Ритуали на молодик — на багатство, любов і виконання бажань

Людські предки здавна помітили велику силу Місяця, а ще те, як сильно вона впливає на людське життя. Пройшли століття, протягом яких цикл Місяця виявився поділений на певні фази. І кожна фаза має свої цікаві обряди і ритуали. Молодик — це ідеальний час для будь-якого роду починань — від побутового життя до професійної сфери, від життєвих ситуацій і до грошової сфери. Якщо людина бажає позитивного результату від справи — потрібно почати його в молодика, а найкраще — в понеділок.

Бажаєте більш детально дізнатися про різних обрядах і ритуалах на молодик? Тоді нижче будуть наведені найякісніші та надійні ритуали для здійснення. Якщо довіряти прикметам — молодик здавна являє собою час змін і справжнього здійснення бажань.

Обряди і ритуали в молодика

Ритуали на молодик направляються найчастіше на те, щоб виконувалися бажання. Це обряди для залучення грошей, любовні, а також побутові. Завдання обряду — змінити життя на краще. Саме цей шанс людині надають молода Місяць.

Любовні

Вони потрібні для того, щоб підштовхнути кохану людину до серйозного кроку — весіллі. Для цього йому потрібно піднести подарунок у фазу молодого Місяця (молодик).

Магію любові знають всі дівчата, які хоча б один раз ворожили на свою кохану людину. Будь-яка представниця жіночої статі — трохи чарівниця по своїй натурі. Молодик дає можливість використовувати на ділі такого роду силу, якою нагородила дівчат сама природа і Земля.

 1. Якщо у дівчини є хлопець, за якого вона мріє вийти заміж, однак той ніяк не наважується зробити пропозицію, слід виконати такий обряд. У молодика слід пов’язати або ж зшити що-небудь для свого коханого, а потім з любов’ю подарувати йому. Потім дівчині залишиться тільки почекати.
 2. Ще один надійний метод налагодити контакт з хлопцем — це зварити в молодика юшку з голови риби, а потім пригостити таким блюдом судженого, після чого він стане дуже трепетно ??ставиться до думки своєї дівчини, прислухаючись до неї з кожного питання.

Ритуал в молодика на вірність

Для його виконання потрібно взяти свічку червоного кольору, 3 лаврових листки, а також аркуш паперу і ручку. У ніч нового Місяця потрібно запалити свічку, а на папері вказати ім’я коханого, три рази вимовляючи його ім’я вголос. Потім потрібно скласти записку в три рази, покласти всередину Лаврух, а потім знову скласти в три рази, запечатуючи воском. Запечатаний лист потрібно прибрати в саме затишне містечко.

залучення любові

У молодика молодій жінці потрібно повністю роздягтися, розташовуючи у дзеркала чашу з водою і свічку червоного відтінку. У воду капають рожеве масло і кладуть пелюстки троянди. Після свічку слід запалити, вимовляючи такі слова:

«Роза під місяцем росла і пахла, так би і я красивою стала і любов знайшла. Місячна доріжка, пускати наречений мій прийде до порогу. Амінь. (Тричі) ».

Після цього дівчині слід добре обтертися такою водою, дивлячись на себе в дзеркало. Потім цієї самої водою потрібно добре протерти дверну ручку з зовнішньої сторони і розприскати при цьому воду на порозі. Іншу воду з рожевими пелюстками поміщають під диван. Потрібно лише почекати, і протягом місяця зустрінеться доля.

Побутові обряди на новий місяць

Якщо у людини випадає волосся, то під час молодика слід стояти біля порога і дивитися на місяць. При цьому потрібно взятися руками за голову, у голосно попросити у Місяця фортеці для волосся.

Є безліч методів для омолодження:

Ритуал для краси

Потрібно взяти звичайне яйце, відокремити в ньому білок від жовтка, збити цей білок, а потім намазати його на обличчя і шию. Протримати цей засіб потрібно 20 хвилин, а потім змити за допомогою води. Жовток закопати потрібно під кущем троянди, щоб краса уподібнилася троянді. Якщо троянди немає, то можна вибрати будь-який інший квітка, який володіє гарним відтінком.

для чистоти

У молодика потрібно провести вдома генеральне прибирання, а після неї треба добре помитися, одягаючись після цього в усі чисте. Прикмета говорить про те, що в будинок, який прибрали в молодика, швидко прийдуть гроші.

Обряди для грошей в молодика

Ритуали молодика для того, щоб залучити гроші дуже прості по своїй суті, але в той же час дуже якісні. Для них не потрібні особливі атрибути. Для безлічі з них знадобиться лише грошова купюра, а також віра в те, що все вийде.

 1. Для початку потрібно виписати самому собі квитанцію на те, щоб отримати більшу суму. Виконувати це потрібно на новий місяць, як тільки буде виднітися юний місяць. Квитанція повинна бути самою натуральною — з датою, прізвищем, номером, а також цілком реальною сумою (великий, але не занадто).
 2. На молодика потрібно налити в стакан води і залишити її на підвіконні. В повний місяць же слід умитися цією водою і просто почекати, коли прибудуть гроші.
 3. Сім раз слід вклонитися нової Місяці, кидаючи їй монетки і голосно запитуючи про достаток.
 4. Наговорити гроші за новою місяці досить просто. Потрібно взяти середнього номіналу купюру, однак в її номіналі не повинні перебувати одиниці. Цю купюру потрібно показати місяця, а потім покласти її в гаманець в окремий відсік. Ці гроші потрібно зберегти до наступного місяця.

Цікаве відео про залучення грошей в молодика:

Прикмети в молодика

Любовні

 1. Якщо до незаміжньої жінки на балкон потрапив птах, то її чекає швидке пропозицію заміжжя.
 2. Вийти заміж за нової Місяці, значить, після жити дуже радісно і гармонійно.
 3. А ось річницю весілля на Нову Місяць святкувати не можна — це до біди.
 4. Якщо в молодика приснився випав зуб — до розлуки.
 5. Розсипана в цьому час сіль — до великої сварці.

Побутові

 1. Люди, які з’явилися на світ в нову місяць, завжди будуть жити довго і щасливо.
 2. Переїзд краще влаштовувати саме в молодика, щоб в новій квартирі були гроші.
 3. Молодик — невідповідний час для зачаття, малюк буде дуже слабкий, краще почекати при цьому пару днів.
Ссылка на основную публикацию