Ритуали в День Народження — особливості виконання, приклади

Ритуали в День Народження бувають різноплановими — деякі з них допоможуть вам виконати свої найзаповітніші бажання, привернуть гроші і удачу в ваше життя. А за допомогою інших ви зможете знайти свою другу половинку або налагодите вже наявні відносини з коханим.

Магія Дня Народження дуже сильна, адже день, коли людина з’являється на світ і починає вести самостійне життя буде сильно енергетично впливати на нього. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші ритуали, що виконуються в День Народження.

Обряди в День Народження

Ритуал зміни своєї долі

У день, коли ви з’явилися на світло, вам відкривається дивовижна можливість змінити свою долю на краще. Енергетичні потоки Всесвіту зараз дарують вам життєву силу в такій великій кількості, що ви можете не просто внести поліпшення в своє життя, а й направити її в бажане русло.

У День Народження ви в змозі розпоряджатися всіма силами Всесвіту, щиро просити її про виконання своїх найпотаємніших бажань. Якщо ви про щось сильно мрієте, маєте якісь плани з приводу майбутнього, все це потрібно записати на аркушах паперу.

При цьому важлива правильне формулювання — обов’язково вказуйте бажане в теперішньому часі, як ніби ви вже маєте це.

Наприклад, можна написати так:

«Я (ваше ім’я) щомісяця отримую 100 000 рублів, мій річний дохід дорівнює 1 200 000 рублів, моя прибуток постійно зростає, що робить мене щасливим (щасливою)».

Можна зобразити своє бажання в вигляді картинки того, про що ви мрієте. Виконуючи обряд, максимально концентруйтеся на своїй мрії, візуалізують, як ваше бажання стає дійсністю. Постарайтеся відчути ті почуття і емоції, які доставить вам реалізація бажаного.

Також, щоб виконати цей обряд, вам потрібно буде запастися:

 1. Якщо ви ставитеся до вогненної стихії, тобто народилися під сузір’ям Овна, Льва і Стрільця — червоною матерією, п’ятьма свічками оранжевого або жовтого кольорів.
 2. У разі, якщо ви є представником земної стихії — тобто, з’явилися на світ під знаками Зодіаку Тельця, Діви або Козерога, необхідно підготувати зелену матерію і п’ять свічок білого або срібного кольорів.
 3. Для представників повітряної стихії — Близнюків, Терезів і Водоліїв беруть блакитну матерію і п’ять золотавих або червоних свічок.
 4. А люди, чия стихія — вода (Раки, Скорпіони і Риби) готують синю матерію і п’ять фіолетових або зелених свічок.

Потім вам буде потрібно виконати наступні дії:

 • Окур приміщення за допомогою ладану, побризкати святою водою, на підлозі розстелити матерію, окреслити крейдою коло, який обсипають пелюстками троянд.
 • У коло потрібно поставити столик, який затьмарюється білою матерією.
 • На матерії фломастером оранжевого або червоного кольору малюється пряма зірка, що має сім променів (на кожен промінь ставиться по свічці). Також на зірку покладіть свою фотографію.
 • На столі ставлять вазу, в неї опускаються три гвоздики. А листки з потаємними бажаннями потрібно покласти на столі.

Виходить, що в обряді присутні символи всіх чотирьох стихій:

 • Свята вода — уособлює собою водну стихію;
 • Сіль — символізує стихію Землі;
 • Дванадцять свічок — вказують на Вогняну стихію;

Пахощі відносяться до Повітряної стихії. Вам потрібно буде правильно підібрати пахощі, виходячи зі свого зодіакального сузір’я.

 • Для Овнів — підійдуть м’ятні, бергамотового і кедрові запахи;
 • Для Тельців — скористайтеся корицею, іланг-іланг і бергамотом;
 • Для Близнюків — беруться апельсинові, сандалові і рожеві масла;
 • Ракам — варто купити рожеве і розмаринову масла;
 • Левам — підійдуть масло лимона, розмарину і грейпфрута;
 • Для Дів — береться масло кедра і іланг-ілангу;
 • Терезам — варто запастися маслом ладану, чебрецю та іланг-ілангу;
 • Скорпіони вибирають соснове масло, а також масло шавлії і гвоздики;
 • Стрільцям — підійдуть іланг-ілангового, грейпфрутовий і лавандові масла;
 • Для Козерогів — виберіть масло коріандру, гвоздики і ялиці;
 • Водоліям — слід запастися маслом мускатного горіха, кедровим і розмариновою;
 • Риби — вибирають лимонне, грейпфрутовий і масло іланг-ілангу.

Після цього необхідно включити приємну музику і запалити свічки з пахощами. Коли запалюєте свічки на зірці, вимовляєте таку промову:

Потім запаліть дванадцять свічок червоного кольору (що стоять по колу навколо зірки). Перш, ніж запалити кожну з свічок, слід вимовити наговорная слова:


Після цього дванадцять разів прочитайте наступний наклеп:


Після завершення читання листки з вашими бажаннями потрібно взяти в руки і почати активно візуалізувати, ніби вони вже втілилися в реальності. По закінченню цієї роботи вам потрібно ще дванадцять разів прочитати змова, висловити свою подяку Творцеві і Вищим Силам, а також Ангелам-Зберігача і Духам-покровителя.

Дочекайтеся повного прогорання свічок.

Ритуал на удачу в День Народження

Важливе умови — обряд виконується в приблизний час вашої появи на світло. Для його проведення вам потрібно буде запастися трьома м’якими восковими свічками (але не церковними).

Сидіть одні в своїй спальні, загадайте найпотаємніше бажання. Пару хвилин свічки тримають на рівні грудей, а потім переплітають їх один з одним у напрямку зверху вниз.

Отриману комбінацію зі свічок потрібно поставити на блюдце білого кольору на столі, застеленому білою скатертиною. Запаліть її, зверніть своє обличчя на схід і дванадцять разів прочитайте магічне заклинання:

Дочекайтеся повного прогорання свічок, в цей час не покидайте кімнату і не впускайте нікого в неї. Заборонено користуватися блюдцем і скатертиною в побутових цілях, поки не настане наступний день рожденья.

Тепер ви знаєте, які ритуали в день рожденья можна провести, щоб змінити своє життя в кращу сторону. Головне — щиро вірте в їх силу і від душі дякуєте Вищі Сили, коли ваші бажання стануть дійсністю.

Перегляньте також цікавий відео-ролик на цю тему

Marissa

Ссылка на основную публикацию