Ритуали в повний місяць на любов, гроші і здійснення бажань

Повний місяць — це найбільш доброзичливе час за місяць для здійснення різного роду ритуалів і обрядів по очищенню від негативної енергетики — це можна віднести до обрядів по очищенню простору, а також обрядів для того, щоб очищати ауру, знімати різну псування і позбавлятися від усього зайвого, непотрібного . Світлом повного місяця пропонується висвітлювати ті предмети і об’єкти, які в різній мірі гальмують вдосконалення людини, а також його зростання як особистості.

Ритуали в повний місяць проводяться для того, щоб позбутися від шкідливих звичок, на зразок наркотичної або алкогольної залежності, куріння, нераціональне харчування або болючою тяги до чого-небудь. Якщо людині щось заважає жити, а він бажає позбутися від цього скоріше — найкращий момент для такого позбавлення — саме стадія повного Місяця.

обряд звільнення

Потрібно описати на аркуші паперу три речі, від яких ворожить бажає позбутися в самий найближчий час (звички або захворювання). Після дуже урочисто надати все це огню.В найкращому випадку такий ритуал повинен відтворюватися таким чином — людина збирається на вулиці з друзями, кожен з них пише «лист позбавлення», запалює звичайний багаття, стає в коло, а потім друзі по черзі кидають такі записки в вогонь.

Потрібно спостерігати, як «проблеми» стають пеплом.Но якщо у людини відсутня можливість запалити багаття, досить буде лише написати, від чого він бажав би позбутися, а після дуже голосно прочитати вголос бажання і спалити його за допомогою звичайної свічки — попіл змити в унітаз .

Ритуал для очищення аури

Це дуже сильний ритуал в повний місяць по очищенню аури, який можна здійснити в ту мить, коли людина відчуває, що йому терміново слід очистити ауру від накопиченого негативу. Найкращий час для здійснення — на ніч. Здійснювати його потрібно в повний Місяць, або хоча б спадаючу.

Для цього знадобляться:

 • Сім ложок меду,
 • Сім ложок цукру,
 • Сім ложок кориці.

Потрібно змішати всі складові і перед нічним прийомом душу нанести цю суміш на тіло, залишаючи її на сім хвилин.

У цей час потрібно прочитати абсолютно будь-яку молитву (на кшталт «Отче наш»). При цьому людина повинна чітко уявляти, як він очищається від усього негативного. Після цього потрібно змити все холодною водою.

Якщо ж людина відчуває, що йому потрібно сильна чистка аури — потрібно виконати процедуру протягом семи днів.

Обряд на підвищення сексуальної привабливості

 1. У склянку потрібно налити кип’яченої води, кинувши туди лівою рукою пучку солі. Стакан розташувати таким чином, щоб на нього падало світло Місяця. Далі потрібно читати змову до того часу, поки не буде розчинена сіль: «Місячна вода, як сльоза дівоча, нехай я буду молода, красива і непечальна, нехай мене любить той, кого люблю я, за мою красу, за поступливість характеру!» Нехай стакан простоїть всю ніч.
 2. Вранці, вмиваючись, натщесерце слід зробити ковток цієї води, подумки промовляючи: «Вода — в мене, а краса — на мене!» Повторювати такі дії слід щоранку, поки вода в склянці не вичерпається.

Ритуал в повний місяць на виконання бажань

Даний ритуал слід проробляти в саме перший повний місяць після дня народження людини. Йому потрібно написати на аркуші паперу свої будь-які бажання матеріального характеру — наприклад, будинок, автомобіль, телефон. Вкрай важливо, щоб такі бажання були сповнені щирості.

Коли всі заповітні побажання записані, потрібно просто попросити Вищі Сили про підказкою, допомоги, завдяки при цьому за все, що буде отримано. Вважають, що на протязі року людини зможе отримати все вищеперелічене з даного списку.

Обряд в повний місяць для залучення грошей

Його слід проводити вночі при повному Місяці. Вкрай важливо, щоб при цьому небо виявилося дуже ясним і зоряним, з видом на Місяць.

 1. Потрібно взяти чашку і налити туди чистої води до половину. У чашку потрібно кинути монету сріблястого відтінку. Чашку поставити на підвіконня або ж винести на балкон (якщо є можливість, краще взагалі на вулицю) так, щоб на ту потрапляли світло повного Місяця.
 2. Трохи, легенько потрібно провести двома руками над водною поверхнею, ніби збираючи в руки срібло. В цю мить тричі потрібно вимовити: «Чудова Місячна Хозяйка! Дай мені, будь ласка, багатство, заповни ж мої руки сріблом і златом. Я в силах взяти все те, що Ти принесеш! «
 3. Потім потрібно вийти на вулицю і вилити воду в звичайну землю (НЕ асфальт), а монету зберегти в гаманці.

Ще один ритуал на гроші:

Ритуал «Грошове повний місяць»

 1. У ніч повного Місяця з приходом темряви слід вийти під відкрите небо (на вулицю або балкон).
 2. Потім потрібно взяти свій гаманець в праву руку, а лівою три рази перекласти великі купюри з однієї кишені в іншу. Потрібно при цьому вимовити такі слова: «Благословенням Матері — Місяця і силами компонентів я залучаю до себе вічний потік процвітання. Я прошу допомогти мені і підтримати з метою загального блага. Нехай буде так».
 3. Повернувшись додому, потрібно змастити зелену свічку ефірними маслами апельсина або базиліка. У аромалампу потрібно запалити пахощі з одним запахом: мак, жимолость або ж мигдаль.
 4. Близько палаючої свічки потрібно розкласти купюри з гаманця. Потрібно сісти і сконцентруватися і на палаючому полум’я, візуально представляючи виконань бажань. Потрібно, щоб свічка догоріла, а потім дбайливо скласти всі кошти в гаманець, а в наступні дні спробувати витратити їх на те, про що мріялося.
Ссылка на основную публикацию