Ритуали на убуваючу місяць, які діють

Ритуали на убуваючу місяць мають свою специфіку, яку важливо знати, якщо ви всерйоз цікавитеся магією. Давно науково доведено, що супутник Землі робить значний вплив на самопочуття людини. Тому досвідчені маги завжди враховують фазу місяця, коли планують виконання різних обрядів. З цієї статті ви дізнаєтеся, до яких ритуалам можете вдаватися в спадну фазу місяця.

Які характерні риси має спадаючий місяць

Ще в давнину люди відзначили той факт, що місяць має конкретний цикл. Вона може перебувати у фазі росту, повні або спадати.

На відміну від повного місяця, що провокує підвищене збудження, в період спадною місяця організм очищається і звільняється від негативу. Це чудовий час, щоб провести очисні маніпуляції, позбутися поганих думок, а також зробити у себе генеральне прибирання

Коли місяць знаходиться в спадної фазі, відбувається розкриття невидимих ??каналів, які допомагають людині усунути різні проблеми. Головне, зуміти правильно і своєчасно їх використовувати.

Які обряди підійдуть для спадної місяця

Основна мета дій, що проводяться на убуваючому місяці, — позбавлення від чого завгодно. Зараз ви можете раз і назавжди розлучитися з тим, що протягом тривалого часу не давало вам спокою, важким каменем лягаючи на ваше серце.

Подумайте, ймовірно, в стосунках з певною людиною настала пора, коли вони приносять більше розчарування, ніж позитивних емоцій? Не бійтеся подивитися правді в очі і розірвати ті зв’язку, які більше не роблять вас щасливими.

При грамотно обраному обряді ви на убуваючому місяці зможете позбутися від своїх недоброзичливців, людей, які вам заздрять, пліткують за вашою спиною або просто виявляють підвищену настирливість по відношенню до вашого життя.

Можна навести цілий список тих магічних ритуалів, які підійдуть для цього часу місячного циклу:

 • Обряди для омолодження — з їх допомогою ви виженете геть ознаки старіння і надовго збережете свою молодість і привабливість;
 • Обряди, що усувають залежність від спиртних напоїв — в цьому періоді вони нададуть особливо виражену дію;
 • Ритуали для зниження маси тіла — спадаючий місяць допомагає усунути зайві складочки жиру;
 • Для любовних цілей — скориставшись спеціальними замовляннями, ви знайдете щасливе особисте життя, повернете свого коханого;
 • Для наведення туги — такі ритуали залучать до вас людини, у якого спочатку відсутні будь-які почуття, але вони мають сильні негативні наслідки, про що не варто забувати;
 • Обряди, щоб усунути вичерпала себе зв’язок (любовну, дружню і так далі);
 • Для усунення фінансового неблагополуччя;
 • Обряди, за допомогою яких усувають різні негативні впливи (вроки, псування і тому подібні);
 • Обряди на удачу — допомагають впоратися з невдачею;
 • Цілющі ритуали — з їх допомогою прибираються різні патології.

Приклади випробуваних ритуалів

очисний ритуал

Скориставшись цим обрядом, ви легко приберете з свого організму будь-який негатив, очистіть його від усього, що заважає здоров’ю і відчуття щастя. Крім цього, ви наповніть себе енергією життя і діяльності.

Місце проведення обряду — відокремлене місце, бажано, щоб воно знаходилося поза містом. Хоча допускається виконувати обряд і в безлюдному парку.

 1. Прийшовши у вказане місце, слід розстелити на землі тканину і лягти на неї. Якийсь час вам потрібно буде просто спокійно полежати, розглядаючи небо і дерева над вами.
 2. Потім починайте кататися по землі, перелягте на живіт. Перебуваючи в такій позиції притискайтеся до землі всім своїм тулубом і не робіть жодних рухів пару хвилин.
 3. Потім перевертаєтеся на спину і неголосно проговорює наклеп:

Коли вимовляєте цю змову, уявляйте, як ваше тіло наповнюється життєвою силою землі, як воно омолоджується і зцілюється від будь-якої негативної енергії.

Найкраще вдаватися до даного ритуалу в кінці весни або на початку літа. У цей час земля вже досить розігрівається і наповнюється силою після зимового бездіяльності, яку може віддати людині, яка звертається до неї за допомогою.

Ритуал звільнення від негативу

Вам потрібно буде усамітнитися у своїй кімнаті, поставити на столі свічку, запалити її, а потім взяти листок паперу і виписати на нього все ті проблеми і неприємності, які ви бажаєте усунути.

Це можуть бути руйнують вас звички, нав’язливі стани, погані думки, тривоги і хвилювання — все, що прийде в голову.

Коли завершите писати, необхідно перечитати список, а потім спалити його на вогні від свічки. Спостерігайте цей процес, як всі ваші проблеми перетворюються в попіл.

З попелом можна вчинити по-різному: або змити його в унітазі, або нести подалі від свого житла. До другого варіанту вдаються набагато частіше, ніж до першого.

Забороняється говорити кому б то не було, про те, що зробили, зберігайте обряд в найсуворішій таємниці.

Ритуал від невдач

Час його проведення — пізній вечір, потрібно дочекатися появи спадної місяця на небосхилі. Виходите у двір, розкриваєте руки по напрямку до небесного світила і, затримавшись в такій позі, скаржитеся місяці на те, що не дає вам почувати себе щасливою людиною.

На завершення свого монологу додайте такий вислів:

 «Місяць з чистого срібла убуває, всі негаразди мої з
собою забирає, коли вона в ночі розчиниться, нова надія в мені
народиться ».

Потім йдіть додому і намагаєтеся відразу заснути. А коли прокинетеся вранці, ви відчуєте себе звільненим від негативу минулих неприємностей. Коли ж фаза спадної місяця закінчиться, пані-удача повернеться до вас обличчям.

Ритуал від фінансових негараздів

Якщо ви постійно відчуваєте брак коштів і мрієте досягти фінансової стабільності, скористайтеся наступним обрядом.

Його виконують суворо на п’ятнадцятий місячний день.

Вам потрібно буде встати таким чином, щоб споглядати супутник землі. Важливо, щоб місяць добре проглядалася, її не повинні приховувати хмари.

Станьте спиною до місяця, в руки візьміть дзеркальце (потрібно, щоб місяць відбилася в ньому) і три рази скажіть:

«Матінка-Місяць, прошу тебе, забери
від мене злидні і безгрошів’я ».

Зверніть увагу! За допомогою даного обряду гроші не впадуть на вас з неба, але у вас з’являться можливості, щоб заробити фінанси чесним способом, отримати бажаний прибуток.

Важливо при цьому не вести себе пасивно і сподіватися тільки на магічні дії, а докладати активних зусиль зі свого боку. За таким принципом працює грошова магія — вона сприяє відкриттю каналів, які привернуть до вас фінанси, але з вашого боку необхідно вчасно їх помітити і правильно використовувати.

Вдаючись до магії, не забувайте, що щира віра є тією силою, яка змушує будь-які ритуали працювати. Тому завжди вірте в те, що ви робите

Більше цікавої інформації ви отримаєте з наступного відео

Marissa

Ссылка на основную публикацию