобони, які можуть привести до процвітання. Фен-шуй в дійсності є вченням про живі потоки Всесвіту, дотримуючись законів яких людина стає здоровим, щасливим і успішним.

Щоб пояснити це більш детально, потрібно згадати про наступні популярних поняттях: «хороших місцях», «сприятливий час для здійснення різних починань», які активно використовуються в фен шує. Причому вони можуть ставитися і до вибору роботи, і до висновку важливих домовленостей, покупці нерухомості, укладення шлюбного союзу, появи на світ дитини і так далі. За допомогою фен-шуй людина отримує можливість аналізу ситуації в просторово-часових рамок, що допомагає легко досягати успіху в різних сферах життя.

Основу філософії фен шуй складають даоські принципи, що виникли приблизно між шостим і п’ятим століттями до нашої ери. Їх розробив знаменитий китайський мислитель Лао Цзи. Саме він першим почав говорити про єдине начало всього сущого на нашій планеті, а також розкрив людям концепцію енергії Інь і Янь, повідав про енергію Ци, відкрив особливості взаємозв’язку людини і Всесвіту, засновані на енергетичному обміні.

Люди, практикуючі фен-шуй, знаходять можливість відчути чисту божественну енергію Ци. Коли вони перестають бути прив’язані до зовнішніх проявів себе, то починають відчувати найбільшу зв’язок між усіма явищами на Землі і потоками енергії Ци.

Даоське вчення говорить, що фен-шуй передбачає використання спеціальних схем і моделей буття з метою осягнути причинно-наслідковий зв’язок між усім, що відбувається в нашому світі. Збагнувши мистецтво фен-шуй людина отримує можливість стати по-справжньому щасливим, спокійним, гармонійним і насолоджуватися життям у всіх її аспектах.

5 рекомендацій для новачків фен-шуй

Спадало вам коли-то в голову думки зайнятися благоустроєм свого житла відповідно до мистецтва фен-шуй? Напевно, ви не один раз чули від інших людей, що вони використовували ту чи іншу техніку фен-шуй (наприклад, змінили планування свого будинку або придбали спеціальний талісман і так далі) і змогли цими діями значно поліпшити своє життя.

Для того, щоб почати в повній мірі використовувати науку фен-шуй, потрібно деяка підготовка, але також існують різні підказки, виконуючи які навіть новачок зможе випробувати цю чудову методику на практиці. Рекомендуємо вам спробувати найпростіші основи фен-шуй і ви дуже скоро побачите зміни свого життя в кращу сторону.

  • Перша рекомендація. Має найбільше значення і говорить про те, що потрібно обов’язково усунути будь безлад навколо себе. Не секрет, що в чистих будинках і мислиться зовсім по-іншому. Коли людина не відволікається на непотрібні речі йому набагато простіше прийняти вірне рішення. А ось що фен-шуй строго забороняє — так це зберігати старі речі, подарунки, які нагадують вам про події минулого (часто не найприємніші). Вони показують, що ви до сих пір не змогли закрити цей етап свого життя і змушені проживати його знову і знову.

  • Друга рекомендація. Вона стосується правильного розташування речей в оселі. Звичайно, універсальна «таблетка» в цьому випадку відсутній, так як всі ситуації і вдома різні. Навіть в разі однакової планування будинків вони будуть відрізнятися за своїм розташуванням по сторонах світу. Якщо ви хочете зробити своє житло максимально гармонійним, варто звернутися за допомогою до експерта фен-шуй. В якості альтернативи ви можете самостійно вивчити це древнє знання.
  • Третя рекомендація. У мистецтві фен-шуй окрема роль приділяється прикрас і правильним зображенням на стінах житла. Тут все просто: оточивши себе зображеннями агресії, страждань, болю, злості, людина не зможе мислити позитивно. Тому усувайте зі свого будинку будь-який негатив і збирайте ті предмети, які транслюють позитивну енергію.
  • Четверта рекомендація. Важливо, щоб кожну кімнату в будинку використовували правильно. Наприклад, спальня повинна відрізнятися затишною атмосферою, що сприяє спокійному сну. Варто відмовитися в спальні від телевізора, яскравих кольорів, вузьких проходів, так як все це порушить сон людини.
  • П’ята рекомендація. І в завершенні пам’ятайте про правильне значення кольорів згідно мистецтва фен-шуй. Використовуючи правильні кольору, ви зможете збалансувати енергію Інь і Янь в своєму житлі.

Мистецтво фен-шуй дуже давнє і дуже цікаве, на сьогоднішній день воно користується підвищеною популярністю у вітчизняних країнах. Якщо ви також мрієте про позитивні зміни у своєму житті, ризикніть звернутися за допомогою до цієї науки, Але головне обов’язково дотримуйтесь її правила.

На завершення перегляньте цікавий тематичний відео-матеріал:

Marissa

Ссылка на основную публикацию